Skocz do zawartości
pawel 73

X Challenge plus sporo gratów

Recommended Posts

Czołem!

Motocykl z 2007 roku zakupiony w Polsce. Posiadam go od sierpnia 2016 roku, kupiony z przebiegiem 16.100 km aktualnie 33.374 km. Pierwsi czterej właściciele zmieniali się praktycznie co rok. Ten od którego ja nabyłem miał go 3 lata. Ja serwisowałem do u Pawelca w Nowym Tomyślu. Prace, o którym mam pojęcie wykonywałem sam – napęd, klocki, opony, uszczelniacze, etc. Ostatni przegląd przy 28.529 km wykonany 25.04.2019 roku. Wersja z ABS.

Aktualnie na motocyklu:

- bagażnik tylny BMW;

- nowe opony TKC 80 – przejechały ze 2 km na przegląd techniczny; DOT nie pamiętam;

- gmole SW Motech; lewy przerysowany;

- stopka centralna SW Motech;

- osłona lampy przedniej Touratech;

- przedłużenie błotnika przedniego Touratech;

- handbary Touratech;

- składane lusterka;

- dystanse lusterek własnej produkcji;

- poszerzenie stopki bocznej własnej produkcji;

- grzane manetki.

t9hxl3.jpg

15derq.jpg

14cv192.jpg

9r6byu.jpg

2ed1h7c.jpg

i5y64k.jpg

2lsjfqe.jpg

2m30dmr.jpg

 

Uwaga! Ponadto do motocykla dorzucam:

- stelaż i trzy kufry alu własnej produkcji;

- stopki pasażera;

- oryginalna torba na tylny bagażnik;

- oryginalne koła przód i tył obute w Mitasy E-08 z 2017 roku z przebiegiem około 11 tkm;

- amor tył oryginał;

- wydech z korektorem oryginał;

- przedni błotnik;

- silnik – po dzwonie na prawą stronę; pęknięta pokrywa – nie zaglądałem do środka;

- zaciski hamulcowe przód i tył z przewodami do wersji bez ABS;

- handbary z mocowaniami;

- dwa tangbagi DRIVE – enduro i klasyk;

- sprężyny progresy – złożony komplet do wsadzenia w lagi;

- szyba ze stelażem – samoróbka;

- dwie kanapy – obniżona i komfortowa;

- kufer centralny plastikowy z płytą na bagażnik;

- dwa bagażniki – oryginał i akcesoryjny z płytą Touratech;

- nowe klamki hamulec i sprzęgło;

- trzy dźwignie zmiany biegów w tym jedna regulowana;

- dźwignia hamulca;

- opony kostki – jeszcze do jazdy, jedna to TKC 80 a druga nie pamiętam;

- dwie nowe szprychy przód i tył;

- wiązka – chyba kompletna;

- lampa przód i tył plus dwie owiewki przód;

- dwa kierunki;

- zbiornik paliwa;

- airbox z osłoną;

- jeszcze sporo innych drobnych o których nie pamiętam a nabywca na pewno dostanie w komplecie.

vy08jn.jpg

9ia44l.jpg

2qi7fxs.jpg

iegehy.jpg

2iudkr9.jpg

i5riwl.jpg

21341hf.jpg

35kpmrm.jpg

24m5il4.jpg

2e22oth.jpg

rmr2ns.jpg

2ylpm46.jpg

a3gt1h.jpg

nyg02f.jpg

2n0plrd.jpg

30i9eg9.jpg

6ymqgn.jpg

2nqv2pg.jpg

 

Cena za wszystko 26.000 złotych.

Kontakt przez priv lub 514/813-995. Gdybym nie odbierał, proszę próbować do skutku lub mojego oddzwonienia.

Paweł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z uwagi na liczne zapytania o sprzedaż niektórych części informuję, że jest taka możliwość. Cena za motocykl 19.000 pln do negocjacji. Ceny poszczególnych części do uzgodnienia.

P.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszyscy tylko wkoło komina jeżdżo :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Goral napisał:

Ja sprzedaje motek od zimy ale nie ma chętnych:-P 

Wiem, wiem ... polski Janusz, ale może cena bez Janusza jest za wysoka? ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak myślisz że za wysoka? Jaka by była ok wg. Ciebie? Powiedz lepiej ze się czaisz na ten silnik... :-P 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, Goral napisał:

Tak myślisz że za wysoka? Jaka by była ok wg. Ciebie?

Cena ok to taka co sprawia, że w kimś budzi zainteresowanie, a przynajmniej chęć negocjacji ...  Np taki ja - jak przeglądam ogłoszenia to z zasady nie patrzę na te wyróżnione - nawet jakby tam było coś genialnego w darmowej cenie. Wytłuszczone, podświetlone ... traktuję jako nachalną reklamę i omijam wzrokiem.

Konkretnej ceny Ci nie podam bo nie jestem w temacie kupić / sprzedać, ani to moje, ale jak nikt się nie interesuje to powodem może być cena ;) Gdybym musiał się wypowiedzieć to pewnie bym powiedział < 16, ale dalej nie chcę kupić - no i każdy ma prawo do swojej oceny wartości.

8 godzin temu, Goral napisał:

Powiedz lepiej ze się czaisz na ten silnik... :-P 

Mam kilka ... raczej myślę o pozbyciu się tego i owego, ale zebrać się w sobie nie mogę. Nie jesteś silnikowo zagrożony z mojej strony ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie patrzę przez pryzmat tego za ile kupiłem, w jakim stanie i ile wyłożyłem żeby był sprawny, ale wiadomo, że włożonych pieniędzy i czasu nikt nie kupuje. Myślałem, że zmieniony amor i części skuszą potencjalnych nabywców , ale chyba nie tędy droga. Zastanawiam się czy nie wrócić motka na oryginalną poduszkę i obniżyć cenę, a whillbers do "żyda" . :P 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Goral napisał:

Pewnie patrzę przez pryzmat tego za ile kupiłem, w jakim stanie i ile wyłożyłem żeby był sprawny, ale wiadomo, że włożonych pieniędzy i czasu nikt nie kupuje. Myślałem, że zmieniony amor i części skuszą potencjalnych nabywców , ale chyba nie tędy droga. Zastanawiam się czy nie wrócić motka na oryginalną poduszkę i obniżyć cenę, a whillbers do "żyda" . :P 

Niewykluczone, że gdzieś jest ktoś kto to doceni i jeszcze będzie gotowy zapłacić ... Nie neguję Twojego wkładu, poniesionych kosztów ... , ale najczęściej potencjalny klient szuka ceny - resztę przygarnia w pakiecie jak leci ... Masz trzy potencjalne rozwiązania: obniżyć cenę za to co jest, czekać, albo obniżyć cenę "troszkę" wybierając co cenniejsze ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, Goral napisał:

Pewnie patrzę przez pryzmat tego za ile kupiłem, w jakim stanie i ile wyłożyłem żeby był sprawny, ale wiadomo, że włożonych pieniędzy i czasu nikt nie kupuje. Myślałem, że zmieniony amor i części skuszą potencjalnych nabywców , ale chyba nie tędy droga. Zastanawiam się czy nie wrócić motka na oryginalną poduszkę i obniżyć cenę, a whillbers do "żyda" . :P 

Ja nie "zyd", ale jakby co to daj znac.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
51 minut temu, looksgoodinblack napisał:

Ja nie "zyd", ale jakby co to daj znac.

Musze się z tym przespać 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena spada na olx na 16 koła. Dorzucam kilka rzeczy: kanapa komfort, oryginalna osłona silnika, oryginalny wydech, zbiornik paliwa, nowe klamki i po szpryszce, airbox z osłoną, owiewka przód, kufer plastik z płytą, handbary, dwa tankbagi, opony jeszcze do jazdy i kilka innych drobiazgów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×