Skocz do zawartości
mario2007

Seat Altea 1.9 TDI 2008

Recommended Posts

Do sprzedania czerwony pojazd mojej małżonki - kupiony 2 i 1/2 roku temu po kontuzji lewej stopy . Musiała przesiąść się w automat . 

Seat Altea 1,9 TDI DSG , fabrycznie 105 koni , wyjechała z salonu z podniesioną mocą do 140 koni - życzenie pierwszego właściciela .

Bardzo bogata wersja wyposażeniowa Stylance /pełna skórzana tapicerka , climatronik , pakiet schowków w suficie , czujniki deszczu i zmierzchu , odtwarzacz DVD  w suficie dla pasażerów tylnych siedzeń , tempomat , hak , podwójna podłoga bagażnika , lusterko wsteczne fotochromowe itd , boczne składane elektrycznie /   wzbogacona o pakiet Sport - delikatny spoiler tylnej klapy , nakładki progów wewnętrznych z aluminium , końcówka wydechu seat sport , listwa chromowana na tylnej klapie .

Auto na 17-calowych kołach z praktycznie nowymi oponami pirelli p7 

Auto kupione od pewnego rolnika spod Śremu :default_cool: , sprowadzone jako 2-letnie z Belgii - było bezwypadkowe - z przebiegiem poniżej 30000 kilometrów .Po drodze jakieś obcierki naprawiane na auto-casco , jeździła żona właściciela i coś tam czasem "trafiała" ... . Bez śladów "dzwonów" , wszystkie szyby jeszcze oryginalne .  Kupione przez nas w roku 2015 z przebiegiem około 110000 w stanie mechanicznym bardzo dobrym , z nowymi hamulcami , rozrządem wymienionym przy 100 tysiącach , raczej regularnie serwisowana . Drobne ślady miejskiej eksploatacji - tylny zderzak lekko trafiony :D , jakieś drobne obcierki do spolerowania , standard Wrocławski :D

Aktualny przebieg pojazdu : 135030 kilometrów . 

Przez czas użytkowania wymienione :

1. marzec 2016 - serwis w ASO Seat przy 116 tyś. - wymieniony olej w dsg , olej silnika . Nowe opony letnie .

2. kwiecień 2017 - wymieniony rozrusznik /używany/ i sprężarka klimatyzacji /nowa , Sanden / oraz akumulator i nowe fabrycznie przednie reflektory oryginalne  - poprzedni właściciel zamontował jakieś gówniane żarówki +1000% :default_cool: i szlag trafił odblaski ... 

3. marzec 2018 - serwis poza ASO w zaprzyjaźnionym warsztacie  , wymienione wszystkie sprężyny zawieszenia /tylne popękały jak to w golfo-podobnych pojazdach  , przednie profilaktycznie/ , tylne amortyzatory wraz z odbojami i osłonami , przednie poduszki amortyzatorów /przy okazji wymiany sprężyn/ , dwie tuleje przednich wahaczy , olej VW 5w30 , filtry  + serwis klimatyzacji /

Na  dzisiaj święty spokój , auto sprawne , nie sprawiające kłopotów , w ciągłym użytkowaniu .

Auto w CEPiK-U bezszkodowe /Belgia jest czytana przez system / , z udokumentowanym przebiegiem . 

Cena  - 20000 pln , przy braku targowania na siłę :default_cool: dokładam komplet kół zimowych - praktycznie nowe continentale na 16-calowych blaszakach oraz zestaw multimedialny Blaupunkta Philadelphia 835 2-din z nawigacją , BT , USB itp rzeczami   /nowy kosztował ze trzy koła / . 

To nie jest auto z ubezpieczalni , normalny samochód w użytkowaniu . 

Powód sprzedaży - Nissan KASZTAN  :D w automacie ... . Ja się kurde zastrzelę , dopiero dwa koła wsadziłem w auto ....

edc1df40b65455251ec808a0e9305f3e.jpg02644355e9bc1bc3e25f8aa3c39383a2.jpg1c72672c6544f7b5ea266f77ed875db4.jpgc6e816ff4ce0ecda9faa43d416294f25.jpg

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Otwórz sobie komis co tak bedziesz w domu siedział :)

Wysłane z garażu

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę nad tym intensywnie , masz duży ładny ogród :default_cool:...

• Like 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poproszę numer telefonu. Jestem zainteresowana a właściwie tato bo w poniedziałek Leon się wziął i stukł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nieaktualne - żona się rozmyśliła , jak policzyła koszty nowego auta  to wyszło grubo za dużo i Altanka zostaje . Chwalmy Pana :D.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach