Skocz do zawartości
pepe

bmw f 650 97r

Recommended Posts

Odpalam wrzucam 1 gasnie znowu odpalam dodaje gazu wrzucam 1 jedzie ,po 2 min gasnie .odpalam na ssaniu dodaje gazu dławi sie i gasnie i tak pare razy w koncu załapie i jedzie - co jest grane z moim bmw który sprowadzony był z włoch w tamtym roku po sezonie i cała zime przestał. prosze o pomoc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pepe! Ja zacznę od Witam Cię! Dość konkretnie przechodzisz do sedna sprawy! By uchronić Cie od prawdziwych forumowych wyjadaczy którzy Cie zaraz dopadną i skarcą lekko skarcę Cie ja.:) Nie przejmuj się jednak gdyz i mi także sie kiedyś dostało :lol: :beer: Więc... przywitaj się ładnie jak przystało w tym dziale, napisz coś o sobie a następnie wal śmiało z nurtującym Cie problemem do odpowiedniego działu naszego forum np: "mechanika ogólna" a na 100% coś Ci podpowiemy :!:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.Przyczyn może być kilka i jako tuman mechaniczny nie wiem na co postawić niemniej jak gaśnie to czegoś mu brak.Albo nie dostaje paliwa albo powietrza albo prądu.Może być zasyfiony gaźnik albo filtr paliwa albo też filtr powietrza.Może być coś nie tak z zapłonem .Jest tu na forum kilka osób które znają się na tych sprawach lepiej ode mnie i może coś wymyślą Ja zacząłbym od najprostszych spraw.Powodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć! :)

zostałeś już "ustawiony", więc zapraszamy po właściwym przywitaniu do działu Mechanika :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To teraz ja. Cześć PEPE, moi przedmówcy załatwili co trzeba wiec mogę śmiało powiedzić - Miło Cię gościć !!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To teraz ja. Cześć PEPE, moi przedmówcy załatwili co trzeba wiec mogę śmiało powiedzić - Miło Cię gościć !!!

a dakarowy to gdzie? :)

witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To teraz ja. Cześć PEPE, moi przedmówcy załatwili co trzeba wiec mogę śmiało powiedzić - Miło Cię gościć !!!

a dakarowy to gdzie? :)

witaj

Zaspał tym razem :lol:

Witaj PEPE, Jestem głęboko przekonany, że to syf w gaźniku. Przy okazji świece- biorąc pod uwagę, że komplet świec to +/-20zł nie zaszkodzi założyć nowych :lol: Poza tym może być jeszcze rozrząd i zawory.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ile kosztuje rozrzad i gdzie go dostac

kosztuje dużo i można go kupić w sklepie z rozrządami

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam was wszystkich. Swoje bmw nabyłem w zeszłym roku po sezonie i teraz potrzebuje pomocy by w tym sezonie betka cykała jak szwajcarski zegarek.Cos ja dławi ,""logan"" doradził zmiane swiec ,tez o tym pomyslałem ale jakie to swiece ,jeszcze nic nie wiem o tym motocyklu ,musze kupic sobie jakas ksiazke.Nie wiem co ile trzeba wymienic rozrzad i jak ustawia sie zawory .Co najwarzniejsze gdzie szukac czesci do bety bo na allegro to lipa jest.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niektóre części dostaniesz tu:www.boxer-parts.eu/ -ale drogo jest niestety.Trzeba trochę grzebać w necie czasem się na coś trafi.Ogólnie BMW ma drogie części ale na szczęście rzadko są potrzebne :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D (w końcu :? )

Jeżeli Twój rozrząd będzie do wymiany to na pewno to Usłyszysz (charakterystyczny głośny klekot podczas pracy silnika, szczególnie na niskich obrotach). Co do rozrządu to napinacz i ślizgacze tylko oryginalne, łańcuch rozrządu można kupić akcesoryjny (np did) ale słyszałem, że nic nie zastąpi oryginału więc pozostaje ci tylko BMW dealer. Zawory ustawia się płytkami, co do wyboru świec Wpisz w wyszukiwarkę "świece" i będziesz Miał dostęp do wszystkich informacji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Świece np. kupiłem z tego katalogu http://sklep.intercars.com.pl/ Polecam NGK D8EA.

U siebie w Łodzi za wszystko przy gaźnikach i zaworach zapłaciłem +/- 280zł. Z rozrządem, jeżeli będzie taka potrzeba, szykuj się na ok.500zł.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odnosnie twojego problemu: polecam czyszczenie gaznika z syfu, filtra powietrza, wyczyszczenie swiecy lub wymiana i sprawdzenie szczeliny pom elektrodami, wykrecenie fajki i skrocenie o 1 cm kabla wysokiego napiecia (ciesz sie ze nie masz zintegrowanej fajko-cewki), zalanie swiezym paliwem. I bedzie dobrze. Jak cieply gasnie na ssaniu zn. ze ma wlasciwie ustawiony sklad mieszanki. Gorzej jakby nie gasl.

Jak nie pomoze to sie bedziemy martwic.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×