Skocz do zawartości
alucard

[K] Kurtkę i spodnie dla siebie i plecaczka

Recommended Posts

Poszukuję kurtki i spodni dla siebie i dla swojej towarzyszki.

Ja mam 179 i jestem szczupły, więc pewnie S albo M. Zapewne zależy od producenta.

Mój plecaczek ma 154 wzrostu i jest drobna, więc XS zapewne.

Zainteresowany jestem ubiorem wielosezonowym. Membrana+podpinka byłaby najlepsza na początek. Z racji, że to początek, to ucieszą mnie używane rzeczy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozejrzyj się w wyprzedażach, np. tu:

https://www.imready.eu/pl/wyprzedaz.html

czasem fajne rzeczy można wyhaczyć za przyzwoitą kasę, oczywiście nowe. 

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kupiłem w zeszłym roku dla siebie i plecaczka Rebelhorn cuby II/Pro tak samo zrobił Gural. Jasne kolory, membrana i podpinka. Jeden komplet w granicach 1000-1100 zł. Mogę polecić (Gural też poleca). Tanio, dość dobre wykonanie i uniwersalność na co dzień

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tyle ze w sklepach jest już cubby3 w ciemniejszym kolorze. Cubby2 słabo dostępne. Ja kupiłem rok temu kurtkę a w tym roku spodnie już musiałem cubby3 (nawet to wyglada razem).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki bardzo za propozycję. Niestety na takie koszty pozwolić sobie nie mogę. Zakup 2 kompletów razem z kaskami i butami w takim wypadku przekroczyłby pewnie 3-3,5k

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do rebelhorna cubby 2 pro vs pierwsze cubby (kurtka): 

Dwójka bez membran przemaka dużo szybciej, wręcz momentalnie, jedynka spokojnie wytrzymywała jakieś pół godziny jazdy w niemałym deszczu.

Dwójka ma gorszą oddychalność (wentylację) niż jedynka. Co do trójki to nie wiem, ale jak szukasz używek, to raczej tym bardziej nie ma tematu.

Poszukaj w okolicach jakichś sklepów z używaną odzieżą motocyklową, a nuż coś sensownego trafisz (była kiedyś dorwała buty Daytony za 50 zł, dołożyła 40 u szewca na zreperowanie wzmocnień na palcach i przez sezon śmigała. Możesz też rozejrzeć się na allegro za ratami 0%

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Śledź OLX-a, i szukaj używek porządnych producentów. Budżet 3,5t na dwa kompletne oporządzenia to mało, nawet jak na budżetowe rozwiązania.

Można wyrwać na prawdę ciekawe okazje, ja np znalazłem dla żony praktycznie nową (bez śladów użytkowania) kurtkę BMW w komplecie z podpinką Goretex za 300 zł :)

Dla wielu osób kończy się sezon więc warto założyć odpowiednie filtry do wyszukiwarki i co rano przeglądać co tam sie pojawiło ;)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I chyba tak zrobię. Myślałem, że może ktoś na forum będzie chciał się czegoś pozbyć bo w starszych postach które wygrzebalem były całkiem ładne rzeczy tylko już nie aktualne

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×