Skocz do zawartości
żeglarz

gmole do 700setki

Recommended Posts

to chyba takie samo mocowanie jak do 800 i twinow 650. 

czy jest jakas podobna do TT alternatywa? a moze ktos robi na zamowienie na wzor tych touratech'a?

 

ladne sa, ale mega drogie.

Moze ktos podpowie ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z mojego doświadczenia, jednymi z najlepiej chroniących, a zarazem najtańszych do 700/800, są te ostatnie podane przez Pawła, tylko cena w tym sklepie jest dosyć wysoka, ja kupowałem za jakieś 360zł ;) 

Chyba i tu, jak widać, cena ropy na światowych rynkach miała wpływ na podniesienie cen :default_laugh: wydaje mi się że to okres na takie ceny, na allegro bywają czasami używki w świetnym stanie za połowę ceny, ja bym poczekał. ;)

Mówimy tu oczywiście o "normalnych szlifach" (jeśli takowe bywają), a nie o jakichś ekstremalnych dachowaniach :default_laugh:

P.S. Co to jest albo jak to sie czyta - 700setka? ile to setka w końcu jest? :default_laugh:

Edyta:

Looknij na to, nawet z malowaniem piecowym wyjdzie dużo taniej niż nowe ;)

https://allegro.pl/gmole-bmw-f-800-gs-650-700-givi-kappa-i7434656048.html

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, żeglarz napisał:

to chyba takie samo mocowanie jak do 800 i twinow 650. 

czy jest jakas podobna do TT alternatywa? a moze ktos robi na zamowienie na wzor tych touratech'a?

 

ladne sa, ale mega drogie.

Moze ktos podpowie ?

@gsdakar chyba ma zbędne

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również polecam Givi/Kappa TN690.
Extremalnych przyglebień nie zaliczyłem, ale przy niewielkich prędkościach sprawdzają się znakomicie. Są lekkie, są nisko zawieszone i są na tyle szerokie, że owiewki nie obrywają przy wywrotce.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzieki za info .  Te Givi Kappa ktore polecacie wydaja mi sie takie male/niskie.  Ale skoro  wystarczaja zeby owiewki ochronic przy parkingowce to chyba beda OK.

Ere "100 gleb" w sezonie  mam juz za soba i moj zoltodziob , swietej pamieci (a moze tylko w spaiczce)  dzielnie to znosil, chociaz ze 4 komplety kierunkowskazow wymienilem, naszczesnie zamienniki za w bardzo przyzwoitej cenie. Teraz juz tak tanio nie bedzie, wiec zabezpieczyc nalezy dobrze.

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na Heed-ach małem kilka trafień , zarówno na Tigerze jak i na f700 . żadnych sladów na "nadwoziu" , absolutnie żadnych - to chyba najlepiej kryjące gmole na rynku . Tyle że dość duże . Cena też jest ok. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Givi wydają sie bardzo podobne do HEED, ale cena jest dużo wyższa za Givi.

Chyba zdecyduje sie na HEEDy, tym bardziej ze Mario tak chwali. Są troche wyzsze nic Givi, dzieki czemu zaopiekują sie takze plastikami, w razie W.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem lepsze są od Tomka Holana
Oslaniają bardziej karter. A on zrobiony jest z takiego guwnilitu, że kiedyś w f650 gs twin mojej koleżanki po wywrotce na szutsze zrobiła się dziura. Gdyby miała inne gmole byłoby ok.
Mam holanowe od 8 lat. Polecam!
https://holan.pl/pl/102-gmole-i-oslony-silnika
04fbcacbc67843ff42ebe035d19c6b75.jpg

Ride, eat, sleep, repeat!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 godzin temu, Jezier napisał:

Moim zdaniem lepsze są od Tomka Holana
Oslaniają bardziej karter. A on zrobiony jest z takiego guwnilitu, że kiedyś w f650 gs twin mojej koleżanki po wywrotce na szutsze zrobiła się dziura. Gdyby miała inne gmole byłoby ok.
Mam holanowe od 8 lat. Polecam!
https://holan.pl/pl/102-gmole-i-oslony-silnika
04fbcacbc67843ff42ebe035d19c6b75.jpg

Ride, eat, sleep, repeat!
 

Masz rację , widziałem f800r 2018 z dziurą w karterze , nie wiem co pacjent trafił ale gdyby miał płytę pod silnikiem jak w gs-ie to by mu nic zapewne nie było . Dostał w końcówkę wymiennika ciepła i powyżej miski olejowej - wywaliło silnik w diabły . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A moze ktos ma gmole gorne do sprzedania do 700ty? Takie BMW

Pyt2. Czy gmole gorne TT mozna zalozyc/polaczyc z gmolami dolnymi BMW?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×