Skocz do zawartości

Recommended Posts

... myślałem, że są tu ludzie którzy mogą mi w jakiś sposób pomuc.

Nie wydaje Ci się, że można by trochę powściągnąć emocje ....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorki, że tak pisze ale napisałem tu do was z myślą o jakiejś pomocy.

I tak naprawde chcecie mi pomóc, ale ja dalej nie wszystko kapuję.

Jestem nowicjuszem i może dlatego.

Kiedtyś będę się z tego śmiał. Pozzdrro :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście miernika nie mam ale myślę, że sobie zorganizuję.

Jeśli nie to napewno mozna sobie go w jakis sposób zrobić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już mi się podobasz.

Co masz pod ręką: drut, kabel, żarówkę 12V, jakiś próbnik 12V, a może starą lampę samochodową z żarówką i kablami - co masz pod ręką to napisz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A prostownik masz?
Myślę, że akumulator to będzie miał ;)

Makiand - pytamy poważnie, potrzebne jest jakieś źródło prądu żeby zobaczyć czy włącznik "przepuszcza"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te mikrostyki mają to do siebie, że lubią się zawiesić/zapchać (u mnie się raz stop zapalił i nie chciał gasnąć) - ja bym tam najpierw próbował rozruszać drania jakimś penetrującym specyfikiem... słyszysz jak się styk przełącza jak naciskasz pedał hamulca? Jeśli nie, to już masz przyczynę - jeśli słychać, to faktycznie możesz zacząć mierzyć...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Te mikrostyki mają to do siebie, że lubią się zawiesić/zapchać (u mnie się raz stop zapalił i nie chciał gasnąć) - ja bym tam najpierw próbował rozruszać drania jakimś penetrującym specyfikiem... słyszysz jak się styk przełącza jak naciskasz pedał hamulca? Jeśli nie, to już masz przyczynę - jeśli słychać, to faktycznie możesz zacząć mierzyć...

Zgoda, ale....

Na tym etapie nie do końca jestem przekonany czy mówimy o tym samym sprzęcie. Kable, czujnik hydrauliczny .... - Ty mówisz o tym, co normalnie jest w F czy ST czyli normalnym czujniku stykowym i wtedy tak.

Mam nadzieję, że powoli dojdziemy to tego o czym mówimy i czy ktoś kiedyś czegoś nie przerobił, albo ten hamulec nie jest w innym motku ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@makiand

Leć jutro do sklepu i kup prosty multimetr. Z 50 zyli masz już coś co nie rozpadnie się po pierwszym pomiarze. Zawsze takie cuś przydaje się w garażu i domu. Oby nie ale znając życie przyda Ci się jeszcze nie jeden raz ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już naprawiłem bez waszej pomocy znalazłem przyczyne braku stopu ale z wami się nie podzielę. Bo widze że macie z kogo się ponabijać. Więcej nie dam wam satysfakcji. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc. :drinkbeer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nam też jest miło za Twoją wdzięczność. Fajnie, że można na Ciebie liczyć ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Już naprawiłem bez waszej pomocy znalazłem przyczyne braku stopu ale z wami się nie podzielę. Bo widze że macie z kogo się ponabijać. Więcej nie dam wam satysfakcji. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc. :drinkbeer:

Więc powodzenia przy następnych naprawach :drinkbeer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Już naprawiłem bez waszej pomocy znalazłem przyczyne braku stopu ale z wami się nie podzielę. Bo widze że macie z kogo się ponabijać. Więcej nie dam wam satysfakcji. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc. :drinkbeer:

:beer: :drinkbeer: my Cię tez pozdrawiamy. Do następnego razu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Już naprawiłem bez waszej pomocy znalazłem przyczyne braku stopu ale z wami się nie podzielę. Bo widze że macie z kogo się ponabijać. Więcej nie dam wam satysfakcji. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc. :drinkbeer:

Nie za bardzo wiem co napisać. Na tym Forum, to tak nie ma. Czasem się pożartuje, czasem się z kimś popstryka, ale twoje podejście Makiand, to takie - jak na mój gust - zbyt asertywne. Niepotrzebnie. :shock: :|

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cho cho widzę że sporo mnie omineło :shock: .

Trzeba wyluzować :beer: Niema co się obrażać .Czasami niektórzy :roll: robią sobie jaja .Ale po to żeby nie było nudno.Dlatego na tym forum jest :beer: :beer: :beer: SUPER I KARZDY SIĘ DOGADUJE koniec . :drinkbeer:

A pomagamy sobie na wzajem bez interesownie ;) :drinkbeer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Leff

luzik.

Nic na siłę.

To nie my mamy z tym problem :beer:

Wiem, ale jest nadzieja, że jak podejść po ludzku, to może się nawróci. Niestety prawie nigdy nie działa. ;) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Już naprawiłem bez waszej pomocy znalazłem przyczyne braku stopu ale z wami się nie podzielę. Bo widze że macie z kogo się ponabijać. Więcej nie dam wam satysfakcji. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc. :drinkbeer:

Polska mowa trudna być w czytanie ;) Chyba prościej, niż w tym wątku, czynności sprawdzających opisać się nie da. Natomiast, jeżeli nasz foszek "sam naprawił", to obstawiam syf na stykach :D

Ufff- już mi lepiej- jako spec od kpienia i gnojenia wyładowałem się :) Kto idzie na piwo? :drinkbeer: zapraszam do Łodzi- zamiast zlotu :beer: ;)

PS. Ano właśnie- BEZINTERESOWNIE:

Rzućcie no z 50zł na konto 12 3456 7890 9876 5432 1122 3344 za hipotezę o syfie na stykach- kto mi zwróci za prąd wyrzucony na te pomoce? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uważacie, że nabijanie sie na samym początku z nowego to jest takie miłe? :mrgreen:

Ok niech i tak bedzie.

Ja i tak bede was tu odwiedzał.

Myśle, że za jakiś czas będę się umiał śmiać tak jak wy ;)

Narazie nie było mi do śmiechu.

Ale nigdy nie myślałem ,że takie zaciekawienie i ostra krytyka bedzie z waszej strony.

Foch to jest dla mnie obce słowo.

Pozdrawiam was wszystkich i nie myslcie ,że sie wycfałem z forum.

Tak jak mowiłem naucze sie śmiac tak jak wy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Makiand, nie odniosłem wrażenia, żeby ktoś się z ciebie nabijał. Czytałem posty chłopakówi troszkę sobie żartowali, ale nie złośliwie i nie do końca pod twoim adresem. Robimy sobie czasem śmichy - chichy, łapią nas głupawki, ale broń Boże, żeby komuś dokopać. To nie na tym Forum. :)

Cieszę się, że wróciłeś i zrobiłeś to w niezłym stylu. Wygląda, że masz charakter, a u mnie masz +1 (chociaż nadal dokładnie nie wiem, co to +1 znaczy, ale wygląda, że to coś pozytywnego. :) :beer:

Napisz jeszcze, co dolegało twojej maszynie, bo Logan będzie się kasy domagał. ;) ;) :D :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No widzisz - a teraz umiałeś opisać co było powodem, że światełko nie świeciło :D

Nie trzeba było tak od razu, a nie jakieś tajemnice robić :) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×