Skocz do zawartości
strażowy

Husaberg FE 390 ktoś , coś ?

Recommended Posts

Hej ….miał ktoś może jakieś romanse z w/w modelem ? ..i nie chodzi mi o to że kupował klamoty dla kumpla w zaprzyjaźnionej hurtowni :default_icon_e_biggrin:

4ca950c61f44.jpg

z tego co wiem to od 2010 budowano ten model , poręczniejszy niż mocniejsi braciszkowie z tej rodziny...podobno kapitalny zawias i skuteczne hample.

Z góry dziękuję za sprawdzone info ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tomek, od Agnieszki TAGDB z Poznania... tam pytaj

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, Marcin N napisał:

Chyba Anii nie Agnieszki

Ania ma Tomka, a Tomek ... kto to wie ...:default_tongue:

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I teraz wyszło na to że za dużo piję a tak nie jest
Ania czy Agnieszka ... co za różnica ... też na A najważniejsze że imię żony doskonale pamiętam i się nie mylę

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

  • Like 5
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...i tak z pytania o "górkowy rower" wyszedł temat o instytucji pani małżonki :default_icon_e_surprised:....

 

@Marcin N - w środę jestem po pracy, jak chcesz nadal oblukać aluminiowe tornistry to dzwoń rano ;)

Edytowane przez strażowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mało popularny sprzęt, nigdy nie widziałem a tym bardziej nie jeździłem

Z rzeczy, które słyszałem - silnik ma cylinder pochylony do przodu, co podobno przekłada się na bardzo dobre i łatwe prowadzenie

Słyszałem też, że robi się pomału problem z częściami. Trzeba by to zweryfikować.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 25.04.2019 o 08:55, gilby napisał:

mało popularny sprzęt, nigdy nie widziałem a tym bardziej nie jeździłem...

 u nas niewiele, fakt, ale np w stanach wielu bardzo pozytywnie wypowiada się na jego temat . Jeśli z klamociarstwem miałby być problem to faktycznie może nieszczególny wybór bo takie cóś powinno śmigać w każdą wolną chwilę kierownika a nie stać miesiącami na serwisie

@gilby a zapytam przy okazji bo to pewnie bardziej Twoja bajka;): pomarańcza exc 525 , 2003 rok ? znajomek będzie sprzedawał a wiem że motek mimo wieku w godnym stanie, zdrowy mechanicznie ...model raczej pozytywnie opiniowany :default_icon_rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

525 to najmocniejszy model EXC w tamtym czasie. Bardzo chwalony za trwałość silnik RFS, jeśli był prawidłowo dbany, to służy bardzo długo (jak na wyczynowy sprzęt).

Musisz wiedzieć, że jazda 525 to nie zabawa - to wyrywa nadgarstki, niejeden się na takim sprzęcie połamał.

Trzeba też pamiętać o serwisie, olej chyba co 8 motogodzin, zawory co 16. Warto to robić samemu i mieć miejsce na to, żeby nie śmigać co chwilę na serwis.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam 

Posiadam husaberg fe 570 z 2009 .Częsci bez problemu się zamawia przez husqvarnę wszystko jest.Ceny części takie same jak ktm duzo czesci zamiennych z ktm exc.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, krzysiek10 napisał:

witam 

Posiadam husaberg fe 570 z 2009 .Częsci bez problemu się zamawia przez husqvarnę wszystko jest.Ceny części takie same jak ktm duzo czesci zamiennych z ktm exc.

 

A w Przywitalni byłeś? By wypadało … ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×