Skocz do zawartości
JakubL

F650GS po lifcie, włącznik/ przełącznik grzanych manetek

Recommended Posts

Nie no, tak to nie rób. Przecież nie każdy stąd ma konto na fb. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomijając lenistwo autora (można było te 2 zdjęcia wsadzić i tu zamiast linka) ;) to ta strona jest "publiczna", nawet ja mogę tam zajrzeć. @Pawel, wiem, ty nie sprawdzisz, pewnie nie pamiętasz gdzie jest guzik "wyloguj" na FB ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tytule wszystko jasne, link do zdjęcia bo nie moge tu zamiescić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mario specjalnie dołączył do grupy na fb, żeby udowodnić, że się da! To jest oddanie sprawie!

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Serio da się być oddanym tu na forum bardziej niż ja? ;)

Aa.. zapomniałem, że linki samych fot można z fb. Sorki... dzięki @mario2007 za mnie wyręczenie w dodaniu fot :)

oferta kupna teraz prawie, że sprzedających kolejka

To jeszcze ktrótki opis w razie ewentualnych pytań lub wątpliwości:

Kupię przełącznik grzanych manetek. Mam zaslepiony bo manetki oxford z modułem i przyciskami w innym miejscu ale ten potrzebuję do włączania halogenów.

A może ktos kupił całą manetke bo coś innego mu się zepsiuło i leży gdzies stara i zakurzona w garażu?

Ktoś coś?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Adres zdjęcia można skopiować z linku bo jest publiczny , nie trzeba dołączać do grupy aczkolwiek czemu nie :D

Edytowane przez mario2007
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, arthurr napisał:

Pomijając lenistwo autora (można było te 2 zdjęcia wsadzić i tu zamiast linka) ;) to ta strona jest "publiczna", nawet ja mogę tam zajrzeć. @Pawel, wiem, ty nie sprawdzisz, pewnie nie pamiętasz gdzie jest guzik "wyloguj" na FB ;)

sorki, zaćmienie chwilowe miałem, troche zalatany dzisiaj, traska 200 km w deszczu też między innymi.

Wielokrotnie linki filmów, zdjęć zamieszczałem. liczyłem, że bardziej czytelne klikając w link, tam tez opis ale rzeczywiście 2 zdjęcia, opis tu i ładnie, składnie a nie utrudnienia i bałagan.

Nie należę do leniwych, raczej lubię czas na dopieszczanie poświęcać nie tylko motonga ale i ogólnie w życiu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaćmienie chyba totalne dziś miałem, ofertę mam na poniższy komplet ale teraz mi wpadło do głowy że  może ten jak mój i w środku tez mam ten przełącznik jak ściągnę zaślepkę bo przewody widziałem od grzanych manetek na bank pod deklem akumulatora.

52602253_2158506114218240_17305160037223

Może coś z tego bedzie, jest tam ta złączka "3-cia z pomarańczowym, czarnym, zielonym?" :) jak opisywałem w:

Jeszcze sprawdzę pod deklem gdzie w wersji z grzanymi jezd, nie anuluję tematu.

Edytowane przez JakubL

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 godzin temu, JakubL napisał:

sorki, zaćmienie chwilowe miałem, troche zalatany dzisiaj, traska 200 km w deszczu też między innymi.

Wielokrotnie linki filmów, zdjęć zamieszczałem. liczyłem, że bardziej czytelne klikając w link, tam tez opis ale rzeczywiście 2 zdjęcia, opis tu i ładnie, składnie a nie utrudnienia i bałagan.

Nie należę do leniwych, raczej lubię czas na dopieszczanie poświęcać nie tylko motonga ale i ogólnie w życiu.

Właśnie chciałem dodać link do foty z fb z komóry odnośnie checi kupna kloszy kierunków, fajne kierunki z aprilli chcialem koledze z forum pokazać a tu lipa.

Juz wiem dlaczego "leniwie" dodałem link do ogłoszenia z fotami a nie do smych fot. Po prostu wersja fb w komórze nie ma takiej opcji. Chyba nie tylko u mnie ;)

 

 

Edytowane przez JakubL

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety ni ma   Najgorzej, że przewodów też nie na szybko nie widziałem ;/ Muszę przemysleć jak to sprawnie zrobić bo w najgorszym wypadku ciągnąć przewody, rozbebeszać właśnie poskładany na sezon sprzęt ;/

53067827_2065985780104315_41435521581695

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×