Skocz do zawartości
Goral

[Sprzedam] Xchallenge

Recommended Posts

Hejo ekipo. Nie wiem czy to zimowa depresja czy znudzenie materiału, ale chyba przymierzam się dop sprzedania mojego Xchallengea.  

Trochę o moto: 
BMW G650 Xchallenge, rok produkcji 11,2006. Pierwsza rejestracja 07,2007. Pierwsza rejestracja w kraju 03.2013. Przebieg 26022km. 
Jestem drugim właścicielem w kraju, pierwszym był gość ze stolicy który kupił 2 takie motki na wyprawę do Maroko, po której sprzedał ob i kupił jakieś 100kg katy. 
W moich rękach od 2015 roku. 

Zmiany, dodatki: 
- Zmiana tylniego amora na Whillbersa z regulacją twardości i prędkości powrotu, 
- zmiana przednich sprężyn na progresywne TT 
- 2 kanapy, oryginalna oraz obniżona skórzana 
- grzane manetki Oxforda 
- zmieniony tłumik na LeoVince x3 
- stelaż pod sakwy/kufry chyba od Merty 
- płyta pod kufer TT 
- handbary TT 
- osłona tylnej tarczy TT 
- płyta pod silnik 
- gniazdo na 2 usb przy kierownicy 
- odpowietrzniki na przednich lagach 
- składane lusterka 
- wczoraj założony nowy akumulator 
- napęd ma jakieś 3tyś km i jest to najmocniejsza Regina 
- zmieniona pokrywa sprzęgła na model z husqvarny ze stalową tuleją 
- podnóżki stalowe (oryginalne połamałem)
- dźwignia biegów od f650 stalowa

 
Zawory wyregulowane, olej zmieniany jakieś 2 tyś km temu, płyn hamulcowy w zeszłym roku wraz z płynem chłodniczym. 

Moto użytkowane w terenie dlatego wizualnie nie jest idealne, koła nie są idealnie proste ale nie przeszkadza to w jeździe, opony do wymiany. 

Przegląd do 13 marca 2019, OC do 30.03.2019 

Cena 20tysi . 

Sam jeszcze nie wiem czy chcę go sprzedać dlatego ogłoszenie na razie tylko na tym forum oraz na xt660

Jak ktoś ma jakieś pytania to pisać tutaj. 
https://drive.google.com/open?id=0BwRrY6RpEZJ0TVpIUVVySEtuVzQ

pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Goral napisał:

- stelaż pod sakwy/kufry chyba od Merty 

 kupię 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat można usunąć, po 2 miesiącach przeglądania neta i szukaniu informacji nie znalazłem za bardzo alternatywy dla Xa więc jak na razie zostaje jeszcze ze mną ;P

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Pawel napisał:

PR7

Ale to się nie liczy ... Ty nie jesteś zwykły ktoś  :default_icon_e_biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, Goral napisał:

Temat można usunąć, po 2 miesiącach przeglądania neta i szukaniu informacji nie znalazłem za bardzo alternatywy dla Xa więc jak na razie zostaje jeszcze ze mną ;P

Bardzo słusznie!

P.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tych pieniądzach nie ma alternatywy

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No nie ma, te610ie ciężko dostać w Pl z częściami też wsio trzeba sprowadzać, honda xr650r zajebista, ale gaźnik i spalanie 9l ja wyklucza, pr7 spoko ale też mało popularny motek, 690 za drogi, i wychodzi ze X najlepsze ;-) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam w PR7 nie balbym się nikłej popularności ale bardziej właśnie ceny
To fajny motocykl ale cena już niestety nie. Nie wiem jaka jest dzisiaj, porównuje do czasów jak kupowałem 8setkę w 2016r.
Co prawda PR7 był wtedy nowością, ale był droższy o jakieś 7 tys zł od mojego wyprzedazowego rocznika.
Mimo że bardzo fajnie się PR7 jeździ to jednak jak dla mnie i moich potrzeb uniwersalność 8setki była sporo wyższa. To jakby już trochę inna klasa, chociażby patrząc na silnik i masę.
Pomijam już inne kwestie typu wykonania niektórych elementów, no ale to moje subiektywne odczucie tylko, więc być może nie do końca trafione.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

8 setka i Pr7 mają inne przeznaczenia .... - to jednak troszkę inne motocykle w zamyśle, ale też każdy użytkownik ma swoje upodobania, preferencje i przekonania....  ważne,  że jest wybór - choć ja bym wolał, żeby go nie było ....   - bo jak mawia mój przyjaciel; najlepszy jest własny monopolik, mały, ale monopolik :default_tongue::default_icon_beer:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

najlepiej jest mieć i osiemsetkę i PR7

:default_cafe2:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też bym chciał osiemnastkę, nawet dwudziestka może być... :-)) 

Edytowane przez Goral

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat znów aktualny, jednak moto.idzie pod młotek. Do opisu z pierwszego postu można dodać iż olej i filtry świeżo zmienione, łożyska w kołach wymienione, założone opony Motoz tractionator enduro aktualny przebieg ok 1600km, brak prawego lusterka bo nie potrzebne było. Do motka dorzucam drugi silnik na części, pompę paliwa, zapasowe linki, klamki, klocki, i co tam jeszcze znajdę do niego. 

Cena to 18500zł cebulionow. Można przyjechać, przejechać się i kawę wypić 

Aktualny link do moto 

https://www.olx.pl/oferta/bmw-g650-xchallenge-CID5-IDxJfyE.html

Pozdro 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

18500 na portalu i tyle samo na forum?..... 

Weź chociaż na olx'ie popraw na 19000, żeby u nas wyglądało na okazję :default_cafe2:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Okazję to pod Castoramą od "rumunów" można kupić :-P uważam że oferta jest uczciwa wraz z gratami do motka. Jak na razie nikt nie przyjechał żeby obadać sprzęta a zwyczajnie nie chce mi się kombinować z cenami. Ja prosty człowiek jestem i cena jest jedna ;-) 

Ps.na hasło "pumpernikiel z rzeżuchą" dorzucę flaszkę paliwa rakietowego na rozruch ;-) 

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oferta aktualna, moto dostało nowy olej w lagach wraz z uszczelniaczami, złamane lusterko, nowe łożyska główki ramy. Przymierzam się jeszcze do wymiany uszczelniacza przy wałku od biegów bo chyba się poci. 

Cena 18 tysi do lekkiej negocjacji :-P 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spadek ceny na 16.500 a dla forum 16000. Cebula szczypie jednak w oczy :default_icon_cry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×