Skocz do zawartości
dakarowy

(S) Sprzedam KTM 450 EXC Six Days Argentina

Recommended Posts

Na sprzedaż mój motocykl, KTM 450EXC Six Days Argentina
Obecnie nalatane ma 122 mth, udokumentowany przebieg, użytkowany w 100% amatorsko jako drugi motocykl.
Cena jaka mnie interesuje to 24500 zł do lekkiej negocjacji, ale tylko po obejrzeniu motocykla na żywo. Ewentualnie zamienię na Husqvarnę 701Enduro 
Szczegóły dot. motocykla, na PW
Polecam  :wink:

75cc4c51c4a3a0cab21c6e7fba67fc3a.jpg
Płyta pod silnik oczywiście jest  :wink: :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już się nacieszyłeś? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę tak, czas na zmiany, nie lubię stać w miejscu :default_icon_razz: podobno wszystkiego trzeba w życiu spróbować :default_icon_mrgreen:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Trochę tak, czas na zmiany, nie lubię stać w miejscu :default_icon_razz: podobno wszystkiego trzeba w życiu spróbować :default_icon_mrgreen:

To teraz czas na DL-a ? :)

Co planujesz?

Wysłano na Berdyczów...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, Piotreo napisał:


To teraz czas na DL-a ? :)

Co planujesz?

Wysłano na Berdyczów...
 

 

9 godzin temu, raby napisał:

Dokładnie, napisane w ogłoszeniu :default_icon_razz: choć łatwo nie będzie, najpierw trzeba sprzedać :default_icon_e_smile:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja właśnie czytam, co piszą o 701 na profilu "KTM 690 / Husqvarna 701 Poland"

 

Cytuj

co Ci padło po 3 tys w Husce?

Cytuj

Jeszcze nic. Ale silnik wydaje takie dźwięki jak potrząsana paczka gwoździ. W marcu byłem w Portugalii, z czterech 701 wróciły dwie. Jedna z przebiegiem 600km zjadła sprzęgło, a druga z przebiegiem 6000km zaczęła brać 0,5 ltr oleju na 100km. Poza tym główna wada 701 to nieszczelny airbox. Do silnika leci pył. Itd...

 

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piję właśnie kawę w kubku od Husqvarny i tak się zastanawiam, czy to kubek jest dodatkiem do motoru, a może to motor jest dodatkiem do kubka...?

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na razie aż tak bardzo nie przerażają mnie opinie innych, muszę sam się przekonać, wtedy opinia jest najbardziej pewna.

Na razie też problemu nie mam bo jeszcze mnie nie stać, może kiedyś też wypruję się z podobnymi żalami. Ale spróbowałbym :default_icon_e_smile:

P.S. Atrex rozwiń myśl :default_cafe2: pisałem już że mam zajebistego KTM na sprzedaż i wezmę w rozliczeniu 701 Enduro... kubek Ci mogę zostawić, Ty w końcu pojeździsz super motocyklem, a ja będę pił kawę i się zastanawiał ....nad sensem życia np. :default_cafe2:

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motek jest zajebisty, oczywiście nie można kompletnie na nim polegać i człowiek jedzie z nutką niepewności, ale czyż nieplanowane akcje są właśnie tymi o których się później opowiada?

Z tym sprzęgłem to chyba wina kierownika albo źle dobranych do terenu zębatek ;). Silnik chodzi jak młockarnia, no ale to spory singiel. Airboxa można łatwo poprawić, pół litra oleju na 100km, no cóż.

Jak byłem na przeglądzie po 1000, to pożaliłem się na moją pompę paliwa, serwisant okazał zdziwienie i zapewnił, że sprzedali/serwisują kilkanaście sztuk i nic niezwykłego się z nimi nie dzieje, jedna dojechała nawet do 10k.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogę się zmusić i zaproponować dla zdecydowanego forumowicza obniżkę na 23500?  :default_icon_razz: W końcu to tylko motocykl  ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, dakarowy napisał:

Mogę się zmusić i zaproponować dla zdecydowanego forumowicza obniżkę na 23500?  :default_icon_razz: W końcu to tylko motocykl  ;)

Daniel może spróbuj na jakimś forum KTMa ;)

Tam na pewno bardziej docenią jego zalety. :)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tam już jest daje ogloszenie też tu bo może akurat znajomy znajomego szuka

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na cmoto też już wisi

Wysłane z mojego moto x4 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to co? Zamykamy ten wątek

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×