Skocz do zawartości
andman

odwrócenie podnóżków:)

Recommended Posts

Witam mam kłopot z długimi nogami... w sensie mam dluie nogi i nie mieszczą mi się pod pseudobakiem.

znalazlem na forum rozwiązania : wysoka kanapa touratech 1600:(

podnóżki od KTM

Pytanie : czy ktoś już zakładał te podnóżki jeśli jak to jakie ( do jakego modelu)

wpadłem na pomysł żeb y odwrócić podnóżki do góry j..jami zamienic lewa na prawą i wyłobić szlifierą ząbki...

to by obniżyło podnóżki o kilka cennych cm... problem w tym że mam moto u majstra i nie mogę sprawdzić .. a musze coś wykombinować.... co o tym myślicie ?? da radę ??

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obwiam się że nie da rady obrócić tych podnóżków, to jest raczej niemożliwe, mowa oryginalnych :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Twój pomysł wydaje mi się mało realny do zrealizowania. Może taniej i lepiej będzie zanieść swoją kanape do tapicera i zlecić mu nowe obszycie razem z podnienieniem siedziska. Ja obszywałem we Wrocławiu i taka usługa kosztowała okolo 100 zł. Po obszyciu wyglądała jak na zdjęciu, jeśli chcesz wiedzieć jak się "trzyma" zapytaj Cykli'ego, on ją teraz dosiada.

DSC00932.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

boję się że jak oddam do tapicera to komfort podróżowania spadnie... Kusi mnie ten touratech ale musiałbym sie na tym przejechąc czy jest wart tych 1600..

ale mimo wszytsko i tak niżej usadowione podnóżki dobrze by mi zrobiły... mam 196 cm wzrostu i wiekszośc chyba poszła w nogi :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie twoja tylko moja!!! :) :lol: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś zna i może polecić podobny zakład w Poznaniu/Wielkopolsce? Mam potrzeby w tym zakresie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podziękować. Popytam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×