Skocz do zawartości
Staszek

BMW F650GS 2007 - brak zasilania

Recommended Posts

Witam, niedawno stałem się właścicielem bmw F650GS z 2007 roku. Nie miałem do tej pory problemu z odpalaniem motocyklu, zawsze był odpalany na biegu neutralnym bez wciśniętego sprzęgła. W ostatnim czasie dałem mojemu najlepszemu szwagrowi przejechać się na mojej nowej maszynie. Standardowo przekręcił kluczyk,  złapał za dźwignie sprzęgła (neutralny bieg) i następnie odpala......a tu nagle zasilanie motocykla zgasło całkowicie i brak reakcji na ponowne przekręcanie kluczyka.

Pierwsze podejrzenie rozładowany akumulator lecz po sprawdzeniu wszystko ok. Dokręciłem zaciski na akumulatorze i pojawiło się zasilanie. Druga próba znów to samo. Po poruszaniu przewodami znów pojawiło się zasilanie. Nie mając czasu już na eksperymenty nie naciskaliśmy sprzęgła przed odpaleniem i wszystko było ok. 

Moje pytanie czy ktoś miał już podobną sytuacje i czemu naciśnięcie dźwigni sprzęgła nagle spowodowało odcięcie zasilania ?

Jeżeli ktoś ma książkę serwisową wraz ze schematami elektrycznymi, proszę o przesłanie na adres e-mail staszek10@o2.pl

 

Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×