Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie wiem, czy dobra cena, ale wygląda ciekawie:

"kompletny, NOWY, akcesoryjny uklad wydechowy do BMW f 650/700/800 gs. SR-RACING, Made in Germany. W skald kompletu wchodza wszystkie elementy widoczne na zdjeciach: kolektory i tłumik.. Tłumik jest przelotowy. Całośc waży ok 6kg i jest wykonanana ze stali nierdzewnej. DbKiller jest wyjmowany, jest homologacja oraz katalizator "

https://www.olx.pl/oferta/bmw-f-650-700-800-gs-wydech-tlumik-kolektor-wydechowy-made-in-germany-CID5-IDBq76p.html#f2619dcb31

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No nieźle, samo SRC chodzi tak po 200 euro. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No nieźle, samo SRC chodzi tak po 200 euro. 
I nowego src ciezko dostac.

Szkoda ze czarny mat, rozmiar mi pasuje

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja się skopiuję z innego tematu i mam prośbę: rękawiczki mi się zdegradowały to poszukuję. Nie mam FB i innych takich więc jakby się komu rzuciło w oczy to będę bardzo wdzięczny. Szukam czegoś lekkiego w stylu BMW Rallye, krótkie, przewiewne, rozmiar L/XL lub 9,5-10. Może coś wyskoczy Z góry dzięki za czujność:default_icon_beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fox bomber?
Coś z revit'a

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę się zafiksowałem na BMW bo Rallye służą mi już 4-ty sezon (cociaż już nie wyglądaja za dobrze) a Dainese przetarłem po 1-szym...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bombery też mi trochę posłużyły

Z BMW nie mogłem nigdy trafić z rozmiarówką

 

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Montował to ustrojstwo ktoś do 1200 LC? działa dobrze ?  ogólnie jak coś odstaje to i się szybciej odrywa, ale jak sprzęt prawidłowo działa ( bez błędów ) może się w końcu przekonam... :default_happy:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej szparacze jak by ktoś z Was  wyszperał jakąś promocję na fajną kurtkę turystyczną to dajcie znaka, od dłuższego czasu chcę coś kupić ale nie mam czasu wybrać nawet konkretnej marki. 

Do tej pory jeździłem w 3 warstwowej Modece, ale już się zamortyzowała :)

Myślałem o czymś takim:

http://modeka.pl/produkty-lista/panamericana/

lub

http://modeka.pl/produkty-lista/tacoma-ii/

ale nie wiem czy na rynku nie ma czegoś lepszego od innych producentów.

 

Dzięki za wszelkie sugestie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KLIM xD Wszyscy się tym jarają. Okazyjnie możesz wyrwać komplet za 5k :default_laugh:

A z bardziej przystępnych, to ja słyszałem dobre opinie bardzo o Rebelhornie model Patrol.

Z własnego doświadczenia, a i inni forumowicze też polecają chyba, to Rebelhorn Cubby 3 (dawniej rebelhorn cubby 2 pro) ma bardzo fajny stosunek ceny do jakości.

 

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z modeki mam spodnie Tacoma, od maja 2016 więc 4 sezony (około 35 tyś przegiegu). Z minusów to miejscami puściły szwy i pękł ochraniacz kolana z niewiadomych przyczyn, więc jakość nie jest wybitna niestety u tego producenta. Poza tym trzyma się kupy, ma dobrą wentylację więc jeszcze w nich pojeżdżę.

Kurtkę polecam RST adventure. Jakościowo według mnie sporo lepiej niż modeka. Cztery sezony i nic jej nie zaszkodziło. Wentylacja super - całe rękawy otwierane i duże panele na klacie, więc wiatr hula :-)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co by się nie działo, Jezier, to unikaj Dainese. Zepsuł mi się w niej dosłownie każdy zamek - w kieszeniach, rękawach, wentylatorach... I dodatkowo w płaszczu zimowym, który powisiał chwilę obok.

  • Like 3
  • Haha 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, Jezier napisał:

Hej szparacze jak by ktoś z Was  wyszperał jakąś promocję na fajną kurtkę turystyczną to dajcie znaka, od dłuższego czasu chcę coś kupić ale nie mam czasu wybrać nawet konkretnej marki. 

Do tej pory jeździłem w 3 warstwowej Modece, ale już się zamortyzowała :)

Myślałem o czymś takim:

http://modeka.pl/produkty-lista/panamericana/

lub

http://modeka.pl/produkty-lista/tacoma-ii/

ale nie wiem czy na rynku nie ma czegoś lepszego od innych producentów.

 

Dzięki za wszelkie sugestie.

Jezier, podjedź do outletu IM w Łomiankach. Byłem ostatnio, można ciekawe rzeczy trafić...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam jasną REBELHORN HARDY PRO i jest spoko. Dużo wentylacji. Jakość do ceny bardzo dobra. Teraz jest nowy model to może jeszcze lepszy.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja praktycznie wszystkie ciuchy które kupiłem znalazłem na olx albo allegro - wszystkie były nowe i albo komuś nie pasowały albo jakieś nietrafione prezenty podostawali :D , w sklepie kupiłem tylko rękawiczki bo była promocja taka że żal odpuścić /Rukka argosaurus wyszły 250 pln... /  i buty które raczej przez internet trudno się przymierza a starszy model czasem lepszy jest od nowego a zawsze w promocji .

Trafia się sporo fajnego towaru przeróżnych firm za 30-50 % wartości ale to niestety absorbujące jest - kiedyś miałem więcej czasu na śledzenie takich portali a reakcja musi być natychmiastowa . Hitem były nowe spodnie Rukki na goretexie za 300 z przesyłką , do kompletu z kurtką którą ktoś dostał i była za mała i do tego fuj czerwona  . razem komplet wyszedł 1000 pln z metkami bo do kurtki były rękawiczki które ktoś z naszego forum zanabył :D  a mi kurtałka potaniała . W sklepie jest wszystko ale ja wolę szukać okazji . Pary kufrów vario za 900 z przesyłką to już nie wspomnę - miały tylko ślady przechowywania w garażu , nawet kluczyk był :D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakosc Modeki spadla przez lata na leb na szyje.. wedle danych z internetow
Ja wyhaczylem ostatnio najnowszy model Rallye BMW za 1500zl, ale ogopnie ciezko na takie ceny trafic,na spodnie do kompletu czekam juz 3 m-ce i sie nie poddaje a uwazam ze to mimo wszystko jedne z najlepszych lachow pod wzgledem ochrony jak i uzytkowym, tym bardziej ze w koncu zrobili membrane p-deszczowa na zewnatrz.
Pozniej w kolejce sa inne lachy z goreteksem, ale tu ceny zwalaja z nog. Podobno mozna gdzies wyhaczyc Rukke z goretexem model Rouhguard czy jakos tak, za bardzo sensowne pieniadze, to juz jest naprawde wyzsza polka. A pamietac trzeba ze Rukka daje 5 lat gwarancji na swoje produkty. Elektryczny Jacek krotko przed 5 latami uzytkowania, gdy zepsul mu sie zamek, mimo ze kurtka byla w zasadzie w strzepach, dostal calkowicie nowy, inny model, bo tego modelu ktory posiadal juz nie produkowali
Trzeba sie zastanowic ile chce sie wydac kasy i czy warto raz sie skusic na cos drozszego. Czy szukac w tanszych, ktorych nie brakuje.
Latwo nie jest. Sam szukalem, znalazlem i nie do konca jestem zadowolony np. z Alpinestars Durban, ktore sobie kupilem na wyjazdy deszczowe i byc moze w koncu na daleka Polnoc bo goretex, bo cieple, ale i mnostwo wentylacji jak sie chce w cieplych krajach pojezdzic... bylem na Balkanach w tym roku, jezdzilem w deszczu i chlodzie, steraz szukalbym lachow z goretexem, ale wprasowanym plus jakas podpinka docieplajaca ewentualnie membrana zakaladana na zewnatrz.
Kupilem do lasu Scotta Dualride TP, niestety jakosc jeszcze gorsza, po pol roku uzytkowania w lesie, wcale nie intensywnie, powyrywaly sie rzepy przy mankietach rekawow .. jakis dramat
Jesli nie musi byc supermegahiper, to np. do lasu mam stara kurtke Revita, ktorej membrana .. jakas tam.. dawno juz umarla i jej nie uzywam wogole, za to zakaldam jakis gortex Columbia, kupiony na allegrze za 200zl jak jest potrzeba ochrony przed wiatrem i deszczem
Supwr lachy ma Revit i jesli membrana nie robi roznicy to szukalbym u tego producenta, bo na pewno jest wart swej ceny pod wzgledem jakosci swoich produktow.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jeszcze po przymierzać warto, ja nie jestem wstanie dobrać rozmiarówki Rukki, albo za mała albo wisi.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
36 minut temu, dakarowy napisał:

Elektryczny Jacek krotko przed 5 latami uzytkowania, gdy zepsul mu sie zamek, mimo ze kurtka byla w zasadzie w strzepach, dostal calkowicie nowy, inny model, bo tego modelu ktory posiadal juz nie produkowali emoji15.png

Czasem się zdarza że też od nich trudno coś wyrwać  - sam kiedyś publikowałem list od pani dyrektor z Rukki która twierdziła że popsułem dwie pary rękawiczek bo one nie są dla mnie ... . W końcu zrobili machniom i za dwie pary dali jedną :default_icon_beer: , wszystkiemu były winne niskie a wręcz śmiesznie niskie ceny zakupu . Rukka ma swój serwis gdzie naprawia ciuchy - jak miałeś szlifa to ci wstawią nowy rękaw na przykład / jak jest do czego i komu :D / . Po gwarancji rownież , można wysłać do przedstawicielstwa na wycenę , przesyłka zwrotna gratis .

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czasem się zdarza że też od nich trudno coś wyrwać  - sam kiedyś publikowałem list od pani dyrektor z Rukki która twierdziła że popsułem dwie pary rękawiczek bo one nie są dla mnie ... . W końcu zrobili machniom i za dwie pary dali jedną :default_icon_beer: , wszystkiemu były winne niskie a wręcz śmiesznie niskie ceny zakupu . Rukka ma swój serwis gdzie naprawia ciuchy - jak miałeś szlifa to ci wstawią nowy rękaw na przykład / jak jest do czego i komu  / . Po gwarancji rownież , można wysłać do przedstawicielstwa na wycenę , przesyłka zwrotna gratis .
Znajdz cos takiego chociazby w bmw

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tam to mają klienta po całości w d.... :D , kupił i po sprawie .  Prasowany gore jest git - lało w piątek i było zimno a moje ciuchy niczego nie przepuściły . Fajna jest instrukcja prania - aktywacja membrany następuje w suszarce ...  . Sprawdziłem - działa . Nie potrzeba żadnych chemicznych wynalazków impregnujących . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, artex napisał:

No jeszcze po przymierzać warto, ja nie jestem wstanie dobrać rozmiarówki Rukki, albo za mała albo wisi.

Kutfa Arturku, musisz szukać w sklepach z dziecięcą odzieżą motocyklową ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No jeszcze po przymierzać warto, ja nie jestem wstanie dobrać rozmiarówki Rukki, albo za mała albo wisi.
Nie wkurwiaj mnie. Głównie dlatego obie kurtki mam od rebelhorna, bo nie znalazłem innych producentów, którzy sprzedają rozmiar "męski" XS

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×