Skocz do zawartości
kleopatra969

BWM F650GS r. 2008- czas rozstania

Recommended Posts

Drodzy Forumowiecze,

nadszedł czas rozstania z moim niezawodnym osiołkiem na którym odbyłam dwa razy w Bałkany oraz Alpy. Czas rozstania to też czas zmian. Wychodzę z założenia, że nie należy przywiązywać się do jednego motocykla :P wbrew opiniom znajomych, którzy twierdzili, że wszyscy użytkownicy bmw spotykają się codziennie w serwisie :P postanowiłam zakupić BMW F650GS rocznik 2008  i przetestować je. Motocykl ten okazał się najwygodniejszym motocyklem jakim dotąd jeździłam. Kupiłam go aby odbywać długie podróże po Europie. Sprawdził się do tego świetnie. I choć już nie jest "najmłodszy" nigdy nie zwiódł mnie :) Moto kupiłam od drugiego właściciela w Polsce. Poprzedni właściciel był członkiem grupy BMW F650GS POLSKA na facebook. 

Po zakupie mocno doinwestowałam go, aby jazda na nim umożliwiała długie podróże oraz dawała komfort. 

Dodatkowo moto posiada:

- kufry boczne GIVI Monokey

- kufer centralny GIVI (sprzedaję go bez tego kufra chyba, że ktoś mocno będzie chciał)

- przedłużenie błotnika 

- wysoka szyba GIVI, która rewelacyjnie chroni przed wiatrem przy większych prędkościach (mam również oryginalną niską szybę BMW)

- gmole HEED

- osłona silnika HEED

- centralny podnóżek

Moto ma również

- podgrzewane manetki

- komputer pokładowy

- opony pirelli scorpion trail II (r.2017)

Wszystkie rzeczy eksploatacyjne były wymieniane na czas. Motocykl posiada aktualne OC i przegląd techniczny. Posiadam komplet dwóch kluczyków. 

Dla osoby, która zakupi moto dorzucam książkę serwisową Haynes do BMWF650GS. 

Cena 17000zł, do negocjacji. O więcej informacji proszę pisać na PRIV.

u-264Fx2SVFoMK77GAVwmXMS5yyL4l2Di8v21xfg

nl4mgJAKww_WzbO5b48W4Fms0JQISqlNT30CX9R8

Ysy_nX_WsgsYZbJmUdkfEocQjTeH1HAyDL-Gx2vL

ZpM3T87mNYmma6dSSUC1pU3OgarHnQFzSjQOxZGjV3pPIOSUELeUdt2xN5nU-l9lxlTeMZ2aPXcEx4FRJDW9tWA6QOK0saU7aCEhIs-P4D9qtM1MBfwn6nIkQ2U6KD_F9_PvbtxOmYYlbWrd-ekik_h9missXwJR

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×