Skocz do zawartości
strażowy

Targi Moto-Poznań :)

Recommended Posts

Dnia 30.03.2019 o 22:17, Pszemo napisał:

A zagadałeś chociaż ...

...takie heca to człek robił jakieś 25 lat temu...przed, w trakcie i czasem po dysko-pląsach, no i płeć inną preferowałem...co się zresztą nie zmieniło do dziś :default_icon_e_biggrin:

a tak poważniej, chwil parę spędziłem na miłej wymianie zdań z panem który od kilku sezonów ujeżdża mniejsze AJP ( danych osobowych nie pobierałem - wiadomo, RODO czuwa  :default_ph34r: ),

pewnikiem należał do bandy spod namiotu ale ja od urodzenia nieśmiały jestem więc tematu nie drążyłem ...

4 minuty temu, Jarek napisał:

... Paweł pisze nie o tym dobrym.... ;)

 oj tam oj tam...niedługo poczytuje to forum ale już dałem radę zakumać że  Paweł   ...różne rzeczy pisze :D   UWAGA ! ... i nie tylko w Prima aprilis :cafe4:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, strażowy napisał:

...pewnikiem należał do bandy spod namiotu ale ja od urodzenia nieśmiały jestem więc tematu nie drążyłem ...

To był zapewne Grześ. Grześ to fajny gość - zagada każdego "kosmitę" i w tym jest znakomity, ale on jest z innej sfory... nie pali nie pije nie ma firmowego ubioru roboczego. Taki nasz wierny społeczny wyznawca.... :default_icon_e_biggrin:

:default_icon_beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Jarek napisał:

To był zapewne Grześ...

aaaaaa ,  jak Grześ to wporzo       :default_icon_mrgreen:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Jarek napisał:

Taki nasz wierny społeczny wyznawca.... :default_icon_e_biggrin:

Tacy są najgorsi: ideologiczni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby nie tworzyć nowego wątku - jak ktoś chce się naoglądać waginosceptyków i całą paletę dziwnych wyglądów i upodobań to w ten łykend są targi fryzjerstwa, pazurów i innych dziar ... Może nawet będzie można spotkać polityków ... :default_ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.FB_IMG_1583268159846.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Marcin N napisał:

Ciekawe co w Nadarzynie

taptarapta
 

Proszę: INFO

  • Haha 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 minut temu, Dave napisał:

Proszę: INFO

A jak to się ma do budowy terenu rekreacyjnego w Strzeniówce? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Warszawa .... odwołane. Leff dostał wiadomość w drodze. Nawraca ....

Nowy termin to: 5-7 czerwiec

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gadałem z Leffem... ma podejrzenia kto wypuścił wirusa

Wchodzę na stronę https://motorcycleshow.pl/ i widzę
Zaufali nam
YAMAHA HONDA KAWASAKI

Widocznie Ptak nie zaufał im

taptarapta

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Jarek napisał:

Warszawa .... odwołane. Leff dostał wiadomość w drodze. Nawraca ....

Nowy termin to: 5-7 czerwiec

A kto je odwołał?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, artex napisał:

A kto je odwołał?

Tego nie wiem, ale dzwoniła pai Magda.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obstawiam, że organizator, może jacyś wystawcy zaczęli się wykruszać. w radio lecą reklamy, że Ptak przełożył.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tego nie wiem, ale dzwoniła pai Magda.
Magdy sa najgorsze

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ZESTAWIENIE WYDARZEŃ MOTOCYKLOWYCH ZAMIAST Warsaw Motorcycle Show 2020!

Ducati, Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio, Vespa, BMW

Salon Liberty Motors Warszawa przy ul. Łopuszańskiej 36 przejmuje prezentacje modeli wszystkich tych marek. Przez cały weekend będziecie mogli zobaczyć sporo nowości.
– Ducati: Streetfighter V4, Panigale V4, Panigale V2, Multistrada 1260 S Grand Tour.
– Moto Guzzi: V85 TT-T, V7 Stone S.
– Aprilia RSV4 Factory
– Piaggio Medley 125S
– Vespa – pełna gama nowości.
– BMW – premiera F 900 R oraz F 900 XR, a przede wszystkim niepokazywany nigdzie indziej wcześniej, nowy S 1000 XR.

Wszystkie te motocykle oraz wiele innych nowości w salonie Libery Motors przy ul. Łopuszańskiej 36 w Warszawie. Szczegółów szukajcie na ich Facebooku.

BMW R18

Ogromną niespodzianką marki BMW Motorrad na WMS miał być przedpremierowy pokaz nowego modelu R18.

Na szczęście zamiast na targach, przedprodukcyjną wersję R18 będziecie mogli podziwiać przez cały weekend w warszawskim Koneserze w godzinach:
Piątek 12.00-18.00
Sobota 10.00-18.00
Niedziela 10.00-18.00

Więcej szczegółów w wydarzeniu na Facebooku.

MV Agusta

Zamiast na targach, wszystkie modele MV Agusta będzie można podziwiać przez cały weekend w godzinach 10-19 w warszawskim salonie przy ul. Puławskiej 403A. Słyszeliśmy, że w tych dniach będą też ciekawe promocje. Więcej szczegółów w wydarzeniu na FB.

Energica – motocykle elektryczne

Energica to jedne z najbardziej zaawansowanych, seryjnie produkowanych motocykli elektrycznych. Podobne ścigają się w Mistrzostwach MotoE. Zamiast oglądać je na WMS, zobaczycie je podczas dni otwartych w warszawskim salonie przy ul. Puławskiej 403A. Więcej w wydarzeniu na Facebooku.

Yamaha

Premierowe modele Yamahy na rok 2020 przeniosły się do dwóch warszawskich salonów:

W Poland Position, w ten piątek (6.03.2020) będą czekały na Was świeżutkie:

  • R1
  • R1M
  • TRACER 700
  • MT- 03
  • MT-125
  • T-MAX 560
  • XSR 900 80 Black
  • FJR 1300 Ultimate Edition
  • YZ450F
  • TECH MAX 125
  • TECH MAX 300
  • TRICITY 300

Przypominamy, ze salon znajduje się przy ulicy Połczyńskiej 120C i w ten piątek będzie otwarty specjalnie dłużej: 10-19.  Na miejscu będzie czekał na Was poczęstunek, konkursy i specjalne oferty na akcesoria! Więcej info: www.facebook.com/yamahapolandposition/ i pod nr telefonu: 600 33 33 12.

Z kolei w sobotę (7.03.2020), w salonie Uhma Bike zaprezentujemy modele:

  • R1M
  • Tracer700
  • MT03
  • MT125
  • Tricity300
  • XMAX 125 Tech MAX

Salon Uhma Bike znajduje się przy ul. Modlińskiej 258 i w sobotę będzie dla Was otwarty w godzinach 10-14. Więcej informacji: www.facebook.com/yamahauhmabike/ i pod numerem: 22 834 67 90

Benelli, Kymco, Keeway, NIU

Importer Motor-Land przygotował na targi sporo premier od marek Benelli, Kymco, Keeway i NIU (przeczytacie o nich tutaj). Wśród nich najciekawsze, czyli Benelli 752S, Kymco Downtown 350i TCS, czy skutery elektryczne NIU.

Zamiast na WMS, Motor-Land zaprasza na premiery oraz jazdy testowe wybranymi modelami w dwóch salonach: Warszawa, ul. Wał Miedzeszyński 262 oraz Dziekanów Nowy, ul. Kolejowa 362/364. Więcej informacji na motor-land.com.pl.

Indian

Warszawski salon Indian Motorcycles przy Al. Jerozolimskich 200 miał być zamknięty ze względu na organizację wystawy, ale jednak pozostaje otwarty w standardowych godzinach i czeka na Was. Z Facebooka dowiedzieliśmy się, że Indian Warszawa zaprasza na jazdy testowe.

Kawasaki

Zieloni przygotowali na WMS sporo ciekawych premier… Te przeniosły się do warszawskiego salonu Kawasaki Monster Bike przy ul. Łopuszańskiej 93. W planie nowości na 2020 rok, w tym model Z H2! Salon będzie otwarty sobotę w godzinach 9 – 16. Więcej na Facebooku.

KTM

Premiery i nowości pomarańczowej marki będzie można oglądać w warszawskim salonie Duust KTM przy ul. Prymasa Tysiąclecia 74a. Więcej szczegółów na Facebooku.

Suzuki

W momencie pisania tego artykułu, Suzuki jeszcze nie określiło planu na weekendowe wydarzenie zastępcze po odwołaniu Warsaw Motorcycle Show. Jak tylko zostanie ogłoszone, znajdziecie je na Facebooku Suzuki Polska.

Honda

Otrzymaliśmy potwierdzenie, że Honda nie planuje oficjalnie żadnych wydarzeń zastępczych zamiast WMS. Największą nowością Hondy miał być nowy model CBR1000RR-R Fireblade. Dowiedzieliśmy się, że nowy ‚Blejd wjedzie do salonów w najbliższych tygodniach.

  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dorzuć jeszcze imprezy z Wroca, bo w weekend tam będę miał bliżej ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dorzuć jeszcze imprezy z Wroca, bo w weekend tam będę miał bliżej
We Wrocławiu ciagle jest impreza

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Pawel napisał:

We Wrocławiu ciagle jest impreza emoji2.png

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

Mówił, mówił i namówił :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A nowe logo BMW czeka ...
image.png.82848834802a7a8cf93948be1c64c7e0.png
.FB_IMG_1583579464636.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 4.03.2020 o 21:26, Jarek napisał:

Ptak na "prośbę" sanepidu ...

ale przecież to nie jest ptasia grypa :)

Dnia 5.03.2020 o 15:51, Pawel napisał:

ZESTAWIENIE WYDARZEŃ MOTOCYKLOWYCH ZAMIAST Warsaw Motorcycle Show 2020!

Ducati, Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio, Vespa, BMW

Salon Liberty Motors Warszawa przy ul. Łopuszańskiej 36 przejmuje prezentacje modeli wszystkich tych marek. Przez cały weekend będziecie mogli zobaczyć sporo nowości.
– Ducati: Streetfighter V4, Panigale V4, Panigale V2, Multistrada 1260 S Grand Tour.
– Moto Guzzi: V85 TT-T, V7 Stone S.
– Aprilia RSV4 Factory
– Piaggio Medley 125S
– Vespa – pełna gama nowości.
– BMW – premiera F 900 R oraz F 900 XR, a przede wszystkim niepokazywany nigdzie indziej wcześniej, nowy S 1000 XR.

Wszystkie te motocykle oraz wiele innych nowości w salonie Libery Motors przy ul. Łopuszańskiej 36 w Warszawie. Szczegółów szukajcie na ich Facebooku.

BMW R18

Ogromną niespodzianką marki BMW Motorrad na WMS miał być przedpremierowy pokaz nowego modelu R18.

Na szczęście zamiast na targach, przedprodukcyjną wersję R18 będziecie mogli podziwiać przez cały weekend w warszawskim Koneserze w godzinach:
Piątek 12.00-18.00
Sobota 10.00-18.00
Niedziela 10.00-18.00

Więcej szczegółów w wydarzeniu na Facebooku.

MV Agusta

Zamiast na targach, wszystkie modele MV Agusta będzie można podziwiać przez cały weekend w godzinach 10-19 w warszawskim salonie przy ul. Puławskiej 403A. Słyszeliśmy, że w tych dniach będą też ciekawe promocje. Więcej szczegółów w wydarzeniu na FB.

Energica – motocykle elektryczne

Energica to jedne z najbardziej zaawansowanych, seryjnie produkowanych motocykli elektrycznych. Podobne ścigają się w Mistrzostwach MotoE. Zamiast oglądać je na WMS, zobaczycie je podczas dni otwartych w warszawskim salonie przy ul. Puławskiej 403A. Więcej w wydarzeniu na Facebooku.

Yamaha

Premierowe modele Yamahy na rok 2020 przeniosły się do dwóch warszawskich salonów:

W Poland Position, w ten piątek (6.03.2020) będą czekały na Was świeżutkie:

  • R1
  • R1M
  • TRACER 700
  • MT- 03
  • MT-125
  • T-MAX 560
  • XSR 900 80 Black
  • FJR 1300 Ultimate Edition
  • YZ450F
  • TECH MAX 125
  • TECH MAX 300
  • TRICITY 300

Przypominamy, ze salon znajduje się przy ulicy Połczyńskiej 120C i w ten piątek będzie otwarty specjalnie dłużej: 10-19.  Na miejscu będzie czekał na Was poczęstunek, konkursy i specjalne oferty na akcesoria! Więcej info: www.facebook.com/yamahapolandposition/ i pod nr telefonu: 600 33 33 12.

Z kolei w sobotę (7.03.2020), w salonie Uhma Bike zaprezentujemy modele:

  • R1M
  • Tracer700
  • MT03
  • MT125
  • Tricity300
  • XMAX 125 Tech MAX

Salon Uhma Bike znajduje się przy ul. Modlińskiej 258 i w sobotę będzie dla Was otwarty w godzinach 10-14. Więcej informacji: www.facebook.com/yamahauhmabike/ i pod numerem: 22 834 67 90

Benelli, Kymco, Keeway, NIU

Importer Motor-Land przygotował na targi sporo premier od marek Benelli, Kymco, Keeway i NIU (przeczytacie o nich tutaj). Wśród nich najciekawsze, czyli Benelli 752S, Kymco Downtown 350i TCS, czy skutery elektryczne NIU.

Zamiast na WMS, Motor-Land zaprasza na premiery oraz jazdy testowe wybranymi modelami w dwóch salonach: Warszawa, ul. Wał Miedzeszyński 262 oraz Dziekanów Nowy, ul. Kolejowa 362/364. Więcej informacji na motor-land.com.pl.

Indian

Warszawski salon Indian Motorcycles przy Al. Jerozolimskich 200 miał być zamknięty ze względu na organizację wystawy, ale jednak pozostaje otwarty w standardowych godzinach i czeka na Was. Z Facebooka dowiedzieliśmy się, że Indian Warszawa zaprasza na jazdy testowe.

Kawasaki

Zieloni przygotowali na WMS sporo ciekawych premier… Te przeniosły się do warszawskiego salonu Kawasaki Monster Bike przy ul. Łopuszańskiej 93. W planie nowości na 2020 rok, w tym model Z H2! Salon będzie otwarty sobotę w godzinach 9 – 16. Więcej na Facebooku.

KTM

Premiery i nowości pomarańczowej marki będzie można oglądać w warszawskim salonie Duust KTM przy ul. Prymasa Tysiąclecia 74a. Więcej szczegółów na Facebooku.

Suzuki

W momencie pisania tego artykułu, Suzuki jeszcze nie określiło planu na weekendowe wydarzenie zastępcze po odwołaniu Warsaw Motorcycle Show. Jak tylko zostanie ogłoszone, znajdziecie je na Facebooku Suzuki Polska.

Honda

Otrzymaliśmy potwierdzenie, że Honda nie planuje oficjalnie żadnych wydarzeń zastępczych zamiast WMS. Największą nowością Hondy miał być nowy model CBR1000RR-R Fireblade. Dowiedzieliśmy się, że nowy ‚Blejd wjedzie do salonów w najbliższych tygodniach.

no i jeszcze dzisiejsza prezentacja WSK :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×