Skocz do zawartości
żeglarz

sprzedam uszkodzonego GSa rok 2000

Recommended Posts

Ahoj, 

po dluuugiej i wnikliwej diagnozie stwierdzono ze moj , osobisty rumak ,zway zoltodziobem,  na powrocie ze zlotu bieszczadzkiego mial zawal serca. 

Serce mu peklo, a w zasadzie zatarlo....  wal korbowy sie przytarl ,  gdyz mialem za malo oleju , w glowie tez. 

smieszno-smutna historia,  przed zlotem probowalem olej wymienic ale ukrecilem srube spustowa, i juz nie bylo czasu... pomyslalem, dobra na zlot i spowrotem damy rade, no .. nie dalismy . chciaz zabraklo z 300km. 

ponosc mozna reanimowac ,  ale sluszniej chyba silnik wymieniec. 

Wiec temat dla kogos kto ma, umie i lubi...  ja tematu nie ogarne, 

o diagnozie dowiedzialem sie w piatek ,  na razie  jeszcze nie wytrzezwialem, ale pewnie do poniedzialku  dam rade. 

czesc z Was zna zoltodziona z kilku zlotow. nie jest to perla dzikiego zachodu  ani oswojonego wschodu.  ale dzielnosc morska ma! ;)W zimie okleilem metoda chalupniczo-suszarkowa  plastiki, czarna folia typu carbon, bo mial kolor jasnoniebieski/blekitny - jeden kolega mowil ze pedalski - akurat z tym sie nie zgodzilem,  ale kolor mnie zmeczyl i chciem dodac mu nieco charakteru Brudnego Harego.

 

jak ktos zainteresowany to zapraszam  - cena 3000PLN.  

chlip chlip

 

https://photos.app.goo.gl/BzGYhUQxQPXtcwJbA

Ma3BFsfud7tTG0SlCXZU-4nZBadbzpml3yM31cJx

2KNbs86b3hytYUMXWibjrv9vqINjO3OFPrhNX6vx

 

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Szkoda sprzeta bo wyglada sympatycznie.

Mam nadzieję że nie piszesz i tej niebieskiej skodzie

P.s. Żeglarz... opis mnie urzekł

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chwilowe rezerwejszyn.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Abs ma ale...Moto znalazlo juz nowego wlasciciela. Wiec prosze wlodarzy forumowych zamknac temat.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×