Skocz do zawartości

Recommended Posts

Moze pomogę ale muszę znać pytanie - inaczej nie potrafię...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zastanawiam się nad twoim rozwiązaniem szyby... Jako, że gdzieś kiedyś coś mnie się mignęło i do końca nie kojarzę wszystkiego, to chciałbym abyś podsumował twoje rozwiązanie szyby... Idąc dalej zastanawiam się nad dołożeniem samej góry airflow do org szyby 800, ale nie macałem tej góry, a ze zdjęć trudno mi wywróżyć, czy będzie potrzebowała podparcia i czy wysokości przypasują... Ale pewnie skończy się realem... Dlatego nie drążyłem tematu...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam givi airflow a w zasadzie kappa ale to to samo... od 4 lat chyba i nie zamierzam tego zmieniać :D

Szyba jest dedykowana dla modelu ADV i pałąk jest konieczny.

Z tego forum kilka osób zapewne ma ta szybę a z forum 800 cala masa osób się do niej przekonała. Naj lepszy stosunek ceny do możliwości. Wygląd to już sprawa indywidualna...

Do oryginalnej szyby góry nie założysz, z reszta nie ma to sensu... Moze by się udało dołożyć do szyby ADV mając mocowania ale ta szyba była do kupienia do 500zl wiec szkoda fatygi na kombinacje.

 

Edytowane przez raby

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiedziałem ze sprzedają to na części... Ale naprawdę jak szukasz dobrej szyby a wygląd nie razi to kup kompletna i "bedzie pan zadowolony"

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×