Skocz do zawartości
strażowy

Targi Moto-Poznań :)

Recommended Posts

wybiera się ktoś oblukać nieco nowości na :

3610face592b.png

...w ostatnie laty soboty to dramaty, ludzisków tyle ze swoich myśli nie było widać, w niedzielę na niektórych stoiskach powiewało już znudzeniem...może warto dziś, ja planuję po 12ej  ;)

Edytowane przez strażowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wybiera się ktoś oblukać nieco nowości na :
3610face592b.png
...w ostatnie laty soboty to dramaty, ludzisków tyle ze swoich myśli nie było widać, w niedzielę na niektórych stoiskach powiewało już znudzeniem...może warto dziś, ja planuję po 12ej  
Idź, idź przysiadziesz się do AJP a przy okazcji poznasz naszego strażnika texasu i Św.Leff :-D

Wysłane z Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...z AJP miałem już przyjemność i mocno zachęcać mnie nie trzeba, problem polega na tym że stwory z tej stajni to ja bym teraz wolał ujeżdżać a nie tylko ślinić się do nich :D

ps ...ugłaskasz importera w tym sezonie na jakieś krzaki w okolicach pyrlandii ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
...z AJP miałem już przyjemność i mocno zachęcać mnie nie trzeba, problem polega na tym że stwory z tej stajni to ja bym teraz wolał ujeżdżać a nie tylko ślinić się do nich 
ps ...ugłaskasz importera w tym sezonie na jakieś krzaki w okolicach pyrlandii ??
Ja tam Jarka glaskal nie będę. Przema w sumie też nie. Bedzisz na miejscu to gadaj.

Wysłane z Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oglądacze "chodzą" w mojej klasie wagowej :default_laugh:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

0a55a260ba9b34bc2acd11ec1d92b52c.jpg

Ten gość w tle to podejrzanie wygląda, jak mafiozo jaki...

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To Dżeronimo :-D

Wysłane z Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 minuty temu, artex napisał:

Widać, że wredny

Jak to mafiozo... 

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Pawel napisał:

To Dżeronimo :-D

Wysłane z Tapatalka
 

Martins?? :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 godzin temu, xel napisał:

0a55a260ba9b34bc2acd11ec1d92b52c.jpg

Ten gość w tle to podejrzanie wygląda, jak mafiozo jaki...

Zaciekawił mnie ten z tyłu..

Oczyściłem powiększyłem obraz i wyszedł mi taki jegomość  ;)

 

20190330_112758.jpg

  • Like 9

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...byliśmy z żonką po 12ej w piątek . Zdecydowanie mniej ludzi porównując do ubiegłorocznych sobót i niedziela więc naszym zdaniem warto atakować piątek  ;)
3 pawilony przeznaczone dla jednośladów, faktycznie, większe firmy takie jak BMW, Honda czy Suzuki nie rozdzieliły swojej oferty i żeby oblukać ich jednoślady, trzeba było pośmigać po innych budynkach.
Faktycznie mieliśmy oboje  wrażenie że jakoś ogólnie skromniej niż rok temu. Wreszcie przymierzyłem się do nowej 790-ki od KTM-a i powiem szczerze...taki se, jakoś mocno mnie nie zakręcił, lekko przyciasnawy ale możliwe że za sprawą kufrów miałem takie odczucia...sam nie wiem. Kiera jakaś taka za wąska i zdecydowanie za nisko. Za to fajna osłona która zabezpiecza cały silnik od spodu. Nie podobały mi się plastiki po obu stronach silnika. Pewnie jazda testowa pokazałaby to co najsmaczniejsze w tym torcie czyli serducho które ze swoimi prawie 100 KM nie zastanawia się zbytnio  tylko zapierdziela że aż miło - chętnie to sprawdzę  :default_icon_mrgreen:
Yamaha T7 to moje rozczarowanie , usiadłem i jakaś za niska mi się wydała jak na ten typ motka. Spodziewałem się "dromadera" z dużym prześwitem a tu jakaś bujanka ...ale to mały pryszcz. Pozaglądałem tu i tam...a jak kuknałem na ramę i jej spawy to mnie normalnie wysztywniło - moim skromnym zdaniem kiepsko wykonany motocykl :default_icon_rolleyes:
Dodatkowo dowiedziałem się że pierwsze ZAMÓWIONE JUŻ motki zjadą do Polski w lipcu tego roku ( gratuluje decyzji tym co w oparciu o znany z MT07 silnik dokonali decyzji wydania 40 tysi bez jazdy testowej  :default_ohmy:
Miłe zaskoczenie na stoisku Benelli , dwie wersje 502-ki, drogowa i uterenowiona. Przedstawiciel firmy miło porozmawiał, zwrócił uwagę na kilka zalet - ogólnie, wykazał zainteresowanie klientem ( nie na wszystkich stoiskach tak było niestety ).
Triumph na niemałej powierzchni pokazał sporo swoich modeli, Scrambler 1200 z mniejszym braciszkiem prezencili się całkiem okazale...smaczne maszyny choć przymierzając się do nich od razu człek dostaje przebłysku czemu użytkowe enduro  lubi zdecydowanie "naj" :D. Całe stadko Tigerów również przyciągało wielu zainteresowanych.
Husqvarna z modelem 701 daje do myślenia - w sam raz na tzw drugie moto w garażowni  ;)
Miło pogadałem z przedstawicielem poznańskiego oddziału. Pakiet "na wyjazd" co by 701-ka mogła robić nie tylko w krzakach to dodatkowo jakieś 1.1-1.7 tysia jewron co z ceną motka ok 43 tysiące robi wiadomo ile  ???
Firma AJP również wystawiała swoje zabawki...PR7 " jak za szkłem" - nówka sztuka wydarta prosto z paczki z opisem " nie siadać " ...szkoda, choć tutaj nie mam dużego gula bo importer praktycznie w Poznaniu więc zdecydowani wiedzą gdzie uderzyć. Bardzo przemyślana robota, rozwiązania praktycznie zawodnicze, solidne komponenty, wzorowo spasowane. Moto praktycznie gotowe do wyjazdu nawet w dalszą trasę po ubraniu w podróżne worki.  Mając do wydania 4 dychy na "solo" do off-a bez mrugnięcia okiem podpisuje kwita z AJP , i nawet się nie oglądam na T7 z Yamahy.
BMW to oddzielna bajka, mam mieszane uczucia co do GS850...panie chodziły z przenośnymi "telewizorkami" i namawiały na jazdy próbne...czas pokaże czy to jedynie marketing firmy czy faktycznie ukłon w stronę zainteresowanych. Udało mi się jednak złapać pana Pawła który "był w temacie" i pogadaliśmy chwil kilka o problemach olejowych 850-ki. Cała partia pierwszych motocykli czyli przeszło 1100 szt. wróciła do zakładów i została "uleczona" w ramach "akcji servisowej". Trwało to prawie pół roku więc nabywcy pierwszych 850-ek dostali na ten czas nowe 1200-ki lub 800-ki. Wersia adventure jest jakaś mocno spompowana, pewnie za sprawą zbiornika paliwa. Jest już testówka w Poznaniu więc chętnie się umówiłem  .
Suzuki jakoś nie przekonało mnie swoim dużym V-stromem, moment dosyć wysoko jakieś 8 tyś, wydech poprowadzony zaraz za przednim kołem, nieduży prześwit  :default_ph34r:.. ( małego nie biorę pod uwagę bo zwyczajnie za słaby do dalszej jazdy w 2 osoby ). Stylistycznie ciekawa nowa Katana, ale to zupełnie nie moja bajka - doceniam formę i to wszystko .

Szkoda że nie było Hondy, CRF-a 1000 to smaczne toczydło .......sooory, była, logowana przez OtoMoto

...w dużym telegraficznym skrócie

Edytowane przez strażowy
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A zagadałeś chociaż z 

Dnia 29.03.2019 o 16:45, Marcin N napisał:

mafiozo 

 

Dnia 29.03.2019 o 19:30, artex napisał:

Gangsta!

 

Dnia 29.03.2019 o 18:01, Pawel napisał:

To Dżeronimo :-D

 

Dnia 29.03.2019 o 20:37, arthurr napisał:

Martins?? :D

:default_laugh:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie nie, bo za strasznie wyglądał :-D

Wytapatalkowano z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zaciekawił mnie ten z tyłu..
Oczyściłem powiększyłem obraz i wyszedł mi taki jegomość 
 
20190330_112758.thumb.jpg.7499337b280b766848bf63392488352d.jpg

Nie znam Gościa. Kto to ???

Wysłano na Berdyczów...

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 30.03.2019 o 21:24, strażowy napisał:

Firma AJP również wystawiała swoje zabawki...PR7 " jak za szkłem" - nówka sztuka wydarta prosto z paczki z opisem " nie siadać " ...szkoda,

Jarek to jednak wredny jest, nawet usiąść nie dał :default_cafe2:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Pawel napisał:

Jarek to jednak wredny jest, nawet usiąść nie dał :default_cafe2:

eeee, no coś Ty Pawlik...znam osobiście dwóch takich którym nie tylko dał się przysiąść ale również pozwolił zabrać do domu, ba ! nawet chyba sam zawiózł  hehe........ale żeby nie było tak kolorowo, wyżej wymieniony  proceder kosztował chłopaków  sporo oszczędności  :cafe4:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Pawel napisał:

Jarek to jednak wredny jest, nawet usiąść nie dał :default_cafe2:

Coś Ty. Ja taki nie jestem. Zaraz obok był bufet, ludzie mogli sobie posiedzieć ile chcieli - nikogo nie pogoniłem.... ;)

8 minut temu, strażowy napisał:

eeee, no coś Ty Pawlik...znam osobiście dwóch takich którym nie tylko dał się przysiąść ale również pozwolił zabrać do domu, ba ! nawet chyba sam zawiózł  hehe........ale żeby nie było tak kolorowo, wyżej wymieniony  proceder kosztował chłopaków  sporo oszczędności  :cafe4:

Mylisz dobro ze złem - Paweł pisze nie o tym dobrym.... ;)

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×