Skocz do zawartości
JakubFunduro

Droga do uzaleznienia

Recommended Posts

Czesc wszystkim, 

Jakub 23lata, szczęśliwy posiadacz motocykla jakim jest BMW f650 funduro z 1994roku. Bardzo fajna i wygodna maszyna przesiadłem się z hondy bros 400 i musze powiedzieć, że na początku moc tego singla była dosyć przerażająca, ale teraz jak się poznaliśmy z moją wybranką latamy wspólnie bez najmniejszego zawahania :D Może pewnego dnia uda mi się zabrać w podróż po Europie albo chociaż z Irlandii do Polski bo póki co przemierzam drogi wyspy zielonej :) Ale do tego czasu potrzeba dużej miłości do tego egzemplarzu ponieważ jest dość niedopieszczony no i jak to zwykle bywa myślę też już o kolejnym moto którym będzie gs1200 Adventure,  Lewa 

funduro.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam!

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak moc eFki Cię przeraziła, To masa, gabaryty a przede wszystkim ilość kucyków i moment obrotowy Adventure powali Cię na kolana.

Witamy!

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć. Jak byś jednak padł na kolana to pamiętaj że kierownik/miłośnik/fascynat BMW nigdy się nie poddaje.

Zapraszamy do Polski, a najlepiej na nasz zlot.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja paradoksalnie, po przesiadce na małego GS na długie lata wyleczyłem się z ciężkich motocykli. Dopiero od zeszłego roku coś zaczynam przebąkiwać o zmianie na twina

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
37 minut temu, Marcin N napisał:

A ja paradoksalnie, po przesiadce na małego GS na długie lata wyleczyłem się z ciężkich motocykli. Dopiero od zeszłego roku coś zaczynam przebąkiwać o zmianie na twina

taptarapta
 

No ja mam jeszcze ten pociag do duzej pojemnosci :) ale chociaz wyleczylem sie ze scigaczy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 godzin temu, Marcin N napisał:

Dopiero od zeszłego roku coś zaczynam przebąkiwać o zmianie na.... 

Marcin, może lepiej spójrz w PESEL w dowodzie :default_laugh:, to Cię wyleczy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×