Skocz do zawartości

Recommended Posts

Opis

BMW F800ST produkcja i pierwsza rejestracja 2007 . Motocykl bezwypadkowy , prawie bez śladów użytkowania .Wersja fabrycznie obniżona , dla takich konusów jak ja :D

Motocykl bardzo zadbany , regularnie serwisowany , używany zgodnie z przeznaczeniem . 

Technicznie bez zarzutu - pełna historia serwisowa motocykla z ASO BMW , ostatni serwis za 1700 euro /posiadam faktury za serwis motocykla / , wymienione kompletne sprzęgło wraz z koszem , nowa tylna opona Metzeler Z8 Interact , nowy akumulator . 

Bogate wyposażenie - komputer , kierunkowskazy LED , kufer BMW z dodatkowym oparciem , alarm BMW DWA , fabryczne gniazdo ładowania .

Motocykl zarejestrowany , ubezpieczony .
Dotatki czyli uchwyt nawigacji oraz podłączenie ładowarki Bosch oraz stojak serwisowy :D nie są częścią oferty .
 
12500 do zapłacenia , aczkolwiek niechętnie :D - lubię ten typ motocykla , zawsze mi pasował a z fabrycznie obniżonym spotykam się pierwszy raz i jest super .  Faktura marża . 
 
 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-f-f800st-regularnie-serwisowany-bezwypadkowy-wroclaw-ID6BPzuf.html

922648594_;slot=1;filename=eyJmbiI6Ino4Z

Edytowane przez mario2007
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szybko, jak na motocykl który awizowałeś jako swój :) Chyba że to nie ten?

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój , ale ja wyznania handlowego jestem jestem więc jak kto kupi to sobie poszukam następnego :D . Takie hobby - kupić , poużywać i sprzedać . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To kiedy będziesz używał.. ten konkretny.. albo ten następny

Wszystko zniosę... ale nienawidzę tej typowej gadki handlarzy.. sorry mario... ale każdorazowo jak taką czytam to dostaję wysypki

 

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś tam gdzieś wcześniej wspominałeś że plastiki oklejałeś? Bo były takie se... Warto byłoby wspomnieć w ogłoszeniu..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ładny i fajny, ale właśnie tak sprzedawać od razu? Czem będziesz jeździł? eRką?

Wytapatalkowano z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eRka 2 posty niżej ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodatkowe kółka jak w rowerku dla dzieci? Niezły wypas

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Coś tam gdzieś wcześniej wspominałeś że plastiki oklejałeś? Bo były takie se... Warto byłoby wspomnieć w ogłoszeniu..
Całość jest pomalowana w fabryczny kolor M986 graphitan 2 , profesjonalnie i bez śladów . Jedni jeżdżą i posiadaja , inni mają po cztery motocykle w sezonie .

Poza tym ktoś zabrania na forum uzywania i jednocześnie sprzedawania używanego pojazdu ? A jak komu zawory puszczają z żalu to naprawdę nie moja wina ...

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nikomu niczego nie żal a jak sprzedajesz coś wśród swoich - to wypada wszystko opisać odpuszczając sobie slogany reklamowe. d sloganów jest ogłoszenie na otomoto ;)

W końcu informacja się pojawiła, choć wyciągnięta: cały malowany :D

Edytowane przez arthurr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz co , ja nigdy niczego nie ukrywam sprzedając cokolwiek - jak coś było to zawsze klient wie że było . Niestety większość sprzedających nie wie , nie słyszało , nie zna się , nie miało pojęcia i tak dalej . W moim ogłoszeniu /w zasadzie w obu / nie ma żadnych sloganów , jest czysta prawda o stanie technicznym pojazdów - w razie czego zapraszam do serwisu BMW który mam rzut beretem od domu i przez ulicę z pracy , zawsze można zweryfikować historię u źródła . 

Teraz bardziej o świadomości klienta który coś kupuje - gdyby miał pojęcie w jakim stanie przyjeżdżają auta pewnej budżetowej firmy bardzo popularnej wśród taksówkarzy i nie tylko , ile jest robionych zaprawek lakierniczych , wyciągania wgniotek , malowania całych elementów bo zostały uszkodzone już na etapie produkcji i transportu na skład importera w dowolnym kraju,  to by mu ochota przeszła na auto . Taniości plastików i tapicerek nie wspomnę bo to widać gołym okiem ale zdarzają się dziury w fotelach bo robi je poddostawca i przychodzą zafoliowane do fabryki .  Nie dotyczy to tylko suv-a tej firmy bo jest naprawdę dobrze zrobiony i poprawek jest bardzo mało . To z autopsji - odkrywanie tego jest częścią mojej pracy . Obawiam się że to jest nagminne w większości firm europejskich które mają filie w tzw krajach taniej siły roboczej - Turcji , Maroku , Rosji , Kazachstanie i tak dalej . Przeciętny klient nie ma świadomości gdzie mu auto wyprodukowali a sprzedawca mu nie powie że większość tańszych sedanów i kombi powstaje w Turcji a "budki" dostawcze /nawet Mercedesa .../ w Maroku . Globalna gospodarka . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko ja nie widzę związku? Bo chyba nie próbujesz nam powiedzieć, że malowany sprzęt od handlarza jest w czymś lepszy od fabrycznie nowego? 

Chyba o tym @arthurr napisał - nie sadź farmazonów wśród swoich. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dajcie chłopaki spokój. Mario troszkę niefortunnie połączył prawdę czasu i prawdę ekranu - może miał słabszy dzień ... Generalnie jest jak bohater piosenki: .. żołnierz dziewczyny nie skłamie, ale nie wszystko jej powie ... Nie on jeden ... , ale @arthurr brawo za czujność - i że przypomniałeś co kolega zapomniał napisać ... Na pewno się ogarnie, poprawi i znowu będziemy wspólnie radośni przy zlotowym ognisku ... ;)  :default_icon_beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Jarek, trzymam za słowo z tym zlotowym ogniskiem. Poważnie. Najbliższa okazja na Mazurach

Powyższą dyskusję odpuszczam. Miałem jeszcze podziękować @mario2007, że specjalnie dla nas poprawił fabrykę i sprzedaje nam motocykl lepszy niż wyprodukowało BMW za ułamek jego salonowej ceny, ale... wśród swoich to normalne więc po prostu wypijemy za to przy tym wspomnianym ognisku ;)

  • Like 5
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, arthurr napisał:

@Jarek, trzymam za słowo z tym zlotowym ogniskiem. Poważnie. Najbliższa okazja na Mazurach

Dla mnie trochę za duży wypas. Jak Paweł zrobi coś prostego, prostszego lub podobnego niż fort Kłodzko to się stawiam natychmiast ;)

2 godziny temu, arthurr napisał:

  ....że specjalnie dla nas poprawił fabrykę i sprzedaje nam motocykl lepszy niż wyprodukowało BMW za ułamek jego salonowej ceny, ale... wśród swoich to normalne więc po prostu wypijemy za to przy tym wspomnianym ognisku ;)

Eee... "za to" to nie, ale jak wiadomo zlot jest w okresie komunijnym, a to wiąże się z rachunkiem sumienia, żalem za grzechy, szczerym wyznaniem win i naprawieniem szkód ... i wtedy z czystym serduszkiem się wypije przy ognisku ...  :default_tongue:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tym roku pojednania majowego nie będzie - nie mam szans na wolny piątek a wyjazd po 16.00 w trasę na mazury mija się z celem , większość by już spała a reszta mnie nie rozpoznała :default_icon_beer: . Aczkolwiek chętnie przekażę coś miłego do wspólnego wypicia  :D.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ej, a swoją drogą, bez cienia złośliwości: wymiana sprzęgła z koszem po 35 kkm? Czemu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mam pojęcia , przebieg jest autentyczny , jest faktura na robotę i części z serwisu z wpisanym przebiegiem , sprawdzilem również historię w BMW - moze bylo szukanie dziury w całym . Klient po pół roku zostawił w salonie i kupił nowy. Motocykl odkupiony z BMW w Awinionie .

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×