Skocz do zawartości
pawel 73

Michelin Anakee Wild i inne do X-Challenge

Recommended Posts

Czołem!

Na sprzedaż posiadam:

1. Komplet opon Michelin Anakee Wild o rozmiarach 90/90-21 oraz 140/80-18, DOT jak widać. Zdjęte z motocykla po bocznym strzale, przebiegu mają niecałe 70 km. Dołączam fotkę przedniej jeszcze na feldze, gdyż na wysokości ogranicznika był niewielki balon, który po zdjęciu zniknął. Cena 550 złotych za komplet, wyślę w tej cenie, ale nie wiem kiedy... ;-)

2dagcn6.jpg

4tnjvo.jpg

15oe5qb.jpg

2en6s82.jpg

avis1k.jpg

24xj5zq.jpg

 

2. Dźwignia zmiany biegów TT, jak widać do odświeżenia, numer 01-049-0127-0 czyli dedykowana do F650 GS /Dakar również/, G650GS /Sertao również/, G650X cała 3-osobowa seria. Za 120 złotych wyślę w dowolne miejsce w Polsce.

rwkqz6.jpg

243hjys.jpg

119pik8.jpg

 

3. Oryginalny bagażnik do X-Challenge, bez dystansów i śrubek, stan niemalże idealny. Za 400 złotych wyślę w dowolne miejsce w Polsce.

swbw28.jpg

2gydfyd.jpg

 

4. Dwie oryginalne płyty pod silnik do X-Challenge. Jedna bez gum. 100 złotych za sztukę z wysyłką w Polsce. Ta bez gum nieco taniej ;-)

34of0qc.jpg

5jsjk9.jpg

 

5. Bagażnik akcesoryjny z płytą TT, bez śrub i dystansów. Był na X-Challenge. 200 złotych z wysyłką w Polsce.

vcch3.jpg

295wn48.jpg

 

6. Stopka boczna do X-Challenge z mocowaniami i czujnikiem. 150 z wysyłką w naszym pięknym kraju.

25fq3k9.jpg

 

7. Kanapa nie niska, ale obniżona. 200 złotych z wysyłką.

de634o.jpg

mj4y2d.jpg

 

8. Oryginalny wydech z X-Challenge. Z osłonami. 250 złotych z wysyłką.

2jetra1.jpg

2ywzigy.jpg

 

Ceny są oczywiście do jakiejś tam negocjacji. Każdy towar mogę dowieźć do Poznania. Każdy zainteresowany może przyjechać do mnie do Wronek - kawa będzie. Oczywiście mogę dosłać więcej fotek, ale niezbyt szybko - najprędzej weekend. Posiadam jeszcze kilka innych pierdół do tego modelu.

Dla mieszkańców miejscowości ze stacjami kolejowymi posiadającymi bezpośrednią łączność z moim miasteczkiem jest opcja wysyłki przez pociąg, co daje możliwość szybkiego odbioru.

Proszę nie dzwonić, bo mam permanentnie wyciszony telefon - proponuję SMSy lub priv tutaj. Oddzwonię i odpiszę na pewno. Mój numer 514/813-995.

P.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×