Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bo w internetach piszo że te fabryczne sie gno. To ludzie zmieniajo zanim pogno :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam nic nie zmieniam póki działa, ale kto bogatemu zabroni... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja pogiąłem przód ale... powietrze trzyma, nie bije - to jeżdżę :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, arthurr napisał:

Ja pogiąłem przód ale... powietrze trzyma, nie bije - to jeżdżę :)

Jak Ty to robisz: okrągłym kołem, po płaskiej ziemi - jakoś mi to się nie rymuje :default_laugh:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też w końcu pogiąłem.. przednią i tylną .. na asfalcie ... na tej płaskiej ziemi ale żeby od razu wydawać aż 900! na taki sam jak to piszo w internetach.. gównolit!?

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tylko co to daje? Czy to jest dla ułomnonożnych czy jak? A może to dla takich co to mają ogólną znieczulicę albo brak hamulców w głowie
Deskę se tam dospawać ... albo nartę.. narta będzie lepsza ... powinno pomóc

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie jest do twina tylko do singla. Twin ma regulację amora bezpośrednio na amorze a nie na lince, kosa ma inny "drut" do rozkładania, centralka też nie jest "twinowa" ;)

Edytowane przez arthurr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, arthurr napisał:

To nie jest do twina tylko do singla. Twin ma regulację ....

No ale może być do twina sparka. Tak więc kolega się nie mądrzy :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oszywiśśśście kierowniku :D

 

Się wyrychliłem dedukcjOM, że @martab99 to singla twinsparka to z bliska nie widział a twina sam mu osobiście obniżałem i kroiłem centralkę więc pochopnie założyłem że najarał się zestawem do dwucylindrowego F650GS noo... 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
39 minut temu, arthurr napisał:

To nie jest do twina tylko do singla. Twin ma regulację amora bezpośrednio na amorze a nie na lince, kosa ma inny "drut" do rozkładania, centralka też nie jest "twinowa" ;)

A poza tym nie ma przedniego zawieszenia obnizanego więc co jest do sprzedania? :default_hammerpc:

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 

.ae15c65fb2f6c5091b5a560b8feb868f.gif

Wysłane z mojego S61 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez raby

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyhaczyłem takie portki na alledrogo:

https://allegro.pl/oferta/jeansy-motocyklowe-orginalne-bullit-graphite-sr6-7186098525

Na oko jakościowo są fajne, gruby dżins i liner z owego covecu do 3/4 nogawki, ochraniacze kolan i bioder w cenie... Babka ma dostępny cały przekrój rozmiarów i chyba inne modele też, więc trzeba do niej pisać/dzwonić. No i kurna, mają nawet rozmiar 30 w pasie, dla niedożywionych jak ja :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobnoż wyprzedaż ze sklepu z UK.

Powiem tak, przyszły mi już te spodnie, metki wszystkie są, wyglądają na nieoszukane, ochraniacze w zestawie (prawdziwe, nie karimata)...

Tu jest jukejska strona: https://www.helmetcity.co.uk/bull-it-sr6-mens-jeans-vintage-blue-sale/

Nie wystawiają faktury, paragonu w paczce też nie znalazłem.

Edytowane przez xel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli nie zareklamujesz, bo ktoś prywatnie wykupił wyprzedaż, ale pewnie zwrócić/ podmienić można jeśli nie spasują. A portki jeśli się w dniu dostawy nie rozłażą w łapach, to możliwość reklamowania za pół roku (przynajmniej dla nie) zbędna - w końcu używam to nawet jak się szybko rozlecą - to z używania a nie ze złośliwości sprzedawcy ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie jest tak jak mówisz, Arturze.

Teoretycznie dowodem zakupu również jest potwierdzenie przelewu z banku w połączeniu z historią zakupu na allegro, a sprzedający pisze, że jest rok gwarancji (EDIT: Rękojmi).

Praktycznie: zamówiłem trzy pary, jedną dla siebie, po jednej dla kumpla i jego dziewczyny. Przynajmniej dwie (moja, jego) są ok, na trzecią jeszcze nikt nie patrzył.

 

 

Focie, na drugi gatunek to nie wygląda:

8329793337d4aa47a8cf04610026233c.jpge16a5f7bef73feacc218e8e7e459718a.jpg3177905d542ac809fa16bbcd1c016b8e.jpgbdb0b4791f7156af1704397a9e5d730d.jpg

Edytowane przez xel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Swego czasu kupowałem draggin jeans z hameryki podszyte kewlarem
Jak później porównywalem grubość kevlaru to w to co jest dostępne w polskich sklepach ma grubosć cienkiego prześcieradła

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i git, tylko tu akurat nie jest kewlar, tylko jakiś inny materiał (ów covec), to raz.

Dwa, tutaj podszewka jest gruuba, spodnie są mięsiste. Wynika to z tego, że materiał ma inną strukturę, przez co musi być grubszy od kewlaru dla zapewnienia podobnej ochrony (podobno).

Trzy, może za ten czas (od swego do teraz) proces produkcyjny uległ zmianie i podszewka grubości cienkiego prześcieradła w zupełności wystarcza na ileś tam sekund sunięcia na dupsku z jakąś prędkością? Może mniej niż w tych, o których wspominasz, ale za to ile taniej :D

 

 

Edytowane przez xel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co to ten covec? Ktoś coś słyszał, czytał, wie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×