Skocz do zawartości
renkloda

Sprzedam f650gs 2006rok

Recommended Posts

Jeśli ktoś zainteresowany to podaję link do ogłoszenia:

https://www.olx.pl/oferta/bmw-f-650-gs-2006-stan-idealny-niski-przebieg-od-motocyklisty-CID5-IDzK2xJ.html

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opis ogólny i pochodzenie.
Motocykl bezwypadkowy, sprowadzony na zamówienie z Niemiec w stanie idealnym przez firmę Moto-top z Krakowa, z 6 miesięczną gwarancją. Motocykl kupiłem w styczniu 2017 z przebiegiem potwierdzonym w zaświadczeniu o przeprowadzonym badaniu technicznym pojazdu sporządzonym po sprowadzeniu pojazdu z dnia 10.01.2017 - 24456km oraz w raporcie z ostatniego przeglądu z Niemiec DEKRA z 8.08.2016 (do wglądu). Posiadam również pełną dokumentację przebiegu wizyt serwisowych poprzedniego właściciela (plik rachunków). Aktualny przebieg 32223km potwierdzony przez cepik (do sprawdzenia na historiapojazdu.gov.pl: nr vin WB10175A36ZN89392; data pierwszej rejestracji 26.09.2006, numery rejestracyjne na zdjęciu).

Eksploatacja.
Po zakupie motocykl serwisowałem w firmie Moto-top. W czasie serwisu sprzedażowego wymieniono napęd. We wrześniu 2017 wymienione obie opony Michelin Anakee 3, klocki z przodu i płyn hamulcowy. Ostatni duży przegląd sierpień 2018: wymiana oleju, świec, filtra powietrza, klocków tył, regulacja zaworów. Na dziś motocykl nie wymaga żadnych czynności serwisowych. Wszystko jest zrobione. Na wszystkie wyżej wymienione zabiegi serwisowe mam rachunki. Motocykl jest w pełni sprawny, nie miał żadnych przygód.

Wyposażenie fabryczne.
Podgrzewane manetki, abs, stopka centralna.

Dodatkowe wyposażenie.
Motocykl wyposażony jest w kufer givi e460 mieszczący dwa kaski (na styk), gmole, wysoką szybę firmy Wunderlich, handbary, olejarkę łańcucha scottoiler, tankbag.

Badania techniczne ważne do 12.04.2020, OC ważne do 18.01.2020.

Jestem skłonny do negocjacji cenowych...

DSC_3670.thumb.jpg.53282f37e27a78ab8716b3fe0c29f5e7.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ile kolega sobie winszuje? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak z ciekawości, jakiej? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Schodzę poniżej magicznej granicy 14tysięcy. Zapraszam do odważnych kroków.

Nowa cena 13900zł

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×