Skocz do zawartości
DarekRajder

Witam wszystkich, pozdrawiam

Recommended Posts

Witam i pozdrawiam Wszystkich. Mam na imię Darek. Od środy jestem posiadaczem BMW F 650 rocznik 1995 z 45 tys. przebiegu. Jestem z Ostrowca Świętokrzyskiego. Do tej pory jeździłem chińskim Romet ADV 150 oraz Suzuki GN 250 przerobionym na scramblera. Przychodzę tu z forum Kompania ADV, które z kumplami współtworzymy. Obecnie wielu jego członków jest w fazie przesiadania się na większe maszyny. Ja wybrałem eFkę i po pierwszych 120 km baaardzo przypadliśmy sobie do serca. 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czołem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki, dzięki. Dzisiaj niesamowity wybuch wiosny. Słońce i plus 12 rano, więc kolejna setka km będzie. Motocykl sprawuje się bardzo dobrze. Wróciłem wieczorem i zauważyłem że prawdopodobnie padł czujnik stopu albo kabelki nie łączą. Dzisiaj popatrzę.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki, naprawdę fajne moto. Dzisiaj pomimo wiatru na krajówce całkiem dobrze zniosło boczne podmuchy. Obawiałem się trochę braku wskaźnika biegów ale po 10 minutach wyczułem i jego brak nie jest żadnym problemem. Obojętnie na jaki bieg się zrzuci silnik z obrotami zawsze się podnosi do akcji. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

Ride, eat, sleep, repeat!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej !!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×