Skocz do zawartości
JakubL

Kupię 4 białe klosze kierunkowskazów F650GS/ST/CS

Recommended Posts

Jak w temacie, pasują z GS przed i po liftóki, wersji ST, CS i moze innych lub całe kierunki:

52602359_2065354403500786_30900428169994

Wiem, ze nie będą tak tanie jak żółte po 6 zł z https://allegro.pl/.../klosz-kierunkowskazu-bmw-f-650-gs... ale są z pewnością tańsze niż najtańszy komplet za 80 zł, który znalazłem.

Zależy mi na bardziej przystępnej cenie.

Ktoś coś?

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cóż... Chińczycy źyczą sobie po 13 dolców za parę migaczy "bez kijków" albo po.. 18 dolców za parę szkiełek - więc chyba te 80 zł za komplet to i tak najtańsza wersja jaką znajdziesz ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widziałem na ale expresow, fajne przyciemniane lub zwykłe. Taniej niż 80 chyba  od aprilli już ktoś z forum mi pomaga :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słuszna uwaga.

https://allegro.pl/oferta/klosz-kierunkowskazu-aprilia-sr50-00-10-6761388000

Z tego, co mi się wydaje, to te pasują.

Cały migacz wygląda jak od GS-a: https://allegro.pl/oferta/kierunkowskaz-prawy-tyl-aprilia-sr-nowy-7856889894

 

Edytowane przez xel
  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 minut temu, xel napisał:

Aleś zepsuł zabawę - celem było zachęcenie kolegi, żeby sprawił sobie dostęp do internetu - wtedy będzie mógł sobie takie i inne rzeczy sam znajdować ... już zawsze :default_cafe2:

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam, postanawiam się poprawić i więcej nie grzeszyć :D

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, xel napisał:

Patrz pan! To forum wyprzedza moje potrzeby :D:D:D Coś mi świtało, żeby zmienić na białe. Ale to trzeba się przyjrzeć, pomierzyć, poszukać, nie daj Bóg jeszcze rozkręcić... :) Miałem o tym naskrobać, podpytać. A tak - ja dostałem rozwiązanie, a radę o sprawieniu sobie dostępu do internetów dostał ktoś inny :default_laugh: xel - like za pomoc, JakubL - like za nadstawienie karku :D 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś do mnie do wsi przyjechał cyrk. "Ale po co iść do cyrku", pomyślałem, "kiedy mam forum".

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, xel napisał:

Zamówione, zapłacone. mam nadzieję że te klosze będą pasować. Podziękował.

Te drugie widziałem, komplet za drogi.

Wydawało mi się, że szukałem do aprilki, może offline sprzęt albo ja chwilowo byłem bo ostatnio sporo się dzieje i nie wyrabiam ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dalej troche 

Na pocieszenie białą lampe led do kompletu samodzielnie ;) 

Bez gratulacji, winszowań, braw poproszę ;) sprawa była o tyle prostrza, że tu na forum kiedyś ją sprzedałem i tu na forum odkupuję :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, xel napisał:

Kiedyś do mnie do wsi przyjechał cyrk. "Ale po co iść do cyrku", pomyślałem, "kiedy mam forum".

Bo kto jest na forum, ten się w cyrku nie śmieje :cafe4: - tak mnie się skojarzyło :D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 

2 godziny temu, Pszemo napisał:

Bo kto jest na forum, ten się w cyrku nie śmieje :cafe4: - tak mnie się skojarzyło :D

Bo na forum są aktorzy i publiczność a w cyrku na scene nas nie wpuszczą ;)

Różna publiczność na widowni w cyrku, różne poczucie humoru tak mi przyszło do głowy.

Kto na scenie ten się najbardziej w cyrku śmieje bo z przymrużeniem oka traktuje i ma wpływ na przedstawienie. Nie czytać ma w dupie publike chociaż mniej mieć w dupie kolegów ze sceny.

Gusta/preferencje humoru wszystkich w cyrkach się zmieniają w zależności od nastroju, wieku, dojrzałości to jakie by nie były ważne że są a jak jeszcze dystans do siebie to jesteśmy w  cyrkach;)

Edytowane przez JakubL

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@JakubL przyjedź kiedyś na zlot.... 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisałem Ci, że już 2 razy prawie dotarłem na 

Na ten już się zapisałem chociaż dopiero w wakacje ;p Na inne chętnie bo dla mnie sezon cały rok ale kontuzja i po paru miesiącach przerwy wyposzczony latania.

Na pewno do zoba, jak nie na zlocie to gdzieś  z trasy można się łapać. Wawa ze 4 razy, Kraków ze 2, Rzeszów w każdej chwili bo blizko, Solina x2 

Zapraszam też w moje rejony, fajne bajoro http://jezioro-tarnobrzeskie.eu/ , urokliwy Sandomierz. 

Edytowane przez JakubL

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@vengosh10 powiedz Panu

Wysłane z Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się zaopatruję na allegro więc chyba nic odkrywczego, ewentualnie boxer parts.

Wysłane z mojego moto x4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 

16 godzin temu, Pawel napisał:

@vengosh10 powiedz Panu

Wysłane z Tapatalka
 

 

14 godzin temu, Vengosh10 napisał:

Ja się zaopatruję na allegro więc chyba nic odkrywczego, ewentualnie boxer parts.

Wysłane z mojego moto x4 przy użyciu Tapatalka
 

Klosze kupione, zapłacone, czekam na dostawe. Pisałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×