Skocz do zawartości
major

[S] części nowe do F650GS/Dakar

Recommended Posts

Sprzedam kilka nowych, nieużywanych, oryginalnie zapakowanych części do BMW F650GS/Dakar. Leżą u mnie od wiosny tego roku, kupowane i chomikowane z myślą o ewentualnej potrzebie nagłej wymiany, ale że moto się sprzedało, to części stały się zbędne. Podkreślam okoliczność, że części są nowe, czyli jak ze sklepu. Gdyby ktoś się decydował na całość jednym rzutem, to będzie atrakcyjna cena za wszystko. Loco Warszawa i okolice. Tel. 505-060-314.

1) Filtr paliwa z regulatorem ciśnienia org BMW - 350 zł

2) Pompa paliwa z filtrem komplet zamiennik włoski - 150 zł

3) Szyna prowadząca rozrządu org BMW - 20 zł

4) Szyna napinająca rozrządu org BMW - 25 zł

5) Komplet łożysk przedniego koła AllBalls - 20 zł

6) Komplet łożysk tylnego koła AllBalls - 50 zł

7) Regulator napięcia ElectroSport - 250 zł

8) Sprężyna amortyzatora tylnego progresywna HyperPro, fioletowa do Dakara - 350 zł

Łożyska przednie pasują też do innych motocykli, zgodnie z opisem podanym przez producenta.

all.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam
Czy mógłbyś podać numery szyn prowadzących ?

Wysłane z mojego LM-Q610.FG przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 29.08.2019 o 13:05, Applewine napisał:

Pytanie z ciekawości - co miała dawać sprężyna progresywna na tył i czemu nie została założona?

Pzdr

Przy okazji jakiegoś tam serwisu motocykla stwierdzono, że tylny amor się kończy i trzeba myśleć o wymianie lub regeneracji. Postanowiłem założyć sprężynę HyperPro z nadzieją, że może będzie trwalsza/lepsza/lepiej działająca (niepotrzebne skreślić) niż oryginał. Poza tym chciałem mieć to samo co z przodu. Tyle. A nie została założona dlatego, że motek się sprzedał przed umówieniem naprawy - i części zostały. Pozdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podbijam/odświeżam ogłoszenie. Wszystko co w pierwszym poście aktualne, za wyjątkiem regulatora napięcia, który się sprzedał. Zainteresowanych proszę o kontakt wyłącznie telefoniczny (505-060-314), bo Dakara już nie posiadam, więc na forum zaglądam baaardzo rzadko. Za wynikające z tego niedogodności przepraszam. Pozdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×