Skocz do zawartości
JakubFunduro

F650 funduro 1994 Problem z odpaleniem

Recommended Posts

Jestem dosyc swiezym posiadaczem f650 funduro z 1994 roku, moto pojawilo sie dosyc tanio na internecie i od dawna podoba mi sie ten starszy model, nasluchalem sie tez o niezawodosci LECZ

poprzedni wlasciciel ukryl pare mankamentow

ogolnie hamulce do zrobienia byly, zebatki i lancuch musialem wymienic i teraz aktualny problem z odpalaniem

otoz spadl mi lancuch podczas podrozy zamowilem nowy wszystko  zalozny naciagniety, juz bylem szczesliwy do drogi juz prawie gotowy a tu nie chce zapalic motocykl. Na poczatku myslalem ze stal dosyc dlugo to nie chce zapalic bo moze paliwo nie dochodzi full ssanie itp ale po chwili krecenia tylko strzelil z wydechu. Ciut mocno mnie to zaniepokoilo chcialem sprawdzic starym sposobem jak to na stary motocykl. Wlalem troche paliwa pod swiece zapalil strzelil z wydechu dosc mocno i zgasl. Pytanie nasuwa sie samo, co moze byc nie tak ? 

i tak bonusowo, przy szybszym wkrecaniu na obrotach czasem nie chce wejsc dwojka musze ''mocniej dopiac'' raz mi sie zdarzylo ze dwojka spadla reszta biegow dziala bez zarzutu, czyzby do regeneracji sie nadawalo czy pomyslec o uzywanej i wtedy regenerowac? 

 

ogolnie motocykl jest bardzo fajny wygodny i chcialbym spedzic przy nim troche czasu jezdzac po asfaltach i moze pozniej w  teren jakis, tylko jest strasznie niedopieszczony dlatego cena byla taka a nie inna podejrzewam

 

Dzieki za wszystkie wskazowki i tipy z gory

Edytowane przez JakubFunduro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Update

motocykl zapalil ale chodzil tylko na full ssaniu na początku a potem był problem z wkrecaniem się na obroty strzelal z wydechu przy odpuszczaniu manetki i przygasał, czyżby problem z zapłonem ? ktoś miał podobnie może ?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Zacznij pisać po polsku. 

2. Jak świeca? Jaki ma kolor? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
34 minuty temu, Pszemo napisał:

1. Zacznij pisać po polsku.

Prawdopodobnie z tego powodu ja nie będę mógł pomóc. Zwyczajnie opis jest tak chaotyczny, niespójny, nielogiczny ... że kompletnie nie mam punktu zaczepienia, a dopytywanie się prawdopodobnie tylko zirytuje chłopa - tak swoją drogą to już wcześniej było kilka wejść ( rejestracji ) o takim samym problemie....  - i nie chodzi o zasady pisowni języka polskiego ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, Pszemo napisał:

1. Zacznij pisać po polsku. 

2. Jak świeca? Jaki ma kolor? 

1.Wybacz, slizgalem sie z polskiego na samych dwojkach w szkole

2 swieca wydaje sie byc w porzadku iskre ma moze ciut slaba ale sprawdzalem w pelnym sloncu jako ze nie posiadam na nowym mieszkaniu jakiegos garazu, kolor byl taki brunatny, nie wygladala na wypalona albo czarna od oleju, z wydechu tez nie kopci

 

7 godzin temu, Jarek napisał:

Prawdopodobnie z tego powodu ja nie będę mógł pomóc. Zwyczajnie opis jest tak chaotyczny, niespójny, nielogiczny ... że kompletnie nie mam punktu zaczepienia, a dopytywanie się prawdopodobnie tylko zirytuje chłopa - tak swoją drogą to już wcześniej było kilka wejść ( rejestracji ) o takim samym problemie....  - i nie chodzi o zasady pisowni języka polskiego ;)

Nie mam zupelnie problemu o pytania, w sumie latwiej mi jest odpowiedziec na konkretne pytanie niz samemu cos napisac z racji tego ze moge pominac jakis istotny punkt. Kazda pomoc jest przydatna jesli jest to pomoc, a nie obrazanie kogos w koncu jakos trzeba sie dogadac :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×