Skocz do zawartości
Piotreo

{K} Nalepę forumową

Recommended Posts

Kupię, przyjmę, przytulę, przygarnę lub co kto woli nalepkę forumową na Fennka. Ostatnia wyszła razem z 650...

Ktoś coś? 

Chyba, że jakieś nowe bedom??? Znaczy w 2029... Znaczy w styczniu :default_ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby coś to ja się również dołączam. Nie posiadałem. Reklama forum za granicą gratis :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie to ja też bym przygarnął, bo niebieska na kufrze ni cholery nie pasuje do pomarańczowego ;)

@Doodek?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mam już nisstety opcji na te odblaskowe... mogę zrobić "zwykłe" jak będzie projekt.

www.dwakolkaispolka.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólnie jakieś fajne nalepy by się przydały :) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby był projekt, to firm robiących naklejki jest od cholery, więc pewnie i by się znalazło coś, gdzie robią i odblaskowe...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
49 minut temu, Doodek napisał:

Nie mam już nisstety opcji na te odblaskowe... mogę zrobić "zwykłe" jak będzie projekt.

www.dwakolkaispolka.pl
 

@jasinek

Coś jesteś w stanie podziałać??? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A co za problem z projektem jest?
Nie ma go

Wysłane z Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
48 minut temu, Pawel napisał:

Nie ma go

Wysłane z Tapatalka
 

A z czego były robione poprzednie nalepki?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby nie było kłótni że singiel, że twin....... to może jakiś magik zrobi z tego jakieś artystyczne cóś ;)

7rR9Fv1x3YBhDGfPwhmhmR2j3sY9eQclUIxAwpPl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Żeby nie było kłótni że singiel, że twin....... to może jakiś magik zrobi z tego jakieś artystyczne cóś
7rR9Fv1x3YBhDGfPwhmhmR2j3sY9eQclUIxAwpPlLjT2mAc3W9xutozabxGUkR6AF-9KXKswS-RArt8PLeUqL1Bf3lR94-GJ92c-1Y3qh-rWOQ4le0KvrLeFEel_lfSZqprT6N8UK6YRhr_T3SPs7crLaU5zuojyLSLKULVq8jYWs_TvFSlqyrWj0YoRtoiEUaEYg_kaJc2vpMsC_HhdBJrcYEKb1rMJWHYCJSaLJVpsC7Vejt8KNkmFJqFQHViRUR-_PYV7LzVaOvit3zs5Qgz3AvWR6HyYw-wBuWFRunyOAPcTN_TrnQbVsZzELlTMs9i6acLeUplxHWqTVFaNtKil0e1DD-dJLhDpT2RRUZUoylMEn-aQ270LGdKYxC9a28parOT76IC9izO8x5YvbxojWUr2U33ktxrj-nNlnhRM_P4o_sVB_JjIP4RTOLvzOTQdmPOYdoit3POW1MBnUutzBYPt2UjabA7HySSG2qF19GPXwSUEfNFYNNSOpeHl87vya9ZjWPpal7Wai1cyrwJzuMdAhxLuAjMEL7pG0PSXrKaGvufZpnOzKBvwarn_fzNy1bUc_v70Qw80nHpPcjLiD6K8R0G3xwCdmwROo-6VRPGdJqyV_EPOOGQzR08KFxI9JUQBrx1mBk31p6dcDVpgr6XwJ5NAvwmX0ZOfJVN9vnXDi7VmegMpnXgaOw56AuiGYxxC38X9W5Nvm_1H-KC6=w776-h654-no
Musiałyby się chociaż przewrócić żeby jakiś magik zrobił z tego artystyczne coś

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zrobić to nie problem, ale po co jak może jest, przecież z czegoś musiały być robione no...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Żeby nie było kłótni że singiel, że twin....... to może jakiś magik zrobi z tego jakieś artystyczne cóś
7rR9Fv1x3YBhDGfPwhmhmR2j3sY9eQclUIxAwpPlLjT2mAc3W9xutozabxGUkR6AF-9KXKswS-RArt8PLeUqL1Bf3lR94-GJ92c-1Y3qh-rWOQ4le0KvrLeFEel_lfSZqprT6N8UK6YRhr_T3SPs7crLaU5zuojyLSLKULVq8jYWs_TvFSlqyrWj0YoRtoiEUaEYg_kaJc2vpMsC_HhdBJrcYEKb1rMJWHYCJSaLJVpsC7Vejt8KNkmFJqFQHViRUR-_PYV7LzVaOvit3zs5Qgz3AvWR6HyYw-wBuWFRunyOAPcTN_TrnQbVsZzELlTMs9i6acLeUplxHWqTVFaNtKil0e1DD-dJLhDpT2RRUZUoylMEn-aQ270LGdKYxC9a28parOT76IC9izO8x5YvbxojWUr2U33ktxrj-nNlnhRM_P4o_sVB_JjIP4RTOLvzOTQdmPOYdoit3POW1MBnUutzBYPt2UjabA7HySSG2qF19GPXwSUEfNFYNNSOpeHl87vya9ZjWPpal7Wai1cyrwJzuMdAhxLuAjMEL7pG0PSXrKaGvufZpnOzKBvwarn_fzNy1bUc_v70Qw80nHpPcjLiD6K8R0G3xwCdmwROo-6VRPGdJqyV_EPOOGQzR08KFxI9JUQBrx1mBk31p6dcDVpgr6XwJ5NAvwmX0ZOfJVN9vnXDi7VmegMpnXgaOw56AuiGYxxC38X9W5Nvm_1H-KC6=w776-h654-no
Może szybki i wolny? FB_IMG_1553622219774.jpeg

Wysłane z Tapatalka

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja mam jeszcze trochę białych, które robiłem kilka lat temu. 


Jacku Jotu - ja bym chętnie przyjął 1 sztukę...

Wrzuć może konto do przelewu.

Wysłano na Berdyczów...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok. Będę w weekend w Warszawie, to może jakoś się uda, albo podaj adres, jutro wrzucę w kopertę. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacku, a kiedy w weekend? Sobota, mógłbym gdzieś podjechać.
Niedziela odpada - zajęty będę.

Wysłano na Berdyczów...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×