Skocz do zawartości
Piotr_

gs 1100

Recommended Posts

Ok, sprzedałem swoje Pegaso i teraz czas na coś z biało-niebieskim logiem. Niestety jak to w życiu bywa budżet ograniczony, a chęci duże. dawno temu zamarzył mi się GS1100 i takowego szukam.

W okolicy pokazało się coś takiego https://www.olx.pl/oferta/bmw-gs-1100-super-stan-CID5-IDxKsJY.html?fbclid=IwAR117T2PK4DXj69a0zcaAeM3Q7_eg4UpWNl8VUOH0qcFha7QfB6tEu8iTBk#, grzechem byłoby nie podjechać 30 km i obejrzeć. Wiem, że zdjęcia do dupy ale może coś komuś "wpadnie do oka" co jest nie tak, co powinno być inaczej, na co zwrócić szczególną uwagę. Dzięki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Źle nie wygląda jak na te fotki... W zasadzie jedyny minus to ten na akumulatorze
I kapselek mu wylata nad lozyskiem główki ramy
Trochę rdzy tu i ówdzie ma, ciekawe jak na żywo. Ogólnie źle nie wygląda, oglądałem kilka takich ogłoszeń w zeszłym roku jak szukaliśmy 1100 dla brata i ten na tle innych jest całkiem całkiem.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 minut temu, dakarowy napisał:

Źle nie wygląda jak na te fotki... W zasadzie jedyny minus to ten na akumulatorze emoji1.png
I kapselek mu wylata nad lozyskiem główki ramy emoji1.png
Trochę rdzy tu i ówdzie ma, ciekawe jak na żywo. Ogólnie źle nie wygląda, oglądałem kilka takich ogłoszeń w zeszłym roku jak szukaliśmy 1100 dla brata i ten na tle innych jest całkiem całkiem.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
 

o dzięki bardzo, jutro będzie na żywo :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Źle nie wygląda jak na te fotki... W zasadzie jedyny minus to ten na akumulatorze
I kapselek mu wylata nad lozyskiem główki ramy
Trochę rdzy tu i ówdzie ma, ciekawe jak na żywo. Ogólnie źle nie wygląda, oglądałem kilka takich ogłoszeń w zeszłym roku jak szukaliśmy 1100 dla brata i ten na tle innych jest całkiem całkiem.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka


Daniel to Ty masz brata ?

Ride, eat, sleep, repeat!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, Jezier napisał:

Daniel to Ty masz brata ?emoji54.png

Ride, eat, sleep, repeat!

He.. nawet dwóch ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, dakarowy napisał:

He.. nawet dwóch ;)

Ale na trzeźwo ile? :default_tongue:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Jarek napisał:

Ale na trzeźwo ile? :default_tongue:

Takich dwóch, jak nas trzech, to nie ma ani jednego :default_icon_mrgreen:

P.S. i nie piję od 01.01.2019r. :default_icon_razz: a faktom nie sposób zaprzeczyć, nawet na trzeźwo :default_icon_e_smile:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, dakarowy napisał:

 

P.S. i nie piję od 01.01.2019r. :default_icon_razz: 

Przeszedłeś na listerine? :default_laugh:

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rośnie grupa abstynentów

Ciekawe kiedy odbędzie się pierwszy abstynencki zlot forum F650GS

taptarapta

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@dakarowy nie pije bo nie ma za co, nie skreślaj go za szybko, na sępa wypije co upoluje :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, arthurr napisał:

@dakarowy nie pije bo nie ma za co, nie skreślaj go za szybko, na sępa wypije co upoluje :D

Na psa urok ... wy tak na różne sposoby o koledze ... ? :default_icon_eek:

Baby to wiadomo: plotkują dwie pod blokiem ... o tej Kowalskiej to nic złego nie można powiedzieć. To mówmy o kim innym ... ;)

 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ratuję Mu resztki reputacji a ty mówisz że źle? Bój się.... czego tam chcesz :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, arthurr napisał:

Ratuję Mu resztki reputacji a ty mówisz że źle? Bój się.... czego tam chcesz :D

Jego putacja nie potrzebuje re :default_ph34r::default_tongue::D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dobra, napijecie się później , bo zboczyliście trochę z tematu (ale był czas się przyzwyczaić :) ). Wracając do tematu:

- przebieg cholera wie, niby wszystko wygląda ładnie tylko trochę nie chce  mi się wierzyć - brak książki serwisowej, wyrejestrowany w 2016 r

- wyciek pomiędzy silnikiem a skrzynią - do zrobienia

- umowa na niemca (dla mnie raczej dyskwalifikacja, dziwny jestem ale nie lubię przekrętów)

- to nie dekielek z łożyska główki ramy tylko taki breloczek :)

- masło w silniku, podobno jest po wymianie oleju i na nowy oleju masło na korku (musiał długo stać tak mi się wydaje w końcu to olejak)

- aku do wymiany

 Raczej sobie odpuszczę, w sobotę pojadę zobaczyć takiego, który ma 170 tys. na liczniku :) (bardziej realny przebieg). Chyba, że ktoś jest z w Wrocka i znalazłby chwilę żeby podjechać.

 

 

Edytowane przez dito
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dobra, napijecie się później , bo zobaczyliście trochę z tematu - nie pierwszy - nie ostatni, wątek rozwojowy a po kim jechać trzeba :D

przebieg cholera wie - motocykl ma 24 lata wiec pomnóż np 5000 km razy ilość lat i ci wyjdzie. 

wyciek pomiędzy silnikiem a skrzynią - upierdliwa sprawa ale do zrobienia, przy okazji sprzęgło do wymiany. To mógł być powód dla którego niemiec się pozbył bo koszty robocizny go powaliły. 

umowa na niemca - jaki to przekręt, bardziej ominięcie fiskusa, gwarancji nikt na 24 letni motocykl i tak nikt nie udziela. 

Wylizany jest, ja tam bym się interesował, przynajmniej mycie odpadnie a grzebac w każdym trzeba.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Pawel, nie życzę ci, żebyś kiedykolwiek "omijając fiskusa" nadział się na np. kradziony, czy zastawiony sprzęt.. Wiem, monotematyczny jestem, takie zboczenie ;) Poza tym ominąć można także sprzedając legalnie - wystarczy sprzedać za cenę taką samą lub niższą, niż się kupiło ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, arthurr napisał:

@Pawel, nie życzę ci, żebyś kiedykolwiek "omijając fiskusa" nadział się na np. kradziony, czy zastawiony sprzęt.. Wiem, monotematyczny jestem, takie zboczenie ;) Poza tym ominąć można także sprzedając legalnie - wystarczy sprzedać za cenę taką samą lub niższą, niż się kupiło ;)

Dobra, już, ok. 

A wiara w ludzi gdzie? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 22.01.2019 o 10:11, Pawel napisał:

A wiara w ludzi gdzie? 

images?q=tbn:ANd9GcQy2hqq7beF1Qc5i-ekE4Q

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×