Skocz do zawartości

Recommended Posts

dakarowy - to była cena "kup teraz"..

poza tym sprzedawca jesthandlarze ciuchami używanymi na kilogramy -wybiera co firmowe i sprzedaje..

Więc na pewno poszło za tyle ile jest tam w kwocie..

Wiem bo aukcję widziałem zaraz po wystawieniu :-)

Chyab ze tak .. nie przyglądałem się ,ale skoro tak, to moze to rukka - riukka oridżinal, albo sprzedawca jest idiotą.. :-D

Pomijam fakt zapłacenia przez sprzedawce prowizji od wartości sprzedanego produktu na aukcji, a czasami potrzeba dobrego komentarza... a moze nie..

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moze nie wiedzial co sprzedaje :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odniosłam wrażenie, że ten komplecik Rukki miał dizajn z drugiej połowy lat 90-tych, niczego oprocz Cordury nie miał, cienki dresik nieprzewiewny na miasto i te trzy stówy ktoś dał przede wszystkim za metkę (z resztą mocno wyblakłą=stare, wyprane, znoszone). A sprzedający zarobił kupę siana biorąc pod uwagę fakt, ze kupił ten komplecik za jakieś 2 dychy. Reasumując: wilk syty (zarobił) i wilk syty (ma Rukkę), a owca się nie liczy :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Agawu - słuszne wrażenie. To jakiś przedpotopowy zestaw. Krój workowy. Tak starego logo Gore nie znalazłem w Googlu, więc to jeszcze sprzed jego epoki ;) Interes na pewno zrobił zloty, a jestem ciekaw ile tej membrany zostało w tych ciuszkach.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no raczej motocyklowy komplet to nie był

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a jestem ciekaw ile tej membrany zostało w tych ciuszkach.

Akurat o to bym się nie martwił. Trwałośc oryginalnego Gore-texu firmy Gore jest bardzo dobra i częstokroć przy należytym traktowaniu (praniu) wytrzymuje dłużej niż zewnętrzna tkanina, o czym sam się już przkonałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Akurat o to bym się nie martwił. Trwałośc oryginalnego Gore-texu firmy Gore jest bardzo dobra i częstokroć przy należytym traktowaniu (praniu) wytrzymuje dłużej niż zewnętrzna tkanina, o czym sam się już przkonałem.

Obawiam się jednak, że firmy parające się obrotem odzieżą używaną, jak w tym przypadku nie dbają specjalnie o należyte traktowanie odzieży z membraną i wrzucają do jednego wora z innymi "gaciami" podczas prania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak samo nie mamy gwarancji, czy poprzedni właściciele również je odpowiednio traktowali :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla lubiących okazje:

http://www.ebay.de/sch/teufelchen1711/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686

Niemiec likwiduje sklep, wyprzedaje w śmiesznych cenach nową odzież i akcesoria, głównie Modeki i Beringa, miał również BF, modele aktualne, ale głownie sprzed kilku sezonów. Rzeczy schodzą jak ciepłe bułki, ale można jeszcze coś wyrwać.

Do mnie właśnie przyszły spodnie Modeki - Brisbane, za które zapłaciłem równo 30 EUR (na metce 139) i wszystko z nimi w porządku, więc mogę śmiało polecić.

Aukcje są na zasadzie licytacji w dół, czyli składacie ofertę zakupu po cenie niższej, niż wystawiona. Można uciąć 5-10 EUR bez problemu.

Jedyny problem to, że nie wysyła bezpośrednio do PL i nie odpowiada na maile po angielsku, więc trzeba skorzystać z pomocy kogoś posiadającego niemiecki adres lub pośrednictwa w necie (nie będę reklamować, można znaleźć w Googlu).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jaka oczojebna !!! ale tanio, ja za samo tapicerowanie swojej dałem 250,-

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja też mam taką bo dostałem z motocyklem jako drugą, prawie nie używana jak ktos był by zainetresowany to zapraszam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hejka! Nowy kask Schuberth C2, na allegro za 1400-1600pln ale dogadalem sie z gosciem na 1000pln. Jak ktos zainteresowany to do mnie na priv :) Ma na skladzie resztki wiec rozmiary 2xM i 1xS. Jedna z tych M ja pewnie wezme!

http://allegro.pl/kask-schuberth-c2-s-czarny-mat-wyprzedaz-i2104423904.html

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Klansmann coś dla Ciebie ;)

Klansmann: wychodzi na to, że mój Concept to rozmiar M 56/57.

Edytowane przez alik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Klansmann coś dla Ciebie ;)

Klansmann: wychodzi na to, że mój Concept to rozmiar M 56/57.

No włąsnie Aliku chyba nie...dziś mierzyłem C3 - super ale cena mnie powala... C2 osiągalny ,ale jednak coś w nim mi nie pasi...może to ta wielka skorupa, a może muchy w nosie:) w każdym razie bardzo ,bardzo poważnie myślę o Casberg Duke nowy ich kask następca Condy. Szczękowiec, lekki bo wazy 1550g , ma dwa atesty więc można w nim jeździć z otwartą szczęka. Ma pin locka, blenda całkiem nisko schodzi, wewnętrzna wyściółka z materiały oddychającego i bakteriobójczego z jonami srebra -Sanitized®. Cena ok. 800 pln. I co najważniejsze fajnie leży na głowie:)

http://allegro.pl/ka...2122731655.html

DA5.jpg.thumb_150x150.jpg

D_A5_1.jpg.thumb_150x150.jpgDA5_2.jpg.thumb_150x150.jpgDA5_3.jpg.thumb_150x150.jpgD_4.jpg.thumb_150x150.jpg

Edytowane przez klansman

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No włąsnie Aliku chyba nie...dziś mierzyłem C3 - super ale cena mnie powala... C2 osiągalny ,ale jednak coś w nim mi nie pasi...może to ta wielka skorupa, a może muchy w nosie:) w każdym razie bardzo ,bardzo poważnie myślę o Casberg Duke nowy ich kask następca Condy. Szczękowiec, lekki bo wazy 1550g , ma dwa atesty więc można w nim jeździć z otwartą szczęka. Ma pin locka, blenda całkiem nisko schodzi, wewnętrzna wyściółka z materiały oddychającego i bakteriobójczego z jonami srebra -Sanitized®. Cena ok. 800 pln. I co najważniejsze fajnie leży na głowie:)

http://allegro.pl/ka...2122731655.html

DA5.jpg.thumb_150x150.jpg

D_A5_1.jpg.thumb_150x150.jpgDA5_2.jpg.thumb_150x150.jpgDA5_3.jpg.thumb_150x150.jpgD_4.jpg.thumb_150x150.jpg

Caberg znaczy...

a czym on się od Kondy różni? poza ceną... jeśli taka sama skorupa to będzie mało przewiewny, wiem bo mam Kondę, poza tym w miare ok za ta cenę (o cenie Kondy mówię/piszę)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak wiadomo pasowanie wązne. Jednak Conda to Conda a C2 to C2… Jak ma być to nie będzie przynajmniej Schuberth. ;) 200 więcej i będziesz zadowolony. Poza wielkością, proszę Króla Apsika. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×