Skocz do zawartości
Maciek pegaso 650ie

Witam wszystkich ze slonecznej Italii.

Recommended Posts

dzien dobry,mam na imie Maciek,mieszkam we wloszech od kilku lat,jestem posiadaczem aprilia pegaso 650ie z silnikiem rotax,wyczytalem ze na tym forum moge znalezc mnostwo nowych informacji i dobrych rad,mechanicy tutaj sa bardzo ubodzy w ta wiedze a serwis potrafi tygodniami trzymac motor bez rezultatow.sorry za pismo ale nie posiadam polskich znakow.czesc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciao ... Znaczy chciałem cześć powiedzieć :)

Wysłano na Berdyczów...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czesc, 

pochwal sie jeszcze gdzie dokładniej w tej Italii. Tak z czystej ciekawości, chociaż zdziwiłbyś się jak ktoś podjedzie kiedyś... ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siema.

Taka sztuczka: mamy 2019 rok i w większości sprzętów mających dostęp do internetu jednak są polskie znaki ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Maciek pegaso 650ie napisał:

mieszkam 10 kilometrow od Udine,czyli 5 km od autostrady na Tarvisio.

To masz fajnie, blisko i w góry i nad morze. Przejeżdżam w zasadzie co roku (autem). 

Masz szansę zabłysnąć, tutaj chłopaki lubią zdjęcia na dziwnych mostach. Cividale del Friuli powinno się nadać ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ahoj! 

@xel nie kazden jest/musi byc takim  hakierem co internetowo umie zmienic fonta w systemie łoperacyjnym. Najwazniejsze zeby sie dogadac ;) a potem napic :default_icon_beer:

49018_tylko-10-spoleczenstwa-potrafi.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te 10% to nieprawda. Większość ludzi potrafi to przeczytać, taka dysfunkcja ludzkiego mózgu, że sam sobie dopowiada jak nie rozumie. A że nie zawsze prawdziwie, lub łatwo ulega sugestiom i celowym manipulacjom, to juz inny temat ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zgadza sie ,  pierwsze 3 linijki  mozna na tym obrazku zignorowac ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czyli Ponte Del Diavolo,tzn.diabelski most,most diabla,jak kto woli.mam blisko wszedzie ale takze pracuje na zmiany,mam zone i dwoch synow,10 i 15 lat,ten maly jezdzi ze mna na motorze od 6 roku zycia,jest malo czasu na zwiedzanie,moze kiedys.pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×