Skocz do zawartości
Gandalf

Przywitac się chciałem

Recommended Posts

Hej wszystkim. 

Gandalf z Sieniawy koło Łagowa Lubuskiego się kłania. Dopełniłem forumowej formalności, to teraz może napiszę coś o sobie.

Na innych forach znany pod nickiem Wojciech z Lechii, tutaj coś nie chciało mnie zarejestrować. A ze na paru innych forach stoi żem Gandalf(ksywka jeszcze z czasów liceum) to i oto jestem.

Rocznik 87( ja, nie moto), podobno najlepszy. Od roku pasjonat szeroko pojetego adv, od zawsze milosnik błąkania się tu i tam. W kwesti motocykli. Były:

Honda Hornet 600,

Yamaha Fazer 600,

Yamaha Tw 125,

Honda Transalp 600

no i obecnie BMW F 650 GS, tadam..... A to ci niespodzianka.... Sie nie spodziewaliscie co nie...hyhyhy

Nie lubie zbyt długo pisac o sobie, dlatego zapraszam na jakies ognisko z elementem baśniowym i zupką z kociołka. Mieszkam razem z cudowną małżonką i dwójką przekochanych szkrabów w domu na wsi z dużym ogrodem. Namiot jest gdzie rozbic, ławkę bujaną mam koło miejsca na ognisko. Full wypas. Ol inklusif. Gwarantuje klimat. Ehhh te przegadane noce przy ognisku. Świat przyspiesza, a tu u mnie zagina się czasoprzestrzeń i wszystko płynie wolniej. A i pojeździć jest gdzie. 

A przy ognisku, przy okazji, chętnie opowiem o sobie. 

Pozdrawiam i wysyłam dużo światla, jak na Maga przystało

Ave

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :) Do zobaczenia na trasie 

P.S. Najlepszy rocznik z 8 na początku to 85 :D 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×