Skocz do zawartości
MiKo

Wygrane w rajdzie Dakar

Recommended Posts

Cholkowi sie w koncu nalezalo!

Jak sie tak tych relacji z Rajdu naogladalem, to mam chec na jakas rajdowke dakarowke, wczoraj nawet xsem probowalem po polu maksymalne predkosci osiagac,

:lol: :lol: Okolice Człuchowa idealnie odwzorowują nawierzchnię i klimat bezdroży Ameryki Południowej, to równie niebezpieczne miejsce!:lol:

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Cholkowi sie w koncu nalezalo!

Jak sie tak tych relacji z Rajdu naogladalem, to mam chec na jakas rajdowke dakarowke, wczoraj nawet xsem probowalem po polu maksymalne predkosci osiagac, wynikiem czego przednia felga jest kwadratowa, na szczescie excel juz czeka na polce

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:lol: :lol: Okolice Człuchowa idealnie odwzorowują nawierzchnię i klimat bezdroży Ameryki Południowej, to równie niebezpieczne miejsce! :lol:

Co Ty tam wiesz.... nigdy nie jechałeś 170 przez zaorane pole, mało tego Ty nawet porządnie się przewrócić na pole nie potrafisz... :lol: :beer:

Sam jesteś CHOLEK :-D

wysłano z daleka

Nie fikaj maleńki bo, ze względu na tak marną pogodę, przygotuję nagranie Twojej pomocy wyciągania DRZ-ty z błota na Pałuku :-D :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Co Ty tam wiesz.... nigdy nie jechałeś 170 przez zaorane pole, mało tego Ty nawet porządnie się przewrócić na pole nie potrafisz... :lol: :beer:

Odezwał się ten co potrafi, a na Mazurach to Paweł Cię tak nieszczęśliwie na tym polu przewrócił? Ja przynajmniej nie wymiękłem i jechałem dalej :lol: A co do tego 170 km/h to musiał Ci mocno jakiś Halny zawiewać w plecy albo po Świętach jesteś bardziej aerodynamiczny :lol: :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co do tego 170 km/h to musiał Ci mocno jakiś Halny zawiewać w plecy albo po Świętach jesteś bardziej aerodynamiczny :lol: :lol:

To musialo byc na podhalu :) Z jakiegos szczytu lecial :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×