Skocz do zawartości
Kondzix

BMW GS DAKAR - Ostrów Wielkopolski

Recommended Posts

Cześć, 

przywitalnie mam już za sobą, a teraz czas na pytanie do Was :)

Jutro się po niego wybieram, co sądzicie o tym egzemplarzu? 

https://www.olx.pl/oferta/bmw-f650-gs-dakar-abs-lekko-uszkodzony-CID5-IDuUweZ.html

zakladam ze lagi będą raczej do wymiany, z papierów wychodzi DAKAR, poza tym wyglada ładnie, myślicie ze warto zaryzykować? 

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie foty, że trudno cokolwiek powiedzieć. Wydaje mi się, że przednie koło nie idzie w linii

721426893_6_644x461_bmw-f650-gs-dakar-ab

jeśli tak to licz się z wydatkiem ok 1500 zł na przednie koło i mnóstwem zachodu bo przedni koła do Dakara nie są dostępne na rynku wtórnym. Trzeba będzie więc zrobić przeróbkę z wykorzystaniem piasty od zwykłego koła i zaplecenie go na akcesoryjnej obręczy. Oprócz tego przy takim zwichrowaniu na bank golenie do wymiany i ośka, tak jak piszesz lagi pewnie też. Przy takim uszkodzeniu obstawiam ok 4000 zł na naprawy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprzedający twierdzi, ze uszkodzone są tylko półki ale właśnie boje się, ze może to być grubsza sprawa :( jeszcze 2tys jakby to wyszło to w miarę ale powyżej to wie nie opłaca bo można już coś jezdnego kupić 

kurde o tym kółku nie pomyślałem ze to może być taki problem, a już się tak napalilem żeby go jutro ściągnąć :( 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zanim skrzywią się półki to pierwsze muszą się skrzywić rury lag i sztyca. Rury i półki najczęściej da się wyprostować, sztycę dorobić .... Jak jest to nie wiadomo.

U mnie znajdzie się jeszcze obręcz excela za jakieś 400 - 450 ale za to złota ;)

Bez realu trudno ocenić i doradzić. Mogą być też inne problemy, ale nie muszą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

najlepiej to sobie odpuść tego Dakara, przy tej cenie zakupu, masz bardzo duże prawdopodobieństwo, że po naprawie będzie kosztował dużo więcej niż realna cena zakupu dobrego egzemplarza, nie mówiąc o straconym czasie i kłopotach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chyba tak zrobie tym bardziej ze miałoby to być moje pierwsze moto, dziękuje bardzo wszystkim za pomoc, szukam dalej :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koleś to handlarz, więc jak by mógł, to by naprawił i wystawił za 13kzł. 

Daj spokój z tą sztuką..... 

Godzinę temu, Kondzix napisał:

szukam dalej :)

Pa TU, no chyba że tylko Dakar ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety albo stety tylko Dakar...

 

 

ewentualnie Africa Twin :D ale pomimo namów otoczenia wolałbym Dakara :) 

Edytowane przez Kondzix

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym tam wolał Afrykę :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja będę pewnie swojego sprzedawał. Więc jak ci się za bardzo nie spieszy, a zależy na pewnym motocyklu... no ale też cena inna.
Co do afryki to bym się jednak zastanowił czy na pierwsze moto ponad 230kg bydle jest odpowiednim

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×