Skocz do zawartości
xel

[S] Głośnik Google Home Mini

Recommended Posts

Nowoczesność w domu i zagrodzie, czyli zintegrowany system szpiegowski zza wielkiej wody. 150 zł, nierozpakowany. Amerycka wtyczka, bo EU podobno w ogóle nie ma, ale śmiga na każde micro USB.

7396BrXZg_ZlVfuSX-AQyb6YldqB_1TCXZR0txB9

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jak nie mam ani google, ani home, ani mini - to czy to będzie u mnie działać? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś więcej o tym mini? Zdjęcie z pudełka wygląda mi na poduszeczkę krawiecką do szpilek, ale za 150.- ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopcy, przeciez jest napisane google home mini co jak się znam na angielskim znaczy mniej więcej domowe mini gogle. 

Może bym i wziął bo 150 nie pieniądz, ale po pierwsze głowę mam raczej dużo a po dwa w śnieżyce po moim domu na nartach nie jeżdżę więc na co mnie to? 

No chyba ze to dla chomika. 

Ale ja nie mam chomika :D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, Pawel napisał:

....mniej więcej domowe mini gogle

Ee... gogle za taką kasę? Mam okulary ochronne - całkiem fajne za kilkanaście złotych i to jeszcze polskie - bo ja popieram polskie ;)

W takim razie nie chcę :default_ph34r:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Źródło może takie se, ale tu opis:
https://antyweb.pl/google-home-mini-opinie-premiera/

Generalnie jest to głośniczek z wbudowanym asystentem Google. Można mu powiedzieć "zapal światło" (jak się ma bajeranckie światła), "ustaw budzik" czy "graj muzykę ze spotifaja". A w nagrodę on cię cały czas podsłuchuje.
W wypadku muzyki jakość dźwięku jest co najwyżej przeciętna, ale urządzenie nie jest głośnikiem bluetooth, tylko streamuje muzykę bezpośrednio: czyli nie trzeba go łączyć z telefonem, włączać dodatkowych urządzeń etc.
O.

Wytapatalkowano z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Jarek napisał:

Mam okulary ochronne - całkiem fajne za kilkanaście złotych i to jeszcze polskie - bo ja popieram polskie ;)

Jak nie na USB to się nie liczy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, Pawel napisał:

Jak nie na USB to się nie liczy ;)

Nie ma USB, ale ma coś lepszego. Sznureczek, żeby nie spadły, a trzymały się na szyi w razie "w"  ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, bom napisał:

A to do motora jest ten głosnik?

A jak się dział forum nazywa?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, arthurr napisał:

A jak się dział forum nazywa?

  Nie związane z motocyklami, ale może być na trytki, albo  lutowane czy skręcane na śruby  ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Da się do motora, jak motor ma usb, a najlepiej dwa. Do jednego wspinasz patyk z internetami, do drugiego głośniczek i myyyk audio w motórze za 150 zl :-D

I możesz na skrzyżowaniu jak stoisz puszczać ugandzki hiphop na cały regulator :-D

 

Wytapatalkowano z magicznego pudełka

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli teoretycznie jadąc na zlot forumowy, można by kabelkiem z motora poprzez uesbi do namiotu i ... jak w domu! :D

home mini :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 26.02.2019 o 20:15, xel napisał:

Nowoczesność w domu i zagrodzie, czyli zintegrowany system szpiegowski zza wielkiej wody. 150 zł, nierozpakowany. Amerycka wtyczka, bo EU podobno w ogóle nie ma, ale śmiga na każde micro USB.

Już nie chcesz być szpiegowany , namierzany ?  Teraz kolegom  chcesz to wcisnąć ?  Nie ładnie Xel  :D

@Pszemo bierz do lasu ;))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupiłem dwa, bo były taniej w pakiecie, po czym doszedłem do wniosku, że do kawalerki (rozwodniczki?) dwa to przerost formy nad treścią, więc chcę sprzedać drugi po koszcie zakupu :-D

Wytapatalkowano z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 2.03.2019 o 20:43, ben napisał:

@Pszemo bierz do lasu ;))

Eeee, zasięgu nie mam :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×