Skocz do zawartości
Hvrittinge_sx

Dzień dobry, Szczęść Boże. ;)

Recommended Posts

Incepcja ;)

Ride, eat, sleep, repeat!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej ! Pamiętaj strzeż się wiatru... 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hej witaj.

Jesli masz po policyjny moto to niski przebieg pewnie dlatego ze oni tylko w krzakach stoją albo vipów po mieście oprowadzają :D

Tylko te simeringi jak to Ci spuchły? od czego?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 15.03.2019 o 10:18, Pawel napisał:

Tak realnie jako podsumowanie,  i nie bierz tego jako atak. 

Masz motocykl po Policji który patrolował ulice jednego z południowych krajów europy przez  ostatnie 15 lat.  Jeśli podzielimy ilość km o których piszesz wyżej przez ilość lat to wychodzi na to że rocznie przejeżdżał niecałe 2000 km. 

Dla zobrazowania to daje 7 tankowań rocznie czyli  korek wlewu  powinien być co najmniej zardzewiały. 

French_Police.jpg

Nie odbierz tego jako kontratak ale:

Troszkę śmiesznie wypowiadać się na temat czyjejś rzeczy o której się nic nie wie. :)

Motocykl pochodzi ze Szwajcarii, pierwsza rejestracja w grudniu 2005r, od października 2016 zrobił 800km przestał w sumie nie używany do czasu, aż się nim zainteresowałem.

2013r w serwisie Bmw został w nim wymieniony jakis przewód elektryczny za 7 euro miał wtedy 22tys km. Mogę się mylić bo jestem laik ale wydaje mi się że sezon motocyklowy nie trwa 12 miesięcy a napewno nie w Szwajcarii.

Skoro już pofatygowałeś się napisać to poszukaj sobie kiedy wycofano ten model że słóżby i dowiesz się ile jeździł, odejmniesz sobie sezon zimowy  i  "Zobrazujesz Sobie" :D

W sumie miałem już nie odpisywać, bo skoro na wstępie zaczynacie mi mówić co mam w swojej kieszeni to jakoś mnie zniechęca. Ale pozdrawiam Wszystkich mam nadzieję że wykorzystaliście ciepły weekend.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, ok, luz, 

To Twój motocykl i ty będziesz na nim latał. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ej, a swoją drogą, w temacie forum (czyli nie na temat): wie ktoś ile średniorocznie robią kilometrów motki policyjne W POLSCE?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, xel napisał:

Ej, a swoją drogą, w temacie forum (czyli nie na temat): wie ktoś ile średniorocznie robią kilometrów motki policyjne W POLSCE?

Np. przetarg z 2018 roku z KWP Bydgoszczy: YAMAHA XJ 900 - rok prod. 2000 - 90 862 km za cenę wywoławczą 1800 zł i HONDA CBF 1000 - rok prod. 2010 - 40 272 km za cenę wywoławczą 6605 zł. Czuwaj!

Edytowane przez KaeS
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co wy z tym przebiegiem :b Dobrze niech według was ma i 90tys nawet 130tys. Jednego nie rozumiem policja nie serwisuje motocykli u Janusza w garażu tylko w serwisie BMW i wiem jaki miał przebieg kiedy zakończył służbę :b

Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

odpuście sobie, a kolega niech się cieszy i lata :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×