Skocz do zawartości
berekt

BMW f650GS 2003 + kufry

Recommended Posts

Panie i Panowie,

sezon się zbliża wielkimi krokami, a mnie praca wygoniła w delegację na min 6 miesięcy.

Nie chcę aby motocykl niepotrzebnie się kurzył dlatego jeżeli byłby ktoś zainteresowany to zapraszam do kontaktu:

https://www.olx.pl/oferta/bmw-f650gs-2003-CID5-IDyZzxM.html

Poprzez forum cena oczywiście do głębszej negocjacji.

Tomek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wstydź się i dopisz że motocykl od dawna na forum - 

 

 

W dziale KUPIĘ jest kolega który wrzuca  jakieś z przypadku - myślę że powinien się pochylić nad twoją propozycją ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo fajne Moto muszę powiedzieć, co najważniejsze z dobra historia i dobrych rąk. 

Trochę przekracza mój budżet ale dałeś mi do myślenia z tą ofertą;)  jestem z okolic Poznania więc kawałek mam do Ciebie. Będę nad tym myślał. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chciałem nadwyrężać uprzejmości ludzi z forum :) 

@Karki teoretycznie już wiosna przyszła więc wycieczka nad morze jest wskazana ;) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja znowu rzucę złotą radą, która ostatnio zakończyła się (chyba szczęśliwym) zakupem. Spotkajcie się w połowie :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W weekend jesteś na miejscu ? Może udałoby mi się wyrwać na dwa dni bo będę jechał z 5-cio miesięcznym synem, a on nie ogarnie w jeden dzień  8 godzin jazdy.

Powiedz mi jeszcze czy coś w najbliższym czasie byłoby do zrobienia? Lagi, napęd, hamulce, pompa wody itd jak to z tym tam u Ciebie jest.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Akurat na ten weekend zjeżdżam do Gdańska. Później mnie nie będzie przez miesiąc :/

Co do napraw/wymian to ja nie stwierdziłem nic co by wymagało uwagi w ciągu najbliższego roku. 

Jedynym mankamentem był akumulator, który słabo trzymał, ale w ubiegłym roku kupiłem nowy Yuasy.

Przyświecała mi teza poprzedniego właściciela, że motocykl w każdej chwili ma być gotowy do ewentualnej dłuższej wyprawy.

Edytowane przez berekt

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, berekt napisał:

Przyświecała mi teza poprzedniego właściciela, że motocykl w każdej chwili ma być gotowy do ewentualnej dłuższej wyprawy.

Można to traktować jak sentencje ;)

Jeżeli uda nam się dobić targu to na pewno będę ja podtrzymywać. 

Napisz na priv to się dogadamy co do weekendu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 31.03.2019 o 17:48, berekt napisał:

Kolejny (mam nadzieję zadowolony) motocyklista odjechał wczoraj na gs'ie :)

Motor kupiony i sprawuje się świetnie. Pierwsza trasa Gdańsk - Poznań bez żadnego problemu ;) kilometry już lecą dalej.

Z podziękowaniem;) pozdrawiam

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×