Skocz do zawartości
Tom Knox

[S] BMW F 650 GS, 2-Spark, ABS, rok prod. 2004

Recommended Posts

Postanowiłem się rozstać z moją Black Betty, którą nabyłem 5 lat temu z ogłoszenia na tym forum (historia zatacza koło ;) ). Trochę ją dopieszczałem, niewiele na niej jeździłem. I m.in. trochę z tego powodu ją sprzedaję; ten sprzęt ma potencjał, a ja nie mam czasu żeby go choć w części wykorzystać. Szczegółowy opis oraz odnośniki do zdjęć i krótkiego filmu (proszę o wyrozumiałość, nie bardzo miałem pomysł co można pokazać w takiej produkcji ;) ) można znaleźć tutaj: https://www.olx.pl/oferta/bmw-f-650-gs-rok-prod-2004-CID5-IDAse5z.html#dde851ab75;promoted

Ktoś może powiedzieć, że nowy akumulator, opony i oryginalne graty kupowane u dealera BMW (m.in. handbary, lampa przednia, kierunkowskazy) to typowa wrzutka handlarza ale w opisie nie ma żadnego koloryzowania, niedowiarkom chętnie okażę faktury i/lub zdjęcia zdemontowanych gratów.  :)

Cena wydaje mi się dość niska (w porównaniu ze średnią z OLX, Allegro, Otomoto a nawet forum ;) ) ale zdecydowani forumowicze coś tam jeszcze mogą z niej urwać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Drobna korekta ceny: 11000 zł. Do końca tego tygodnia jestem w W-wie i można się umawiać na oglądanie motocykla, potem wybywam na dłużej.

Poniżej link do ogłoszenia zamieszczonego na tym forum przez wcześniejszego właściciela, ze szczegółowym opisem tego co się ze sprzętem działo, zanim trafił w moje ręce:

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z wojaży wracam, ogłoszenie podbijam, cenę redukuję do pułapu 10500 zł dla szanownych forumowiczów. Dla porządku jeszcze dodam, że OC się w tym miesiącu kończy (w ogłoszeniu na OLX jest stosowna data ale powtórzę i tutaj, żeby nie było niedomówień).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podbijam sobie. ;) OC ważne do końca lutego. Wcześniejsza obniżona cena dla forumowiczów widnieje teraz w ogłoszeniu na OLX-ie, a zatem osoby zarejestrowane tutaj mogą liczyć na cenę specjalną (a nie chce mi się wskazywać konkretnej kwoty - im bardziej uwierzę w to że ktoś autentycznie chce sprzęt dla siebie, tym chętniej i głębiej zejdę z ceny wskazanej powyżej).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×