Skocz do zawartości
BrunoJ

(S) Citroen Xsara Picasso 2010 - 1 właściciel, salon PL

Recommended Posts

Wysypało Citroenami w poniedziałek, musi jakaś wiosna nadchodzi ;-)

Na sprzedaż moja osobista Xsara Picasso, benzyna 1.6 16V, 110KM, rocznik 2010 (końcówka produkcji), wersja SX Pack+ , udokumentowany przebieg ~125kkm, kolor Nocciola (orzechowy/piaskowy/ciemno-złoty)
Auto kupowałem nowe osobiście w salonie w Bydgoszczy, cały czas jeden właściciel. Auto przez rok miałem zarejestrowane w Norwegii, ale jest już z powrotem "sprowadzone" i zarejestrowane w PL.
Coroczne przeglądy w jednym ASO, pełna dokumentacja, dobry stan techniczny i wizualny, bez wymaganych pilnych inwestycji w najbliższym czasie - świeżo zrobiony rozrząd, sprzęgło, tarcze/klocki, sporo dupereli w zawieszeniu. Dwa komplety kół stalowych z oponami premium, zimówki prawie nowe. 
Auto bezwypadkowe, nigdy nie naprawiane blacharsko, nieliczne ślady miejskiego użytkowania, pierwsze ślady na progach (jest aktualna gwarancja na perforację)

Użytkowo zakładam że reklamować nie trzeba, nieduży minivan, z przestronnym wnętrzem, trzema osobnymi fotelami z tyłu, i sensownym wyposażeniem (sporo elektryki, klima).

Cena odpowiednia do stanu auta: 16500PLN (do przedyskutowania z naprawdę zainteresowanymi)

Ogłoszenie chwilowo tylko na kilku forach, w najbliższym czasie najprawdopodobniej pójdzie w świat.

Auto jest w Bydgoszczy.

Postaram się dorzucić link ze zdjęciami, w najbliższym czasie

Więcej informacji na PW.

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×