Skocz do zawartości
patch

BMW F650 Funduro

Recommended Posts

 Cena dla forumowiczów 6500. https://www.olx.pl/oferta/bmw-f650-funduro-kategoria-a2-CID5-IDzck7F.html


Motocykl został sprowadzony przez mojego znajomego od właściciela z Belgii. Został wtedy wymieniony akumulator oraz klocki hamulcowe. Po paru miesiącach odkupiłem BMW od kolegi. Od razu po kupnie motocykl trafił na warsztat Wilcza Garage w Krakowie. Został sprawdzony - motocykl prosty, nie po dzwonie i w fajnym stanie. Nie oszczędzałem na serwisie - od razu po kupnie zrobiłem wszystko co trzeba było, a później wymieniłem opony co daje około 1800 zł. Realny przebieg oceniony przez mechanika na około 50 000 km. Oryginalny lakier. Tarcze hamulcowe bez rantów. Lagi suche. Zostało zrobione:
-regulacja i czyszczenie gaźników oraz wsadzone zestawy naprawcze
-wymiana uszczelniaczy w lagach i oleju
-wymiana świec
-wymiana wszystkich płynów i filtrów
-wymiana czujników światła stop tył i przód
-sprawdzone wszystkie śruby
-założone nowe opony Mitas E08
-wymieniony przewód paliwowy i wstawiony filtr paliwa.

Olej wraz z filtrami wymieniane co sezon. Motocykl nigdy nie topiony w błocie ani nie upalany pod marketem. Jedyna wada to uszkodzony lewy podnóżek pasażera podczas kadencji pierwszego właściciela. Służył mi dzielnie, ale potrzebuję czegoś bardziej miejskiego. Dlatego też możliwa wymiana z dopłatą z jednej bądź drugiej strony na Suzuki GS500F, albo coś podobnego.

kompres.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×