Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, Jestem Łukasz.

Rok temu zrobiłem prawko na kat A , a w najbliższej nieokreślonej przyszłości  zamierzam nabyć drogą kupna jakiś motorek i wybór padł na f650gs

Stąd moja obecność na tym forum.

 

Pozdrawiam

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh. Ale numer. To jednak nie dakar. Koło ma 19'. Ale i tak jestem mega zadowolony. Super się jeździ. Na mój wzrost to ideał. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlaczego sadziłeś, że to Dakar? Miał oklejenia? Wrzuć foty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak. Okleina z dakara. W sumie to pierw się przymierzyłem czy dosięgnę nogami do ziemi i było ok.Będę w domu to zapodam foty

Edytowane przez Ukimuki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Ukimuki napisał:

musisz dać uprawnienia

Cytuj

Potrzebujesz uprawnień

Chcesz z tego skorzystać? Poproś o dostęp lub przełącz się na konto z odpowiednimi uprawnieniami.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe czy go ktoś tak fachowo okleił czy też wszystkie plastiki są przeszczepione od prawdziwego Dakara? 

1f91d5bb1a0ab5e090bc0eef858c4538.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest to full opcja. Grzane manetki. ABS. Awaryjne. Trochę podpicowany. Szyba. Gmole. Kierunki. Ledy. Handbary. Jeździ się świetnie. 

Edytowane przez Ukimuki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heja. Jak to nie Dakar, to ktoś sobie zadał sporo trudu, żeby go ładnie okleić. Z własnego doświadczenia wiem, że nie jest łatwo, a z dostępnością naklejek jest kosmos. 

Z innej beki - po co deflektor przyczepiony w ten sposób, daje to coś?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siema!

Vin - google - będziesz miał odpowiedź. I albo się ucieszysz, albo zmartwisz :D

Jak nie masz internetów, to możesz też popatrzyć na tylny amortyzator: powininen mieć zbiornik kompensacyjny. Może ktoś tylko przerzucił przednie koło, bo...?

Dużo nieoryginalnych (aftermarketowych xd) części: lusterka, szyba, kierunkowskazy, dodana kozak osłona łańcucha, brak pampersa... Przednia lampa jest ori? bo jakoś "gładko" wygląda na tych zdjęciach.

Ale jak już jesteśmy przy zdjęciach, to przynajmniej na nich motek wygląda pięknie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Deflektor schowany bo tak mi się bardziej komfortowo jeździ jak mam małą prędkość i takie ścieżki. Na asfalcie daje go do góry. Lampa "lustro" ale nie wiem czy oryginał. Tak naprawdę to ja jestem mega zadowolony z jazdy na tym sprzęcie. Jak szukałem to brałem pod uwagę tylko f650gs. Dakary nie wchodziły w grę bo wydawały mi się za wysokie, z opinni jakie miałem od ewentualnych sprzedających, a ten egzemplarz był wypatrzony przy okazji wyjazdu do Łodzi, pojechałem, usiadłem, stopami dotykałem do ziemi., tydzień później pojechałem z kolegą co jeździ na moto od x lat żeby go sprawdził pod względem technicznym. Wszystko było ok. No oprócz przedniego absu. Bo się świeci kontrolka. Tył działa. To mój pierwszy motor z zamiarem dojazdy do pracy. Ale jak się wsiądzie to i tak przed pracą i po robi się kółko z 30 km. Tak czy siak... Do zobaczenia gdzieś na drodze. 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×