Skocz do zawartości
Pawel

(S) Citroën Xsara

Recommended Posts

Jak ktoś szuka taniego codziennego auta to moj kumpel ROLO, którego niektórzy znają, sprzedaje takiego  Citroena, ciekawostką jest to że wszystkie informację zawarte w ogłoszeniu są prawdą. 

Pierwszy właściciel, salon PL i przebieg. 

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-xsara-salon-polska-1-wlasciciel-pewniak-stan-mechaniczny-igielka-ID6zPvPG.html#6c84107c7d

 

882287982_1_1080x720_salon-polska-1-wlas

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jeszcze mk1. fajne autko ale silnik 1.6 lepiej się sprawdzał. Sista takim jeździła ja już mialem mk2 w kombi
Ech... stare czasy

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Naście lat temu jeździły takie służbowe w mojej ówczesnej firmie.

Pamietam że jak przyszła wymiana aut na Ople to straszny był płacz za Xsarami... Faktycznie jeździło to po 300t km i wcale się nie chciało psuć. Kilka razy jechałem jako pasażer i faktycznie komfort jazdy (nawet na "zwykłym", nie hydropneumatycznym zawieszeniu) był super.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem 1.4 kombi. Auto nie do zajechania. Natłukłem masę km i śmiało aż miło.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minut temu, Dave napisał:

śmiało aż miło.

się z Ciebie? :default_laugh:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
40 minut temu, Pawel napisał:

się z Ciebie? :default_laugh:

:D

Nie, ze słownika! Oczywiście miało być "śmigało".

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem poprzednika czyli ZX 1.9D - mega wygodny pojazd , niestety brzydki jak noc bezksiężycowa szczególnie po mitsubishi galancie - żona mnie chciała ogolić :default_cool: . Ale to było w 1998 roku więc jeszcze tak nie straszył .  Xsarę upalałem w wersji VTS 2.0 16V , to latało :D ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, artex napisał:

Achy i ochy a kupować nie ma komu.

giphy.gif

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Jasinek czegoś tam ... szukał dla córki, ale czy córka chce auto starsze od niej to nie wiem :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja równiez ZXami się woziłem, a teraz (jeszcze) Picasso. Powiem tak, ostatniego ZXa sprzedalem po 10 latach używania, w wielku 17 lat (97 rocznik, koncowka produkcji), i bardzo się cieszyłem że już go nie mam. Mimo sentymentu nie kupię dziecku Xsary, przede wszystkim ze względu na wiek, bez względu na to jak niewiele i ostrożnie "teść" jeździł (a sądząc po odcieniach czerwonego to bywało różnie... ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chętnie poczytam jeszcze o przygodach z citroenami , xarami , i innymi lwami ...:D  Spać się nie chce , wiec piszcie , piszcie drodzy użytkownicy francuskiej motoryzacji .

Sentymenty i inne przygody ;)))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może cos o odkurzaczach :)


Wysłane z garażu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chętnie poczytam jeszcze o przygodach z citroenami , xarami , i innymi lwami ...  Spać się nie chce , wiec piszcie , piszcie drodzy użytkownicy francuskiej motoryzacji .
Sentymenty i inne przygody ;)))
Sprzedany FB_IMG_1524672364629.jpg

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×