Skocz do zawartości
strażowy

Red Mamut - "armatura" bagażowa na moto

Recommended Posts

Mam pytanko o firmę Red Mamut -  która robi akcesoria wyjazdowe a dokładnie chodzi mi o torby ( sakwy ). 
Ostatnio rozmawiałem z kumplem który mocniej gryzie temat  off-a ( pr7 od AJP )  na temat załadunku na lekkim adv i padła nazwa tej firmy. Oferta jest dostępna np na stronie : 

http://przezswiat.eu/kategoria-produktu/bagaz/produkty-red-mamut/

O ile wiadomo że pomysły tych produktów autor testuje w praktyce i pewnie nie są to buble to nie mam wiedzy co do materiałów użytych i samego sposobu wykonania.
Z tego co mi wiadomo, firma weszła z taką ofertą na rynek początkiem tego roku.
Czy ktoś miał już może w rękach coś z tych rzeczy i może je opisać pod względem wykonania? bo same pomysły czy kolorystyka mi pasują  ;D............za to ceny już niespecjalnie  o/^

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przez świat to firma Ernesta, a Red Mamut to jego (chyba) autorski projekt.

Byliśmy razem w Gruzji w ub roku, widziałem te salwy na żywo. Ernest ich używał ( woził swoje i Ewy graty).

Wg mnie dobrze się sprawiły, nie.widziałem żadnych usterek czy problemów. Jakość wydaje się całkiem dobra. Więc myślę że można brać.

Gdyby nie to, że używam 21brothers myslałbym o nich całkiem poważnie.

Co do ceny - cóż, każdy chce żyć. Podróże kosztują :)

Wysłano na Berdyczów...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest forum, na którym wszystko już zostało napisane, więc wiesz... 

Nie ma za co :default_cafe2:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki   Pszemo  za linka....ofertę znam, pytałem o opinię tych którzy już przemacali towar osobiście, powąchali, poszarpali, zamontowali na swoich toczyłaby.........bo takowych jeszcze nie odszukałem na tym forum :cafe4:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to sie odezwe bo kupilem sobie wotek od Ernesta.

Krótko .. porównując do worka 60l z Louisa który miałem przez... 5-6lat? rzadko używany był ale się przetarl w końcu.

Worek Louisa kosztował jakieś 120 zł ,jak dla mnie byłem super zadowolony.

Teraz kupiłem worek Mamuta i cena sporo wyższa bo chyba 230 zł i teraz zupełnie teoretycznie .. no i subiektywnie

Materiał cieńszy, jednak wykonanie całości plus dodatkowe ekspandery, rączki i inne świetnie zaprojektowane rozwiązania ... wszystko tylko na plus.

Czy przy moim użytkowaniu wytrzyma dłużej niż worek Louisa?

Śmiem twierdzić że chyba nie, ale mogę się mylić.

Cena?

Jeśli chciałbym zwykły worek marynarski... kupił bym tańszy w Louisie, jeśli bardziej zaawansowany pod względem dodatkowych mocowań ... ten jest lepszy.. kwestia kto czego oczekuje od danego produktu bo tutaj jakość wykonania jest na prawdę na wysokim poziomie

 

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja kupiłem sakwy od Ernesta, ale wypowiem się na wiosnę jak zacznę użytkować. Póki co nawet jeszcze nie rozpakowałem.... 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 15.03.2019 o 16:40, dakarowy napisał:

...materiał cieńszy, jednak wykonanie całości plus dodatkowe ekspandery, rączki i inne świetnie zaprojektowane rozwiązania ... wszystko tylko na plus...

...dziękuję za inf, właśnie czegoś takiego oczekiwałem zakładając wątek ;)

Edytowane przez strażowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
...dziękuję za inf, właśnie czegoś takiego oczekiwałem zakładając wątek 
To nie jest coś takiego tylko Dakarowy :-D

Wysłane z Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 16.03.2019 o 03:08, Cichy napisał:

A ja kupiłem sakwy ... Póki co nawet jeszcze nie rozpakowałem.... 

...eeej kawaler, ty zawsze z takim entuzjazmem podchodzisz do zakupów ?? ...jeśli potrzeba lekkiego dopingu to BARDZO PROSZĘ Ciebie, rozetnij paczuszki, oblukac i opisz...nie wiem jak Ty, ja już prawie będę w niebie :default_icon_mrgreen:

14 minut temu, Pawel napisał:

To nie jest coś takiego tylko Dakarowy :-D

Wysłane z Tapatalka
 

...jeszcze weekend Pawełku więc dopij nieco, bo Ci suchary z klawiatury lecą :default_icon_beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, strażowy napisał:

...eeej kawaler, ty zawsze z takim entuzjazmem podchodzisz do zakupów ?? ...jeśli potrzeba lekkiego dopingu to BARDZO PROSZĘ Ciebie, rozetnij paczuszki, oblukac i opisz...nie wiem jak Ty, ja już prawie będę w niebie :default_icon_mrgreen:

Bo my w pomorskiem ..... . Zresztą na promocje nie było rady to wziąłem. :D  Sprawdzę za jakieś 3tygodnie jak z tyrki wrócę.

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cichy ma z tyrki jakieś 15000 km więc cierpliwości :default_cafe2:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 17.03.2019 o 19:47, strażowy napisał:

...dziękuję za inf, właśnie czegoś takiego oczekiwałem zakładając wątek ;)

Zamówiłem tą  centralną sakwę, jak tylko będzie padało wezmę ją na wypróbowanie, to opiszę Ci co i jak z nią, ale nie sądzę by się skurczyła od deszczu :D, bo mam takie sakwy co się kurczą, ale nie będę ich tu polecał. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, bom napisał:

Zamówiłem tą  centralną sakwę...

...z góry dziękuję ;)

Początkowo byłem zainteresowany Sakwa centralna – Red Mamut Adventure Plus. 

Jak się pokazał U-bag to stwierdziłem że bardziej by mi pasowały takie "juki" boczne z systemem nośnym nawet mniejsze, po 20 litrów każdy. Na krótkie wyjazdy luzzz a wrazie potrzeby można doczepić coś centralnie

 

556eba205142.jpg

 

Edytowane przez strażowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×