Skocz do zawartości
Marcin N

Wyprzedaż garażowa - kurtki

Recommended Posts

Damska kurtka Rev'it Sand Ladies

Rozmiar 36

Wypinana membrana

Wypinana podpinka ocieplająca

Wentylacja rewelacyjna - rękawy na całej długości, z przodu o po bokach.

Membrana zawsze prana osobno w środkach do membran Nikwax

 

Cena 390zł do negocjacji

 

Lepsze zdjęcia samej kurtki później bo się pierze57008543dc09c99411cbf3445b66298b.jpgf980d33431791621be5c9a08368d04ee.jpgbb432474fd363dc3b78bb2c872984e95.jpge170df99a8543fe286db7e33fa1a9d50.jpg

 

taptarapta

 

Damska kurtka Rukka Anna rozmiar 36

Membrana goretex

Wypinana podpinka ocieplajaca

Prana zawsze w środkach Nikwax

Dorzucam sztyft ze smarem silikonowym do zamka

 

Cena 590zł do negocjacji

 

 

a9e5fe77b0d4eda98abf20fbdc290d8f.jpgffc67242ff60da5723705b8b6bb7696b.jpg55de6e65273d8305ed8a0d89614a0825.jpg8b84a54ea1ae84de9c0598d072ff8ba8.jpg9e47634a2b96b11e4ae057ab46ae4efa.jpg

 

 

Rozmiarówka RUKKA wypada trochę większa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rukka w komplecie z ochraniaczami łokci i barków oraz dokupionym ochraniaczem pleców

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeszcze kilka szczegółów odnośnie kurtek

 

REVIT SAND

dwie kieszenie z przodu, kieszeń na plecach, kieszenie wewnętrzne, zapomniałem też o wentylacji na plecach.

kurtka posiada zamek do spięcia ze spodniami, krótki . Co ważne po wpięciu membrany do kurtki to membrana łączy się ze spodniami i tu już jest zamek krótki i długi do wyboru

membrana się sprawdziła np. podczas całodniowego deszczu jak wracaliśmy z Chorwacji. Nic nie przeciekło, zawsze sucho zawsze pewnie

 

RUKKA ANNA

tutaj wentylacji to za bardzo nie ma, ale to kurtka robiona przez skandynawów, którzy specjalizują się oprócz motociuchów także w narciarskich i na skutery śnieżne itp. więc raczej należy do kurtek ciepłych. Ania z niej korzystała raczej okazjonalnie wczesną wiosną lub jesienią.

Ma rewelacyjny patent z szelką pod krokiem dzięki czemu kurtka nie podchodzi do góry podczas jazdy. Rozwiązanie proste i mega skuteczne.

Zamek do spięcia ze spodniami też jest, Ania spinała np ze spodniami Vanucci i pasowało

W kurtce jest też jakiś kosmiczny wodoszczelny zamek wymyślony chyba przez Gore'a (tego od Gore-Tex) który jest podobny w działaniu trochę do tych zamknięć w torebkach foliowych, na suwak. Stąd ten sztyft z silikonem do zamka

 

 

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście kurtka posiada ochraniacze.

Jest też kieszeń na ochraniacz pleców

 

Szczegółowy opis kurtki np. tu:

https://defender.net.pl/product-pol-49420-Kurtka-tekstylna-REVIT-Sand-Ladies.html

 

Zresztą w tym sklepie kupowałem ją

A tu na modelu ;)3a6055e749802e26506ca271fa6e5026.jpg

 

taptarapta

 

 

 

Kurtka Rukka Anna posiada też komplet ochraniaczy i dokupiony dedykowany ochraniacz pleców Rukka Air

 

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Anię kupiłeś na defender.net.pl :default_blink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oferta Revita się zdezaktualizowała :)
Sprzedana

taptarapta

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 

Damska kurtka Rukka Anna rozmiar 36

Membrana goretex

Wypinana podpinka ocieplajaca

Kurtka Rukka Anna posiada też komplet ochraniaczy i dokupiony dedykowany ochraniacz pleców Rukka Air

Prana zawsze w środkach Nikwax

Dorzucam sztyft ze smarem silikonowym do zamka

 

Cena 490zł

 

taptarapta

 

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciuchy się sprzedały ale mam coś takiego

Handbary Barkbusters VPS do BMW F800GS - osłony dłoni renomowanej australijskiej firmy Riderworxs.
kompletne z uchwytami i dodatkowym spojlerem
nic nie połamane
Prawy przytarty od spodu ale w żaden sposób nie wpływa to na jego funkcjonalność.
Zdjęcia dokładnie oddają stan przedmiotu.

Cena na olx jest 275zł ale... temat jest do rozmów. Forumowo na pewno taniej będzie69812530907971da40bff317817fc8ed.jpg3a58d1d0706a73b4e23f8fb2344f7208.jpg2c9e814042f67aa49f4be7dc2a374e0e.jpgd976e4049dc865e3e07ec55b2b962aee.jpg01775e7af880ffadcc0f6160502acea0.jpgf253a2b88f665f533b3b3553b0f68f90.jpg

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i niestety, nówki sztuki nieśmigane

 

Spodnie BMW RALLYE r. 48

https://www.olx.pl/oferta/bmw-rallye-spodnie-nowe-CID5-IDJeE3a.html

 

CŽ175 typ 450 -> Honda Shadow 600 -> F650GS -> F650GS Dakar -> Triumph Tiger 800XCX / BMW G650X-Country

 

taptarapta

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W smyku to 46

Gdyby nie to że jeżdże w pasie nerkowym to bym pewnie zostawił, bo dopiąć się dopnę, nie wiem tylko na ile byłoby mi dobrze podczas całodniowej podróży.

Poza tym na przelotach kilkuset kilometrowych zawsze ubieram pas nerkowy

 

CŽ175 typ 450 -> Honda Shadow 600 -> F650GS -> F650GS Dakar -> Triumph Tiger 800XCX / BMW G650X-Country

 

taptarapta

 

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Marcin N napisał:

W smyku to 46

Gdyby nie to że jeżdże w pasie nerkowym to bym pewnie zostawił, bo dopiąć się dopnę, nie wiem tylko na ile byłoby mi dobrze podczas całodniowej podróży.

 

Tak inspiracja ... a się dopniesz ...;)

 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trenuję i już stawiam na centralce nawet z pełnym bakiem ale w spodnie się nie wciskam

 

CŽ175 typ 450 -> Honda Shadow 600 -> F650GS -> F650GS Dakar -> Triumph Tiger 800XCX / BMW G650X-Country

 

taptarapta

 

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, Marcin N napisał:

Trenuję i już stawiam na centralce nawet z pełnym bakiem ale w spodnie się nie wciskam emoji1787.png

Cza chłopa a nie kalesony :D

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1250 też tak stawiasz? :D

@Marcin N, a w ogóle po co pas nerkowy? Dopiero teraz się zainteresowałem tematem i ciekawi mnie fakt "wymuszania poprawnej pozycji i odciążenia kręgosłupa".

Edytowane przez xel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, Pawel napisał:

Pracuje nad tym, najpierw masa 

Nie kupuj przypadkiem ruskiego motora bo będziesz musiał codziennie pić gorzałę, abyś się z nim nie wywrócił :cafe4:

  • Haha 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Xel,

Szkoda mi nerek

Dodatkowo odciąża kręgosłup

 

Nawet jak na Bałkanach podjezdzam na plażę w klapkach i kąpielowkach to pas nerkowy musi być

 

CŽ175 typ 450 -> Honda Shadow 600 -> F650GS -> F650GS Dakar -> Triumph Tiger 800XCX / BMW G650X-Country

 

taptarapta

 

 

 

 

Cza chłopa a nie kalesony 
 
Jeszcze długo będę musiał trenować żeby mieć taką przeciwwagę

CŽ175 typ 450 -> Honda Shadow 600 -> F650GS -> F650GS Dakar -> Triumph Tiger 800XCX / BMW G650X-Country

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, Marcin N napisał:

Szkoda mi nerek

 

Dlatego ja piję dużo piwa :default_icon_beer1:

A na bardziej poważnie: Znaczy co, wieje Ci po nich, odkryte masz bez pasa? Czy co?

Bo ja to mało jeżdżę i krótko, no i mam te kilka ;) lat mniej, ale żadnych problemów ani negatywnych oddziaływań na nerki nie zauważyłem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
25 minut temu, Marcin N napisał:

Jeszcze długo będę musiał trenować żeby mieć taką przeciwwagę emoji1787.png

Tak naprawdę to nie masa, nadepnij na stopkę a potem pociągnij za kiere jedną  i uchwyt pasażera drugą ręką 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie tak też uczono na kursie. Problemem dodatkowo jest wzrost: jak ktoś jest niski, to nie ma jak dobrze przyłożyć siły, bo kierę ma za wysoko. Dakara nie byłem w stanie postawić na centralce ni cholery, twina, który waży +/- tyle samo, stawiam bez większego problemu. Faktem jest też, że Dakar był obniżony, a centralkę miał standardową, co też mogło przeszkadzać.

Edit: I masa też robi, jak się waży 60 kg, to takie stanięcie niewiele daje samo z siebie :D

Edytowane przez xel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×