Skocz do zawartości
kordi

Chęć zakupu BMW F700GS i prośba o pomoc

Recommended Posts

Z Włoch i 24 tyś przebiegu? Tam 15 letnie motocykle mają mniejszy nalot :default_laugh: Oglądam z telefonu, ale na tych zdjęciach manetek nie ma.... 

Edytowane przez Pszemo
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z całego tematu widać że @kordi chce jednak 700. Trzeba to uszanować, nowsze plastiki, 4 KM więcej, druga tarcza hamulcowa w gratisie. Na siłę nie posadzimy go na choćby najpiękniejsze 650.

@Pszemo dobrze pisze, ten przebieg coś duży jak na Włocha :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, arthurr napisał:

Z całego tematu widać że @kordi chce jednak 700. Trzeba to uszanować, nowsze plastiki, 4 KM więcej, druga tarcza hamulcowa w gratisie. Na siłę nie posadzimy go na choćby najpiękniejsze 650.

@Pszemo dobrze pisze, ten przebieg coś duży jak na Włocha :D

Ja bym tam zadzwonił do Benka, bo tak po prawdzie przez kilka lat nie widziałem na forum żeby miał jakiekolwiek problemy z tą maszyną. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie to że nie chcę 650 Twina, bo już sam nie wiem czego chcę. Wybór o tej porze roku jest mizerny i zastanawiam się nad odłożeniem tematu do jesieni. Chyba że w tym okresie coś się trafi pewnego, bo na razie takiej 700 nie znalazłem. Intryguje mnie ta z Jeleniej Góry (link 2), ale nikt nic nie wie na jej temat.  Najwięcej jest 800ek, ale jestem za krótki. Może w związku z wejściem nowych modeli , później będzie większy wybór.

Najchętniej bym porozmawiał z kimś, kto miał do czynienia  z 650Twin i 700ką.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie to że nie chcę 650 Twina, bo już sam nie wiem czego chcę. Wybór o tej porze roku jest mizerny i zastanawiam się nad odłożeniem tematu do jesieni. Chyba że w tym okresie coś się trafi pewnego, bo na razie takiej 700 nie znalazłem. Intryguje mnie ta z Jeleniej Góry (link 2), ale nikt nic nie wie na jej temat.  Najwięcej jest 800ek, ale jestem za krótki. Może w związku z wejściem nowych modeli , później będzie większy wybór.
Najchętniej bym porozmawiał z kimś, kto miał do czynienia  z 650Twin i 700ką.
Więc pozostaje Ci zapytać Piotrusza
P.s. jak kasa nie gra roli to też szedłem jednak w 7setkę.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest nowsza , lepiej hamuje , zapewne trochę lepiej przyspiesza , jest ładniejsza . Najładniejsze są te z czerwoną ramą - niestety nie ten budżet . Sam miałem dylemat czy 800 czy 700 - 170 wzrostu przekonało do 700 plus niska kanapa . Była fabrycznie obniżona 800-ka na forum do sprzedania i nie kosztowała majątku - nie wiem czy Olivier jest jeszcze do sprzedania ... . Cza Dudka zapytać . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z Benem już rozmawiałem. Przemyślałem sprawę i będę polował na 700te. Mam czym jeździć ale kusi na jakąś odmianę. Żona i samochód ten sam, to chociaż motocykl bym se wymienił.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam po przerwie i informuję szanowne grono, że motocykl dzisiaj kupiłem. Ba nawet dojechałem nim do domu:D, bo jest forumowy.

Ktoś chce zgadywać czyj?

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No trochę się chłopak bronił tej 650 tki ale jednak uległ! :) Z małymi trudnościami i po dłuuuuuugich namowach sprzedałem!  Kordi stał się szczęśliwym posiadaczem mojego Twina. Moto też się broniło bo przy uruchomieniu padł do zera akumulator a była niedziela ale koniec końców zmieniło właściciela. Kordi dziękuję i bezawaryjnej jazdy Ci życzę!!! 

Powiem Wam że gdy sprzedasz swój motor (umiłowany) ot tak bez zapowiedzi w rodzinie i z dnia na dzień zaczynają dziać się różne dziwne rzeczy.  A to teść pyta się co u Ciebie a to żona nagle pyta się czy wszystko w porządku a to kumple wietrzą depresję lub załamanie nerwowe. 

Jacy oni są teraz mili? 

Przecież ja tylko chciałem zmienić motocykl.

Po otarciu łez już chodzą mi jakieś szalone pomysły co dalej ale pewnie zimę przeczekam... 

Szerokości i bezpiecznych powrotów dla Was wszystkich i do zobaczenia na trasie oczywiście bo jestem pewny że prędzej czy później to nastąpi!!!!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, DYROTON napisał:

...

Po otarciu łez już chodzą mi jakieś szalone pomysły co dalej ale pewnie zimę przeczekam... 

...

Dyro Ty to lepiej tydzień poczekaj, bo może kordi zechce oddać... :-)

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, manioora napisał:

Dyro Ty to lepiej tydzień poczekaj, bo może kordi zechce oddać... :-)

A niech oddaje!!! Smutki mi przejdą i wszystko wróci do normy! :) 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 minut temu, manioora napisał:

Dyro Ty to lepiej tydzień poczekaj, bo może kordi zechce oddać... :-)

Po zrobieniu traski do domu , stwierdzam że nie oddam. Słuchajcie, przesiadka z Singla na Twina, to po prostu kosmos. Nie zdawałem sobie sprawy, ponieważ nigdy nie dosiadałem tej jednostki dwucylindrowej. Więc tak naprawdę -  kupowałem w ciemno, czego nie żałuję.

Edytowane przez kordi
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczególne podziękowania dla DYROTONa, za ciepłe przyjęcie w swoim domostwie i podziękowania dla wszystkich , którzy wyrazili swoje opinie. Szkoda że tak późno się zdecydowałem na zakup, bo pewnie w tym sezonie już się nie spotkamy. Czy jestem w błędzie???

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla wytrwałych 2-6 października :D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pawel, to jak to jest? 2-4 czy 4-6 pazdziernika?
w weekend

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za info, kusząca propozycja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 16.09.2019 o 19:01, Pawel napisał:

emoji16.png w weekend

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

… taki dłuższy.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×