Skocz do zawartości
Doodek

[S] Olivier

Recommended Posts

Ale w Bieszczady na zlocik przyjedziesz 
Jak będę miała czym...

www.dwakolkaispolka.pl

Po co płacić amatorom? Było wpaść do Lublina na objazd okolicy.
Podobną ocenę tematu wraz z negatywną oceną mojej jazdy na moto właśnie dostałam. Mój motocyklowy kryzys się pogłębił, depresja też, więc czas na sprzedaż motka... może ktoś kupi...

www.dwakolkaispolka.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Akurat nie.
Żeby wymiatać muszę się cofnąć. Zacząć od podstaw. Wracam do motocyklowego przedszkola...

www.dwakolkaispolka.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie maż się. Popraw koronę i do przodu. :)
Ten kto Cię tak zdołował miał jakieś uprawnienia, które go do tego upoważniały?

Ride, eat, sleep, repeat!

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze można spróbować nie potrzebować wymiatać, można też kupić coś z równe/mniej niż 19 z przodu.


  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie maż się. Popraw koronę i do przodu.
Ten kto Cię tak zdołował miał jakieś uprawnienia, które go do tego upoważniały?

Ride, eat, sleep, repeat!


Wiesz... sam mówiłeś że za duży ;)

www.dwakolkaispolka.pl

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

700-tka może lepiej by Ci podeszła. Kiedy ja podwyższyłem gs-a za bardzo, to leżałem kilka razy dziennie. Na parkingu, w terenie, w dowolnym miejscu. To nie jest kwestia umiejętności, po prostu bez solidnego podparcia nie utrzymasz motka w pionie, a jeśli przechyli się zbytnio, to nie ma mocnych. To samo w offie, mimo gadania, że jeździ się na stojąco, całkiem często trzeba się podeprzeć i to bynajmniej nie symbolicznie. 

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
700-tka może lepiej by Ci podeszła. Kiedy ja podwyższyłem gs-a za bardzo, to leżałem kilka razy dziennie. Na parkingu, w terenie, w dowolnym miejscu. To nie jest kwestia umiejętności, po prostu bez solidnego podparcia nie utrzymasz motka w pionie, a jeśli przechyli się zbytnio, to nie ma mocnych. To samo w offie, mimo gadania, że jeździ się na stojąco, całkiem często trzeba się podeprzeć i to bynajmniej nie symbolicznie. 
Ani 700 ani 650 twin mi całkowicie nie podchodzą. I też do terenu są "średnie". W ten weekend zawadzałam płytą o przełamania na przeszkodach że aż miło. 650 i 700 wyższe nie będą... A ja mam określony cel i muszę tylko go zrealizować. A to wymaga cofki.

www.dwakolkaispolka.pl

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ani 700 ani 650 twin mi całkowicie nie podchodzą. I też do terenu są "średnie". W ten weekend zawadzałam płytą o przełamania na przeszkodach że aż miło. 650 i 700 wyższe nie będą... A ja mam określony cel i muszę tylko go zrealizować. A to wymaga cofki.

www.dwakolkaispolka.pl



Czasami trzeba się cofnąć!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Włączę się, a co :D. To nie jest tak, że powinno sprawiać to frajdę? Czapka z głowy za dążenie do perfekcjonizmu i za chęci. Zawsze z zaciekawieniem oglądam Twoje relacje z wszelakich kursów na FB ale może trochę odpuścić i potraktować to bardziej hobbystycznie. Ja do dzisiaj nie ogarniam 650 tki w terenie mimo 8 lat jazdy ale z pewnością nie przesiadłbym się z tego powodu na 125 żeby ogarnąć podstawy. W pewnym momencie wyścig na najzajebistszego rajdera jeżdżącego na najlepszym osprzęcie na wszelkich forach adv zaczął mnie śmieszyć i na te "topowe" z tego powodu  nawet nie zaglądam bo ubaw mam taki jak oglądanie "wiadomości" na TVP.  Na zawodowstwo nawet Ci najlepiej jeżdżący z nas już nie mają szans więc lepiej cieszyć się przygodą na wyjeździe i nie przejmować się, że idzie nam gorzej niż innym kolegom, z którymi podróżujemy. Jeżeli jest się w gronie ludzi, z którymi warto wyjeżdżać nikt z tego problemu i zagadnienia z pewnością robić nie będzie.

  • Like 22

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niem ma w tej chwili motocykla dla ludzi z krótkimi nogami którym można cokolwiek zrobic w terenie - to się wyklucza  . Wiem po sobie że mnie to po prostu przerasta :D . Jak dożyję końca leasingu to sobie kupie następcę F800GT jak te one w BMW  dojrzeją do wyprodukowania . Po prostu na F800ST nie miałem żadnej parkingówki ani zachwiania pod światłami . A terenu nie robię bo mi zdrowie miłe i proszę mnie nie namawiać . ST wjechałem za Pawłem w marcu na szosowych michałach po lodowisku  na Przełęcz Jugowską więc dla mnie ten typ motocykla jest powiedzmy "odpowiedni" , bez kombinacji z obniżoną kanapą . Masz terenówkę kup sobie coś na szosę do robienia kilometrów - nie ma co dublować sprzętów w garażu . Crosa zawsze ktoś do błota podwiezie , nie trzeba się pałować na kołach ... . W końcu panowie są uczynni dla pań :default_cool: 

A , doradcom cofającym Cię do "przedszkola" podziękuj za dobre rady - zapewne genialni są bo całe życie nic innego nie robili ...

Edytowane przez mario2007
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Łooo, ale ożywiona dyskusja :)

www.dwakolkaispolka.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Doodek napisał:

Ani 700 ani 650 twin mi całkowicie nie podchodzą. I też do terenu są "średnie". W ten weekend zawadzałam płytą o przełamania na przeszkodach że aż miło. 650 i 700 wyższe nie będą... A ja mam określony cel i muszę tylko go zrealizować. A to wymaga cofki.
 

Tradycyjnie to trochę cie nie rozumiem :). Jeździłaś na wielu motkach to wiesz, że każde lżejsze enduro jest lepsze w terenie niż 800 czy inne suwy. Kierownik o średnich gabarytach będzie miał z takimi moto zawsze problem, chyba że jest zawodowcem, jak kolesie z reklam ktma ;). To co tam planujesz kupić następnego?

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopaki maja racje! Choć myślałem ze czasami trzeba się cofnąć. Latałaś na moto w miejscach gdzie wielu z nas może tylko pomarzyć! Śmigałaś po paryjach w które kolesie nawet z długimi nogami nie wjechaliby w myślach! Pamietam Cie jak dzisiaj kiedy testowałem dla Ciebie Twoje pierwsze moto! Czy myślałaś wtedy ze zrobisz 100 000 km na moto? Chyba nie! Wprawdzie Rajdu Dakar w kategorii MOTO nie wygrała jeszcze żadna kobieta ale .... ale może ważniejsza jest przyjemność z jazdy niż dakarowy triumf??? Czy mega relacja na fejsie??? Niech MoC będzie z Tobą! A moto z takim przebiegiem trzeba zmienić na nowe! To jest jasne! No chyba ze Oliver gotował i sprzątał gawrę w co wątpię!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, ARG napisał:

Tradycyjnie to trochę cie nie rozumiem :). Jeździłaś na wielu motkach to wiesz, że każde lżejsze enduro jest lepsze w terenie niż 800 czy inne suwy. Kierownik o średnich gabarytach będzie miał z takimi moto zawsze problem, chyba że jest zawodowcem, jak kolesie z reklam ktma ;). To co tam planujesz kupić następnego?

Najedzony głodnego i wysoki niskiego nigdy nie zrozumie.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiedziałem, że jestem wysoki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam w firmie kolegę - 195 wzrostu , chudy , żylasty , na moto od 17 roku życia / ma 41.../ prawko od trzech lat :default_cool: . Ostatnie trzy lata pałowania po poligonach jakąś CRF250 - i koniec . Zdrowie nie to , dwa rozwalone kolana  - odpuścił i kupił sobie street tripla do latania z kolegami . Mistrzem w motocrosie nie zostanie a zdrowia szkoda ...

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, JacekJ napisał:

Jesteś wielki, to coś więcej.

Tak tak, ale w kwestii gabarytów ridera i motocykla trochę rozeznania mam ;) a w moim komentarzu nie było nic złośliwego ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie czasem coś zmienić, to daje motywacje. 

Nie ma co sie dołować, tylko cieszyć się, ze zaczyna sie nowa przygoda!

 

A tak zapytam jeszcze, @Doodek ty nie masz jakiegoś liścia? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Doodek napisał:

Wiesz... sam mówiłeś że za duży ;)

www.dwakolkaispolka.pl
 

Już myślałem, że udowodniłaś, że nie. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×