Skocz do zawartości
andman

foto wysokiego siedzenia touratech

Recommended Posts

Skoro mam sobie podwyższyć to czy ktoś ma zdjęcia zamontowanej ( ew . real foto , wymiary) najwyższej kanapy touratecha.?? Bardzo byłbym wdzięczny

Podam tapicerowi i mi podrobi:)

było gdzies kiedyś na forum ale wcięło chyba to foto...

pzdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wątek znajdziesz poniżej. Może napisz do autora bo widzę że zdjęcie już się nie wyświetla. Z tego co jest napisane na stronie TT kanapa jest wyższa o 3 cm. O ile dobrze pamiętam zdjęcie na allegro to praktycznie nie było zagłębienia.

http://fora.home.pl/f650gs/viewtopic.php?f=6&p=5891&sid=824bb974657280106029f8f84c05d81f&sid=824bb974657280106029f8f84c05d81f#p5880

http://www.touratech.com/shops/009/product_info.php?cPath=3_38_281&products_id=2224

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ostatnie to w sam raz dla alik'a :) Sam pisał ze mam potrzeby :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oo koledzy dzieki ogromne przy najblizszej okazji lece do tapicera efekty pokaze na forum...

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tapicer do fotela niech dorobi jeszcze pasy bezpieczeństwa :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To ostatnie to w sam raz dla alik'a :lol: Sam pisaĹ ze mam potrzeby :lol:

:)

Zajefajny tuning ;) ale gdzie ukochane dobre wibracje? E…tam, nie zamieniam się :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak ktoś chce to mam siedzenie do remontu od F650 GS 2002 , podstawa plasikowa cała , gąbka niekompletna i derma też raczej do wymiany oddam w dobre ręce za 30 zł + koszt wysyłki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogę pomóc w dostarczeniu kanapy do tapicera we Wrocławiu, jeśli ktoś z was będzie to chciał załatwić na odległość.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jak dlugo to trwa takie obicie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja czekałem chyba tydzień, wszystko zależy od ilości zleceń.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki koledzy ale wole oddać gdzies w okolicy zeby sie dobrze wytlumaczyc osobiscie o co chodzi :))

mieszkam kolo Poznania

no i na przymiarkę blisko...

serdeczne dzieki za nieocenione wsparcie kolegow z forum... jak zrobie prawko :lol::):lol: to przyjade na zlot i sie odwdzięczę;):) białą wytrawną :D)))... a jak nie zdążę z prawkiem też przyjadę:D:):D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiedz jeszcze Paweł czy tapicer używał jakiegos specjalnego wypełnienia czy zwykła gąbka .. i jakie obicie ??..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W moim przypadku problem był z obiciem ponieważ miałem małe rozdarcie na rancie przy niby-zbiorniku. Wypełnienie pozostało z oryginalnej kanapy a zmienione zostało tylko obicie. Jeżeli chodzi o materiał z którego zostało wykonane obicie to miałem kilka do wyboru. Jak widać na fotach wybrałem takie w "dziureczki" w kolorze czarnym. Wybór był dość duży. Zobacz galerie na stronie tapicera.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

andman masz już jakiegoś tapicera, który jest chętny do zrobienia tego? Gadałeś już z jakimś fachowcem w okolicach Poznania? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja w Toruniu płaciłem 70 robocizna + 10 zł materiał

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:D :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×