Skocz do zawartości
mario2007

Seat Altea 1.9 TDI 2008

Recommended Posts

Do sprzedania czerwony pojazd mojej małżonki - kupiony 2 i 1/2 roku temu po kontuzji lewej stopy . Musiała przesiąść się w automat . 

Seat Altea 1,9 TDI DSG , fabrycznie 105 koni , wyjechała z salonu z podniesioną mocą do 140 koni - życzenie pierwszego właściciela .

Bardzo bogata wersja wyposażeniowa Stylance /pełna skórzana tapicerka , climatronik , pakiet schowków w suficie , czujniki deszczu i zmierzchu , odtwarzacz DVD  w suficie dla pasażerów tylnych siedzeń , tempomat , hak , podwójna podłoga bagażnika , lusterko wsteczne fotochromowe itd , boczne składane elektrycznie /   wzbogacona o pakiet Sport - delikatny spoiler tylnej klapy , nakładki progów wewnętrznych z aluminium , końcówka wydechu seat sport , listwa chromowana na tylnej klapie .

Auto na 17-calowych kołach z praktycznie nowymi oponami pirelli p7 

Auto kupione od pewnego rolnika spod Śremu :default_cool: , sprowadzone jako 2-letnie z Belgii - było bezwypadkowe - z przebiegiem poniżej 30000 kilometrów .Po drodze jakieś obcierki naprawiane na auto-casco , jeździła żona właściciela i coś tam czasem "trafiała" ... . Bez śladów "dzwonów" , wszystkie szyby jeszcze oryginalne .  Kupione przez nas w roku 2015 z przebiegiem około 110000 w stanie mechanicznym bardzo dobrym , z nowymi hamulcami , rozrządem wymienionym przy 100 tysiącach , raczej regularnie serwisowana . Drobne ślady miejskiej eksploatacji - tylny zderzak lekko trafiony :D , jakieś drobne obcierki do spolerowania , standard Wrocławski :D

Aktualny przebieg pojazdu : 135030 kilometrów . 

Przez czas użytkowania wymienione :

1. marzec 2016 - serwis w ASO Seat przy 116 tyś. - wymieniony olej w dsg , olej silnika . Nowe opony letnie .

2. kwiecień 2017 - wymieniony rozrusznik /używany/ i sprężarka klimatyzacji /nowa , Sanden / oraz akumulator i nowe fabrycznie przednie reflektory oryginalne  - poprzedni właściciel zamontował jakieś gówniane żarówki +1000% :default_cool: i szlag trafił odblaski ... 

3. marzec 2018 - serwis poza ASO w zaprzyjaźnionym warsztacie  , wymienione wszystkie sprężyny zawieszenia /tylne popękały jak to w golfo-podobnych pojazdach  , przednie profilaktycznie/ , tylne amortyzatory wraz z odbojami i osłonami , przednie poduszki amortyzatorów /przy okazji wymiany sprężyn/ , dwie tuleje przednich wahaczy , olej VW 5w30 , filtry  + serwis klimatyzacji /

Na  dzisiaj święty spokój , auto sprawne , nie sprawiające kłopotów , w ciągłym użytkowaniu .

Auto w CEPiK-U bezszkodowe /Belgia jest czytana przez system / , z udokumentowanym przebiegiem . 

Cena  - 20000 pln , przy braku targowania na siłę :default_cool: dokładam komplet kół zimowych - praktycznie nowe continentale na 16-calowych blaszakach oraz zestaw multimedialny Blaupunkta Philadelphia 835 2-din z nawigacją , BT , USB itp rzeczami   /nowy kosztował ze trzy koła / . 

To nie jest auto z ubezpieczalni , normalny samochód w użytkowaniu . 

Powód sprzedaży - Nissan KASZTAN  :D w automacie ... . Ja się kurde zastrzelę , dopiero dwa koła wsadziłem w auto ....

edc1df40b65455251ec808a0e9305f3e.jpg02644355e9bc1bc3e25f8aa3c39383a2.jpg1c72672c6544f7b5ea266f77ed875db4.jpgc6e816ff4ce0ecda9faa43d416294f25.jpg

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Otwórz sobie komis co tak bedziesz w domu siedział :)


Wysłane z garażu

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poproszę numer telefonu. Jestem zainteresowana a właściwie tato bo w poniedziałek Leon się wziął i stukł


Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nieaktualne - żona się rozmyśliła , jak policzyła koszty nowego auta  to wyszło grubo za dużo i Altanka zostaje . Chwalmy Pana :D.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Patrząc na Wasze kombinacje z autami: naprawdę nieaktualne?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja moją żonę dawno namawiałem na zmianę auta - niestety pomysł na terenówkę nie wypalił z kilku powodów / ten paliwowy był najważniejszy / , Altea zostaje na razie . Do jeżdżenia na działkę i do miasta jest dla niej autem idealnym - automat /wymiana zaworów w sterowniku zrobiła z niej naprawdę fajną skrzynię / , oszczędny i dość mocny silnik , dobre wyposażenie . Trudno się rozstać z dobrze jeżdżącym autem w które wsadziłeś kilka tysięcy złotych których nikt ci nie odda bo furmanka ma 10 lat , równie trudno jest kupić coś co będzie równie przyjemne w jeżdżeniu i nie będzie wymagało natychmiastowej inwestycji . Dochodzą jeszcze gabaryty /passat kombi był za duży :D  fiat 500 za mały :D .../.  Rozsądek wziął górę ale jak się trafi Alfa Romeo Giulietta w kolorze rosso competizione z automatem to myślę że nawet Ona się złamie ...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To szukaj szybko takiej alfy, kupuj i sprzedaj seata :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
34 minuty temu, mario2007 napisał:

Alfa Romeo Giulietta w kolorze rosso competizione z automatem

Koleś taką sprzedaje, 2017 rok, salon, gwarancja, nawalone jakichś tam pakietów, audio hajfaj,  nie znam się na tym,  za 90 tys. jak chcesz dam Ci namiar.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×