Skocz do zawartości
Citysir

Dakar Legionowo Mazowieckie

Recommended Posts

Nie wychodziły bez naklejek.

Ale czego się spodziewasz jak normalny Dakar jest o 3 000 droższy ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm tylko zapytałem czy wychodziły Dakary bez naklejek i czy ktoś ma jakiegoś znajomego co mógłby obejrzeć motocykl bo mam kawał drogi, druga część twojej odpowiedzi brzmi jakbym marudzil na ten motocykl :P. Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapytaj sprzedającego o rozmiar przedniego koła w tym dakarze..

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... albo chociaż o 7 ostatnich oznaczeń numeru VIN to sobie zobaczymy sami coś tam, coś tam ... ;)

57 minut temu, Citysir napisał:

..... i czy ktoś ma jakiegoś znajomego co mógłby obejrzeć motocykl bo mam kawał drogi, druga część twojej odpowiedzi brzmi jakbym marudzil na ten motocykl ....

A tak przy okazji: chcesz kogoś wysłać do oglądania .... , a Ty zadzwoniłeś chociaż do człowieka, pogadałeś z nim, potwierdził lub zaprzeczył temu czy owemu? Na początek wypada samemu wykonać jakąś akcję, a potem ewentualnie sprecyzować prośbę do społeczności forumowej. Tak mnie się wydaje, ale ja to wiadomo ... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamieściłem pytanie przed 7 to jeszcze za wcześnie na telefon wg mnie a chciałem się dowiedzieć coś o tym malowaniu żeby się nie wyglupic w rozmowie mówiąc mu ze nie było dakarów bez naklejek, a od gościa co zamieścił ogłoszenie nic się nie dowiedziałem poza tym że miesiąc go tylko maja i że wszystko jest wporzadku z motocyklem. A mam 500km w jedną strone i trochę mi szkoda czasu i kasy na przejechanie się od tak. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chce mu się podejść do motka i sprawdzić rozmiaru na oponie? Ostatnich 7 numerków VINu też mu się nie chce przepisać? I ty się jeszcze zastanawiasz czy jechać? 50 km bym nie pojechał...

 

Dla rozjaśnienia: pytamy o te pierdoły, bo np. wg mnie o nie jest dakar tylko zwykły gs z noskiem i szybką od dakara. Dakarów bez naklejek nie było, a biały może (choć nie musi) oznaczać byłego policjanta..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WB10173A0YZF62367

Nie chce właśnie tyle jechać żeby tylko obejrzeć i nie mam tak dużego pojęcia o motocyklach dlatego wolałbym komus zapłacić kto by był z okolic żeby sprawdził... Rozmowa ze sprzedającym dała mi trochę do myślenia... Na początkurozmowy zaczął mówić że to koledze wystawia motocykl a później już z rozmowy wynikało jakby to on był właścicielem.. 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam niedaleko, w przyszłym tygodniu będę dysponował wolnym czasem jeżeli do poniedziałku nic nie ogarniesz mogę podjechać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adres producenta:Muenchen 13  Germany
Product Type: Motorcycles
Marka: BMW
Rynek: EUR
Model: F 650 GS Dakar 00 (0173,0183)
Seria: R13 (F 650 GS, GS Dakar)
Nadwozie: Motorcycle - Dual Sport / Adventure / Supermoto / On/Off-Road
Liczba miejsc: 2
Rodzaj paliwa - główny: Gasoline
Pojemność skokowa (cm3): 651
Liczba cylindrów: 1
Skrzynia biegów: Manual/Standard
Wyprodukowany w: 2000-05-01
Cyfra kontrolna: 0
Rok modelowy: Nieznany
Kraj produkcji: Germany
Numer sekwencyjny: F62367

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może jest po dzwonie i przód oraz owiewka jest założona od dakara. Taka myśl mi przyszła do głowy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za 5 koła nie ma co biadolić, jedz kup i ogień. 

Tańszego nie znajdziesz. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja go chciałem obejrzeć zanim w ogłoszeniu była promocja na 5000zl :P ale coś jest nie tak bo z tego co rozmawiałem to go miesiąc temu kupił.... Nie wiem ale mam takie wrażenie jakby ktos chciał się szybko pozbyć motocykla bo coś z nim nie tak jest... 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tak w ramach informacyjnych to dzięki koledze "jezier"  dakar został zakupiony. Bez problemów wróciłem motocyklem do domu :) Fajnie wiedziec że na ludzi z forum można liczyć. Pozdro 

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×