Skocz do zawartości
alekloy

Stelaż pod kufer centralny

Recommended Posts

Czołem. Znalazłem ogłoszenie odnośnie sprzedaży stelażu kufra centralnego do rocznika 2004+. Moje pytanie brzmi-czy na pewno w starszym roczniku,np.2001 jest on inny?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fabryczny, givi/Kappa, Shad, sw motech?

Wysłane z Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale co ma niby sprawdzić, skoro ten konfigurator bierze dane producenta, a producent podaje, że ten stelaż jest 04-07. Dla 00-03 Givi/Kappa ma inną płytę (pełną). Jeśli tylna część rączki/schowek jest taka sama to 685 powinien pasować. Ale to już trzeba by samodzielnie porównać oba motki, w sklepie będą zawsze podawali wg kartki. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja Wam powiem, że nie pasuje.
'00-'03 i '04-'07 znajdźcie różnice na obrazkach 17d50e79d972f158f24271eabb1f1b3f.jpgc443c518609becc952f6546c8fa3067c.jpg

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawet nie wiedzialem, że tak ciężko jest znaleść zdjęcie zadupka motocykla, wszystkie zdjęcia pokazują motocykl lekko przechylony i schowka z tyłu nie widać. Jeśli wierzyć szkicom, to w starszym nie ma z góry tych 4-rech śrub, do których mocuje się płytę. A to oznacza, że faktycznie nie ma możliwości zamocowania plyty sr/kr 685. Będzie pasować tylko do nowszego modelu. Ja też się akurat do niej przymierzam i bardzo się cieszę, że u mnie będzie pasować :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki wszystkim za aktywność.Z tego co piszecie,wynika że nie będzie pasować:( Czyli czekam aż pojawi się stelaż pod moja staruszkę,albo trzeba będzie dorobić,jak zobaczę oryginalny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×